لطفا چند لحظه تامل فرمائید ...
١٦:٠٢
بخش 1 | گرایش دولت من اخلاقگرایی، عقلانیت و ثبات سیاست و مدیریت است | آقای ولایتی ششمین نفر
١٨:١٧
بخش 2 | گرایش دولت من اخلاقگرایی، عقلانیت و ثبات سیاست و مدیریت است | آقای ولایتی ششمین نفر
دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 8
محمد . پ  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
1
0
پاسخ
هرکه در این بزم خردمند تر است باده تکلیف به او می دهند .
در وسط معرکه خیر و شر فرصت تحلیف به او می دهند.
مدعیان از چپ و از راست همه حاضرند .
لیک دل اهل ولا رای خود بابت تکلیف به او می دهند
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۸ خرداد
2
7
پاسخ
دكتر ولايتي مدي كهنه كار ،باتجربه، با منطق، با تعهد ومسئوليت پذير مي باشد.
captcha
علی  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۸ خرداد
3
13
پاسخ
کاش اتلاف کنید به نفع قالیباف
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۹ خرداد
انصافا هر هشت نفر عالی هستند ولی باید یک نفر و یک اصلح را انتخاب کنیم و بنظر من آقای دکتر محسن رضایی ، اصلح می باشد و اختیار و انتخاب مال خودتان است ولی انصافا بیایید احساسات مخرب و فامیل بازی و دوست بازی و حزب و گروه ... را کنار بگذاریم و یک انتخاب دقیق انجام دهیم چون آثار این انتخاب نه تنها در طول چهار سال بلکه در نسلهای بعدی و هزاران هزار سال بعد هم موثر است و همانطور که ما قرنهای گذشته تاریخ را بررسی و گاها نقد میکنیم ، آیندگان هم در سالها و قرنهای بعد ، عملکرد های ما را بررسی خواهند کرد و امید که روسفید باشیم .
محمد  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۸ خرداد
هرگز قالیباف وحداد در حد دکتر ولایتی نیستند . انشالله دکتر ولایتی رای بیاورند.
admin  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۸ خرداد
1
1
پاسخ
با سلام خدمت شما دوست عزیز
فایل ها چک شد و مشکلی در دانلود و یا دیدن فایل ها وجود ندارد. احتمالا مشکل مربوط به اینترنت شماست. ممنون از توجه شما.
captcha
گنابادی  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۸ خرداد
2
3
پاسخ
الحق والانصاف باید فاصله تقوی ، علم وتجربه آقای ولایتی را با سایرین ارج نهاد . با رای دادن به دکتر ولایتی متانت به کشور باز می گردد.
captcha
پاسخها
ف ش  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۸ خرداد
الحق و والانصاف آقاي ولايتي چهره واقعي خود را نشان داد من هر چه تلاش كردم كه به دوستانم بگويم اين چهره واقعي ولايتي نيست نتوانستم اما آنها ديروز فهميدند كه ايشان چه تفكري دارد و سرش به كجاهاست , و بعد از مناظره فهميدند كه ايشان اصلح نيست
نظر شخصی  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۸ خرداد
8
2
پاسخ
چه اصلاحات و چه اصول گرا هیچکدوم دردی از ملت دوا نکردن چون هیچ برنامه ای واسه اداره کردنه کشور نداشتن..آقایان قالیباف و رضایی واسه اداره ی کشور برنامه های وسیعی دارند البته من تحته تاثیره شعار قرار نمیگیرم که نشه انجامش داد.دیروز هیچکدوم از افراده اصول گرا و اصلاح طلب به خطاهای بسیارشون اعتراف نکردن واقا حرسم در اومد که اینقدر خونسرد از خودشون دفاع میکردن اگر هرکدوم از اصلاح طلبا و اصول گراها در دوره ی حکومتشون ذره ای درست عمل میکردن کشور الان در جایی بسیار بالاتر از این قرار داشت..اگر درست عمل میکردن و زیرساخت های اقتصادی و فرهنگی رو ایجاد میکردن و هردولتی که میومد طبقه قانون و برای رضای خدا کار میکرد الان واقا مشکلات حد اقل بود پس به اعتقاده من نه اصول گرا و نه اصلاحات به درده این مردم نمیخورند.من نگاه میکنم طرف در گذشته سابقش چی بوده چطور آدمیه آیا قانون گراست یانه..تا اینجا آقایان قالیباف محسن رضایی بهتر از بقیه بودن البته واقا مجبوریم تا یکی از این دو نفر رو انتخاب کنیم چون در گذشته افراده دیگه که در مناظره بودن سره کار بودن و اصلا نتونستن وظیفشونو انجام بدن و سابقه ی مناسبی ندارن و فقط شعار میدن..البته آقای حداد عادل منظورن نیست..باید یا به قالیباف رای بدیم یا به رضایی ..این نظره شخصیه من بود ما به شیوه ی مدیریته جدید نیاز داریم تا اقتصاد و فرهنگ از حاله مرگ نجات پیدا کنن
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۹ خرداد
دوستان و همه باید دقت کنیم که ادای کلمه " من " به معنای مغرور بودن و منم منم کردن نیست بلکه طرف میخواهد بگوید که منظور" اول شخص مفرد " است نه "جمع" به نظرم باید کم کم بعضی کلمات را کنار بگذاریم ، مثلا کلماتی مانند ما ، شما ، حقیر ، بنده .... که البته در سالهای اخیر خیلی کاهش یافته است .
بعنوان مثال امام ره گفته بودند که " من به پشوانه این ملت دولت تعیین میکنم " . شما با شناختی که از امام دارید از این جمله چه برداشتی دارید ؟ آیا مغرور است ؟ یا می خواهد بیان دقیق خود مبنی بر " اول شخص مفرد " را اظهار کند؟
نمی شود همیشه بجای کلمه" من" از" ما" استفاده کرد به بهانه اینکه دلیل مغروری است ، چون در آنصورت طرف مقابل منظور ما را خوب دریافت نمیکند . مثلا مادری به بچه می گوید که کجا میروی ؟ و اگر او بگوید که ما به بازار میرویم ، به معنی این است که او تنها نیست و دو یا سه یا بیشتر هستند ....
البته در بعضی شرایط جهت احترام جمع می آوریم .مثلا رسول اکرم (ص) فرمودند ....
مطلب دیگر اینکه ، بکار گیری کلمات چمع " ما" دلیل بر خضوع و خشوع وایمان کامل فرد نیست و باید عمل و کردار او را ببینیم چون شاید با این بیان می خواهد گول بزند .
ف ش  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۸ خرداد
اتفاقا اين آقايان مخصوصا رضايي فقط شعار بود آن هم شعاري فريبنده من من من در شش ماه همه چي را درست مي كنم مگر ملت دور از جون احمقا
به نظر من آقاي حداد و جليلي حرف هاشون قابل قبول تر و عقلاني تر بود
کاظمی  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۸ خرداد
2
5
پاسخ
از آقای ولایتی به خاطر تقوایی که در این منظره از خود نشان داد وبه خاطر پاسخ دادن به ظلم کلامی بعضی رقبا از کوره در نرفت نمره بیست باید داد.
captcha
منوچهر رستمی  | ۱۳۹۲ جمعه ۱۷ خرداد
1
4
پاسخ
با سلام
فایل ها خوب باز نمی شه مثل اینکه مشکلی پیدا شده است لطفا درست کنید بازدید کننده زیاد دارید نمی شه دید دانلود هم نشد
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۸ خرداد
اتفاقا سرعت نمایش ویدئوتون خیلی عالیه من با اینترنت همراه اول دارم می بینم
خیلی خوبه
این دوستمون شاید اینترنتش از اینترنت gprs همراه اول داغونتره!
ممنون
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
وظیفه دستگاه دیپلماسی کاهش هزینه است نه صدور بیانیه و اعلام مواضع. حل مساله هسته ای سخت تر از قرارداد 598 نیست. بخشی از مشکلات اقتصادی ناشی از سوءتدبیر و عقل کل دانستن خود و خانه نشین کردن مدیران به علت اختلاف نظر و درگیری با سایر قوا است.
 
آیا در انتخابات شرکت میکنید؟
حتما شرکت میکنم
58%
 
اصلا شرکت نمیکنم
30%
 
بعداز مناظرات تصمیم میگیرم
11%