لطفا چند لحظه تامل فرمائید ...
دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 1
بهناز طالبیان  | ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۴ مرداد
0
0
پاسخ
با سلام وخسته نباشید ،اینجانب با این عمل شایسته نیروی انتظامی موافقم. من ماه قبل با چنین مشکلی مواجه شدم وبه چون فروشینده بودم و از نمایندکی سایپا توتونچیان واقع در خراسان رضووی(مشهد) خریداری کرده بودم ،من را وادار کردند که محضر اسناد رسمی سه راه فلسطین برم ،ج،.بدلیل اینکه قانون رو نمی دونستم ،بیشتر پافشاری می کردند،اینجانب چون در خصوص یه اپارتمان در دادکاه تجدید نظر پرونده داشتم نمی خواستم به دلیل تبانی سردفتر دار با محضر مبنی بر اپارتمان که سند قط در دفتر اسناد رسمی بنجاف زده شده نمی خواستم این کار را در دفتر اسناد رسمی که اصرار عداشتند انکشت در دف خانه بزنم اینکار ررا انجام بده ،بهر صورت این عمل خیلی انظر امنیتی مفید ت. با تشکر
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
محمد عظیمیان عضو هیئت مدیره کانون سردفتران و دفتریاران در برنامه مناظره عنوان کرد: دفاتر اسناد رسمی 80 سال قبل یعنی از سال 1316 صلاحیت تنظیم و ثبت اسناد رسمی را داشتند و در 80 سال گذشته مردم برای تنظیم اسناد اتومبیل خود به دفاتر اسناد رسمی مراجعه می‌کردند.
 
بنظر شما شبکه های اجتماعی و مجازی بومی تا چه میزان اعتماد عمومی جامعه را برای عضویت و استفاده جوانان خصوصا به خود جلب کرده است؟
زیاد
22%
 
متوسط
20%
 
کم
57%