لطفا چند لحظه تامل فرمائید ...
١٧:١٦
بخش 1 | سرعت قطار دولت متناسب با خرجی که برای آن می شود نیست | گفتگوی انتخاباتی سعید جلیلی
١٥:٠٣
بخش 2 | سرعت قطار دولت متناسب با خرجی که برای آن می شود نیست | گفتگوی انتخاباتی سعید جلیلی
دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 14
یه بنده خدا  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۱۳ خرداد
1
1
پاسخ
بعضی ها در انتخابات ریاست جمهوری دنبال کسی می روند که خوب صحبت می کند، حرف های خوب، شعارهای خوب، آرمان های خوب و ...
مگر ما دنبال راه اندازی یک انقلاب دیگر هستیم؟
آقای جلیلی انسان خوبی است ولی انسان های خیلی خوب دیگری هم در ایران ما هستند. انسان هایی که بیشتر از آقای جلیلی درباره "گفتمان اسلام ناب" حرف می زنند. مثلا آقای عباسی که از سالهای قبل دارند در مورد گفتمان اسلام ناب سخنرانی می کنند. برنامه های استراتژیک انبیاء را بر اساس سیره شان استخراج کرده اند. در میان این برنامه ها، برنامه های اقتصادی هم هست. سعی در بیداری آحاد جامعه دارند. و در ولایتمداری ایشان هم کسی شک ندارد به نحوی که جزو تنها کسانی هستند که به حضرت آقا می گویند "امام جامعه". پس اگر دنبال کسی می گردیم که رهبری یک حرکت اجتماعی مبتنی بر "گفتمان اسلام ناب" رو بر عهده بگیرد آقای عباسی اتفاقا گزینه مناسب تری هستند.
دوستان!
ما رهبر داریم.
هیچ کس دیگری هم در بین این کاندیداها (و شاید در تمام جامعه) نیست که بهتر از خود حضرت آقا بتواند این گفتمان را رهبری کند.
دنبال رهبر نگردیم.
دنبال مدیر باشیم.
captcha
فرشته  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۲ خرداد
1
0
پاسخ
من هنوز تصمیم قطعی نگرفتم. اما درجواب دوستی که گفته بود آقای جلیلی و طرفدارانش، ایشون رو کاندید رهبری معرفی کردند باید بگم اتفاقا ایشون و سایت طرفدارانشون، انتساب ایشون به رهبری و البته به احمدی نژاد رو تکذیب کردند. و همچنین این مطلب رو هم که گفته میشه ایشون حافظ قرآنه رو هم خودشون تکذیب کردند. پس لطفا به این آدم تهمت نزنید. از این حرفا موقع انتخابات زیاده باید خوب چشم و گوشمون رو باز کنیم تا راست رو از دروغ تشخیص بدیم.
captcha
مهدي  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۲ خرداد
4
4
پاسخ
آقاي جليلي بسيار زيركند و خيلي خيلي كلي گويي ميكنند به ايشان بگوييد با اين روش نميشود مملكت داري كرد.مردم باهوش هستند به شعور مردم توهين نكنيد
captcha
سعید  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۲ خرداد
4
0
پاسخ
آقای جلیلی وقتی شنیدم درنشست استانبول نمایندگان 5+1 را به خاطر10 دقیقه تاخیر آنها , آنان را20 دقیقه معطل کردی به خودم بالیدم که یک ایرانیم وخاطره ذلت باروتلخ سرکار گذاشتن سه ونیم ساعته نماینده ایران درسال 84 درایتالیا را فراموش کردم.
captcha
حسین رضایی  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۹ خرداد
4
4
پاسخ
چه خوب است هواداران آقای جلیلی که ایشان را نامزد رهبری معرفی می کنند ، این فرمایش رهبر انقلاب را هم توجه داشته باشند که فرموده اند : " این حرفها که رهبری طرفدار فلان کاندیدا است واقعیت ندارد . رهبری مثل بقیه مردم یک رای دارد و کسی در این خصوص ار بنده نظری نشنیده ، نمی شنود ونخواهد شنید ."
بعد از فهم این بیان صریح و روشن یک سئوال مهم پیش می آید و آن این است که آیا اگر کسی قابلیت فردی و کافی برای تصدی پست ریاست جمهوری را داشته باشد چه ضرورتی دارد خود یا طرفدارانش از رهبری مایه بگذارند و او را به خاطر انتساب به رهبر اصلح معرفی کنند ؟
captcha
armin  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۹ خرداد
1
0
پاسخ
aghaye nashenas to har kodom dost dashti seda kon
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۷ خرداد
3
5
پاسخ
این صحبت ها را خودمان می دانیم ومی بینیم تکرار کردن این چیز ها اوام فریبیست برنامه شما چیه
captcha
پاسخها
رضا  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۹ خرداد
اولا اوام فریبی نه عوام فریبی. ثانیا ایشان بر خلاف سایرین به خاطر تقوایشان از شعارها و وعده های بی خودی دوری میکنند ثالثا هنوز مانده تا با برنامه ایشون آگاه بشیم
naser  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۷ خرداد
1
16
پاسخ
اگه فقط یکم منطقی و متفکر باشیم و احساسی تصمیم نگیریم آقای روحانی لایق ترین فرد هستند. البته امروز تفکر و منطق در ذهن خیلی ها جایی نداره. برای مقایسه افراد کافیه به حرفاشون گوش بدیم. همین
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۱ خرداد
همه میدانند که تعدادی از رای ها ، احساسی و خانوادگی خواهد بود ولی شکر خدا جامعه ما آگاهتر و عالمتر شده است و خرد جمعی انتخاب درستی را نشان خواهد داد و بنظر من هم آقای دکتر محسن رضایی اصلح هستند و انتخاب خواهند شد .
maryam  | ۱۳۹۲ جمعه ۱۰ خرداد
Dr.Rohani pirooz khahad bud, in tozihe vazehat ast albate.
نکته بین  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۷ خرداد
آقا ناصر شما نگران نباشید ما با چهار تا نیم ساعت صحبت ، تصمیم نمی گیریم ، ما سالهاست که چشم و گوش داریم و همه چیز و همه کس را می بینیم و به نظر ما هم فاکتور های مهمی برای تصدی ریاست جمهوری لازم است تا بتواند همه جا آبروی هفتادوپنج میلیون نفر را بالا ببرد ونیز تخصص علمی و عملی و همراه با سابقه کاری عالی لازمست و منظور کار مال خودش باشد نه اینکه دیگران کارکنند و به اسم او نوشته شودوبنظر من این سمت درحد قدرت و ظرفیت دکتر ولایتی و دکتر رضایی است
armin  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۶ خرداد
5
2
پاسخ
aghaye jalili man motmaen hastam shoma rais jomhore iran mishi vali omidevaram be fekre mardom bashid va keshvaro az in vaziyate bohran nejat bedid
dostare to mostafa pormohamadi
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۹ خرداد
واقعا نمیشه با قطعیت گفت کی برنده انتخاباته

مناظره هایی که از فردا شروع میشه واقعا نقش تعیین کننده داره
همین کاندیدای موردنظر شما ممکنه توی مناظره ها زمین بخوره
علیمحمد  | ۱۳۹۲ چهارشنبه ۸ خرداد
شما که ناشناسی. برات چه فرقی می کنه؟
ناشناس  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۷ خرداد
بالاخره نفهمیدیم که اسم شما آرمین است یا مصطفی !!
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۶ خرداد
9
3
پاسخ
مید وارم هدف همه کاندیدا سربلندی ایران عزیز باشد و در چهار چوب یک انتخابات سالم پای صندوق رای حاضر شویم

یا حق
captcha
مهدی حق  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۶ خرداد
14
7
پاسخ
درود بر آقای دکتر جلیلی که با بیان شیوا دیدگاه های خود را مطرح نمود الحق برازنده ریاست جمهوری هست و همه با هم در 24 خرداد با خلق حماسه سیاسی یکدل و یکصدا به آقای جلیلی رای دهیم به امید طلوع پیروزی برای دولت حیات طیبه.
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۱ خرداد
سلام.گفتم سوابق اجرایی دکتر جلیلی رو بزارم جهت آشنایی بیشتر دوستان.
1370: رئیس اداره بازرسی وزارت خارجه
1376: معاون اداره اول آمریکا در وزارت خارجه
1379: مدیر بررسی‌های جاری دفتر رهبری
1384: معاون اروپا و آمریکای وزارت امور خارجه جمهوری سلامی ایران
واز سال1386 تا الان هم دبیر شورای عالی امنیت ملی
ایشون فقط26 سال داشتندکه وارد وزارت خانه مهمی مثل وزارت خارجه شدند.
حق جو  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۷ خرداد
آقای جلیلی جوان و تازه وارد به دنیای سیاست و حداقل در رده مسئولین طراز اول تازه قرار گرفته است و اتفاقا یکی ازتردیدهای من در مورد آقای جلیلی بیان غیر شیوای اوست که پر از ابهام و تشبیهات بدون برهان است . شاید لازم باشد آقا مهدی کلمه برازنده معنا کنند تا ما هم بفهمیم؟ و چقدر خوب است که آقا مهدی دوباره به حرفهای آقای جلیلی با دقت گوش کنند آن وقت معلوم می شود مهمترین چیز که ایشان را به عرصه مبارزات انتخاباتی کشانده از زبان خود ایشان چیست ؟
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۶ خرداد
آقای مهدی ببخشید کجای کلمات جلیلی شیوا و گوهر بار بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عادل جبار  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۶ خرداد
4
15
پاسخ
از این حرفها گوشمون پره.. مردم ما هم هیچوقت انتخاب صحیح ندارن وقتی نامزدی از اقتصاد و هدفهای خودش صحبت میکنه بهش رای نمیدن و به کسی رای میدن که همیشه دنبال حاشیه و جنجال بوده... به نظرم رضایی از بین اینها اصلح تر هست.
captcha
سعیدی  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۶ خرداد
9
11
پاسخ
گفتمان انتقادی جناب آقای جلیلی نسبت به دولت مبتنی بر کلی گویی و نوعی بازی با الفاظ است آیا بهتر نیست برنامه های اقتصادی وسیاسی ایشان از سوی خودشادن وتیم حمایت کننده ایشان به صورت مدون طرح شود تا تصمیم گیری در مورد قابلیت ایشان برای تصدی مقام ریاست جمهوری که مو فقیت در آن منوط به داشتن برنامه است ، راحت تر شود .
captcha
پاسخها
سید  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۱ خرداد
سلام.برنامه اقتصادی دکتر جلیلی از روی سایت ایشون قابل دریافت هست.
ارفع  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۵ خرداد
17
1
پاسخ
امید وارم هدف همه کاندیدا سربلندی ایران عزیز باشد و در چهار چوب یک انتخابات سالم پای صندوق رای حاضر شویم

یا حق
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
سفرهای استانی شاید پاسخ هوشمندانه‌ای به حرکت کند این قطار بود که احساس می‌شد این قطار نمی‌تواند با سرعت حرکت کند و باید از آن پیاده شوند و به طریق دیگر باید کار را انجام دهند که این کار در نوع خودش بسیار ارزشمند و ضروری بود و باید تداوم داشته باشد،‌ اما کافی نیست و باید سفرهای وزارتخانه‌ای صورت بگیرد.
 
آیا در انتخابات شرکت میکنید؟
حتما شرکت میکنم
58%
 
اصلا شرکت نمیکنم
25%
 
بعداز مناظرات تصمیم میگیرم
15%