لطفا چند لحظه تامل فرمائید ...
دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 3
خاطره  | ۱۳۹۴ جمعه ۳۰ مرداد
0
0
پاسخ
با سلام و تقدیر از خبر رسانی شما
مشکل اختلاس4000میلیاردی موسسه میزان که با نرخ سود 18درصدبانک مرکزی ماهی 60میلیارد یعنی روزانه 2میلیارد تومان از حدود 5میلیون سپرده گزار و خانواده شان در جلو چشم همگان دزدیده می شود و وارد هشتمین ماه خود شد .آقایان رییس جمهور و رییس قوه قضاییه و رییس مجلس شما که چند ماه دنبال اقتدار خارجی کشور هستید ایا به فکر اقتدار داخلی ایران هستید کشور از درون ضربه خورده است .خانه در حال ریزش است و شما دنبال نمای ساختمان هستید.اختلاس تا کی؟
سکوت و وقت کشی یا بهتر بگوییم مردم کشی تا کی ؟آیا اگر امام راحل می بودند می گذاشتند این دزدی ها و حمایت های شما از آنها در کشور رایج شود؟
captcha
پدرخوانده  | ۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۹ مرداد
1
0
پاسخ
در مشکلات موسسه ميزان خراسان يکي از قواي کشور که از آرم آن استفاده شده و خودش سود برده همانند پدر خوانده است که هيچ کس جرات و توان حرف زدن جلو او راندارد به همين خاطر مشکل حالا حالاها ادامه دارد. کي پدر خوانده سير مي شود؟
captcha
حسین  | ۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۹ مرداد
0
0
پاسخ
سلام تا بوده همین بوده سیر از گرسنه خبر نداره سواره از پیاده کاش یک لحظه نمایندگان خودشان رو میگذاشتن جای پیر زن و پیرمردی که یک عمر سرمایه زندگی خودرا گذاشتند میزانی؟ میزانی که با آرم دادگستری و شعبات درون دادگستری تاییدات فراوان مسئولین قبل بحران حالا هم همه میگویند به ما مربوط نیست اولا مردم خدایی دارند ثانیا پست ها یه کسی وفا نکرده ثالثا فردای آدمی گور است
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
نماینده موافق استیضاح وزیر اقتصاد و دارایی در مجلس با بیان این که بحث مؤسسات مالی و اعتباری یکی از محورهای استیضاح طیب نیا است گفت: به طور خاص موسسه مالی و اعتباری میزان پاشنه آشیل استیضاح وزیر اقتصاد و دارایی است.
 
بنظر شما حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو محصول کدامیک ازرفتارهای زیر از سوی مسئولین است؟
صداقت و مطابقت گفتار ورفتار
35%
 
رعایت ارزشها در تعاملات سیاسی
14%
 
خدمتگزاری موثر و حصول نتایج عملی در حوزه وظایف
50%