لطفا چند لحظه تامل فرمائید ...
١٥:١٦
بخش 1 | شناخت خوبی از آسیب‌ها و نقاط قوت دارم | گفتگوی انتخاباتی سعید جليلي در شبکه جام جم
١٤:٥٠
بخش 2 | شناخت خوبی از آسیب‌ها و نقاط قوت دارم | گفتگوی انتخاباتی سعید جليلي در شبکه جام جم
١٥:٢١
بخش 3 | شناخت خوبی از آسیب‌ها و نقاط قوت دارم | گفتگوی انتخاباتی سعید جليلي در شبکه جام جم
١٤:٠٩
بخش 4 | شناخت خوبی از آسیب‌ها و نقاط قوت دارم | گفتگوی انتخاباتی سعید جليلي در شبکه جام جم
دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 6
گمنام  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۱۴ آذر
1
0
پاسخ
اقای جلیلی دلم براتون خیلی تنگ شده
captcha
محسن  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۱۴ خرداد
2
5
پاسخ
فقط جلیلی چون ولایتیه و نابه...
captcha
بصیر  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۱۴ خرداد
4
1
پاسخ
کسی که برای خدا کار بکند با بی محلی این و آن کنار نمیکشد و کسی که با تقواست اجازه دزدی ، خلاف و غیره را نمیدهد و امثال طلحه و زبیر با او دشمن میشوند ، حاکم جامعه اسلامی به هیچ کس باج نمیدهد
captcha
حسین رضایی  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۹ خرداد
3
1
پاسخ
چه خوب است هواداران آقای جلیلی که ایشان را نامزد رهبری معرفی می کنند ، این فرمایش رهبر انقلاب را هم توجه داشته باشند که فرموده اند : " این حرفها که رهبری طرفدار فلان کاندیدا است واقعیت ندارد . رهبری مثل بقیه مردم یک رای دارد و کسی در این خصوص ار بنده نظری نشنیده ، نمی شنود ونخواهد شنید ."
بعد از فهم این بیان صریح و روشن یک سئوال مهم پیش می آید و آن این است که آیا اگر کسی قابلیت فردی و کافی برای تصدی پست ریاست جمهوری را داشته باشد چه ضرورتی دارد خود یا طرفدارانش از رهبری مایه بگذارند و او را به خاطر انتساب به رهبر اصلح معرفی کنند ؟
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۱ خرداد
فعلا که آقای هاشمی ادعای دعوت از سمت رهبر را داشت که البته کذب آن خیلی زود معلوم شد
ناشناس  | ۱۳۹۲ چهارشنبه ۸ خرداد
1
0
پاسخ
خاطره ی همسر شهید حمید ایرانمنش

*** سال 1358 بود که به همراه مادرخوانده‌اش ننه طاهره به خانه‌مان آمد. شوخ‌‌طبعی و متانتش از همان آغاز بر دلم نشست. باوقار بود اما محجوب و سر به زیر نبود و من بی‌آنکه هراسی از ازدواج با مردی که پاسدار اسلام است و شاید هیچ‌گاه در خانه نباشد گفتم: « بله » و با خرید یک حلقه و آئینه شمعدان و مهر 75 هزار تومان به همسری مردی درآمدم که از ایمان و تقوا چیزی کم نداشت. ماه رمضان همان سال با دادن افطاری نان و پنیر و سبزی زندگی مشترک ما آغاز شد و رنگ زندگی هر دوی ما تغییر کرد.
*** وقتی شنید فرزندی در راه دارد، خیلی خوشحال شد. با خنده گفت: « فاطمه خدا کند پسر باشد. » گفتم : ان شاء الله اما دل توی دلم نبود. چند روز بعد عازم مأموریت شد و چند ماهی به خانه نیامد. در دلم آشوبی برپا بود. می‌ترسیدم فرزندم دختر باشد و حمید از خانه و زندگی دل بکند. می‌ترسیدم مبادا با به دنیا آمدن این بچه، ما از یکدیگر دور شویم و او دیگر آن مهر و محبت سابق را نداشته باشد. دلداری‌های مادرم هم اثری نداشت؛ کابوس شبانه من، آن روزها فرزند دختر بود و بالاخره از آن چه می‌ترسیدم، به سرم آمد. فرزندم دختر بود. اما رفتار حمید مرا شگفت زده نمود. او از خوشحالی بالا و پایین می‌پرید. آن‌قدر به من محبت کرد که یک روز بی‌اختیار گریه‌ام گرفت. نگرانی این نه ماه را برایش تعریف کردم. کمی دلخور شد و گفت: « من اگر گفتم پسر، برای این نبود که دختر دوست ندارم. فقط برای این که وقتی من نیستم، توی خانه مرد باشد وگرنه دختر و پسر ندارد. خدا را شکر که سالم است.» از آن روز مهر حمید در دلم صدبرابر شد.
*** هر چه از مهربانی‌اش بگویم، کم گفته‌ام؛ حمید آئینه اخلاص، وفا و صمیمیت بود و من عاشقانه او را ستایش می‌کردم. آن قدر به دیگران محبت می‌کرد که من بعید می‌دانم یک نفر از او کدورتی داشته باشد. گرچه زندگی با او که همیشه در جبهه و مأموریت بود، سخت به نظر می‌رسید و من در خانه جای خالیش را به سختی تحمل می‌کردم؛ اما نمی‌توانستم مانعش شوم چون به مرامش معتقد بودم و یقین داشتم راه او راهی خدایی است.

راوی:فاطمه حسنی سعدی همسر شهید

www.sobh.orgمنبع:


captcha
امیر حسین  | ۱۳۹۲ چهارشنبه ۸ خرداد
4
9
پاسخ
آقای جلیلی در کدام عرصه مدیریتی ادعای اول در این گفتگو را اثبات کرده اند ؟ آیا باندی وتیمی مدیریت کردن محض ، شکوفا کردن استعدادهاو استفاده از ظرفیتهاست ؟ چرا آقای دکتر رحمانی فضلی که اکنون ریاست دیوان محاسبات کشور را به عهده دارند وهنگام ورود آقای جلیلی به دبیر خانه شورا سمت قائم مقام دبیر خانه را داشتند با بی محلی وبد رفتاری آقای جلیلی مجبور به ترک شورا شدند آیا این کار استفاده از ظرفیتها بوده است ؟ خوب است این سایت گفتگویی با بعضی از مدیران ارشدی که در مورد کاندیداها شناخت دارند انجام دهد و نظرات آنها را نیز در مورد نامزدها جویا شود.
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
جلیلی گفت:‌ امروز نقاط قوت ارزشمند و ضعف و آسيب‌هايي داريم و من به خاطر ارزيابي شرايط كشور و شناخت مناسبي كه از نقاط ضعف و قوت موجود دارم وارد عرصه شده‌ام.
 
آیا در انتخابات شرکت میکنید؟
حتما شرکت میکنم
54%
 
اصلا شرکت نمیکنم
29%
 
بعداز مناظرات تصمیم میگیرم
15%