لطفا چند لحظه تامل فرمائید ...
١٣:٢٥
بخش 1 | نیازمند تغییر رویکرد در سیاست خارجی هستیم | آقای قالیباف دومین نفر در سومین مناظره انتخاباتی
١٤:٠٤
بخش 2 | نیازمند تغییر رویکرد در سیاست خارجی هستیم | آقای قالیباف دومین نفر در سومین مناظره انتخاباتی
دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 5
صالحی زاده  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۱ خرداد
1
0
پاسخ
آقای قالیباف پروژه های اجرایی زیادی را به سرانجام رسانده وهمچنین ایشان توانایی واستعدادخودشان را دراداره پلیس 110وشهرداری تهران نشان داده اند وحرفی را بدون عمل نمی گویندومدیر موفقی هستند.همچنین پیروی خط رهبری هستند و ولایت فقیه را قبول دارند.تنها کسی که میتواند این کشوررا ازفقر نجات دهد با کمک خدای متعال آقای قالیباف هستند.
captcha
اشکان  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۸ خرداد
9
5
پاسخ
زنده باد قالیباف تنها کسی که برنامه داد تو مناظره بجای حرف زدن برای رای جمع کردن.
کسی که هم اصولگراست هم بعضی اندیشه های اصلاح طلبانه داره.
کسی که هم سایقه مدیریتی هم اجرایی و هم سیاسی خوب داره.
کسی که شخصیتش و منطقش از همه سرتره.
کسی که تو نظر سنجیای معتبر اوله
captcha
نظره شخصی  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۸ خرداد
10
2
پاسخ
چه اصلاحات و چه اصول گرا هیچکدوم دردی از ملت دوا نکردن چون هیچ برنامه ای واسه اداره کردنه کشور نداشتن..آقایان قالیباف و رضایی واسه اداره ی کشور برنامه های وسیعی دارند البته من تحته تاثیره شعار قرار نمیگیرم که نشه انجامش داد.دیروز هیچکدوم از افراده اصول گرا و اصلاح طلب به خطاهای بسیارشون اعتراف نکردن واقا حرسم در اومد که اینقدر خونسرد از خودشون دفاع میکردن اگر هرکدوم از اصلاح طلبا و اصول گراها در دوره ی حکومتشون ذره ای درست عمل میکردن کشور الان در جایی بسیار بالاتر از این قرار داشت..اگر درست عمل میکردن و زیرساخت های اقتصادی و فرهنگی رو ایجاد میکردن و هردولتی که میومد طبقه قانون و برای رضای خدا کار میکرد الان واقا مشکلات حد اقل بود پس به اعتقاده من نه اصول گرا و نه اصلاحات به درده این مردم نمیخورند.من نگاه میکنم طرف در گذشته سابقش چی بوده چطور آدمیه آیا قانون گراست یانه..تا اینجا آقایان قالیباف محسن رضایی بهتر از بقیه بودن البته واقا مجبوریم تا یکی از این دو نفر رو انتخاب کنیم چون در گذشته افراده دیگه که در مناظره بودن سره کار بودن و اصلا نتونستن وظیفشونو انجام بدن و سابقه ی مناسبی ندارن و فقط شعار میدن..البته آقای حداد عادل منظورن نیست..باید یا به قالیباف رای بدیم یا به رضایی ..این نظره شخصیه من بود ما به شیوه ی مدیریته جدید نیاز داریم تا اقتصاد و فرهنگ از حاله مرگ نجات پیدا کنن
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۰ خرداد
ok --- very good
شمس آبادی  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۸ خرداد
5
11
پاسخ
1- هنوز برای من حل نشده است تبلیغاتی که از جیب شهرداری با جملات دو پهلو و به نفع آقای قالیباف می شود وجه قانونی و شرعی دارد؟
2- کار های مثبتی در بخش عمران وسایر بخشهای شهردای توسط تیم آقای قالیباف صورت گرفته برای انجام وظیفه بوده یا برای رئیس جمهور شدن ؟ اگر برای اداء تکلیف بوده است چرا خرج ریاست جمهوری می شود وچرا توسط شورای شهر فعلی هیچ ارزیابی رسمی که حاوی بیان ضعف وقوت در کنار هم باشد به چشم نمی خورد؟
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۸ خرداد
5
4
پاسخ
بسیار عالی بود مرد جهادی ایران .
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
در حوزه سیاست خارجی مثل بقیه حوزه ها، نباید دستگاه دیپلماسی ما خارج از سند چشم انداز و سیاست های کلان برنامه حرکت کند. باید بر این مدار حرکت کنیم. معتقدم حوزه دیپلماسی ما در سالیان گذشته نتوانسته در تحقق اهداف سیاست خارجی ما موفق باشد. کسی با یارانه ها مخالف نیست اما در اجرا ضعف هایش پیدا شد.
 
آیا در انتخابات شرکت میکنید؟
حتما شرکت میکنم
57%
 
اصلا شرکت نمیکنم
26%
 
بعداز مناظرات تصمیم میگیرم
15%