لطفا چند لحظه تامل فرمائید ...
دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 8
نکته بین  | ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۲ خرداد
5
0
پاسخ
هر کسی رئیس جمهور شود کلیه کابینه را از بالا تا آخرین رده عوض خواهد کرد و لزوما تا رده های پایین هم عوض میشوند که باعث بیکاری بعضی ها و اختلال در کار ادارات و... خواهد شد و معلوم نیست که دولت موفقی باشد یا نه !
و بنظر من احتمال خیلی زیاد دارد که آقای رضایی در همان مرحله اول به عنوان گزینه اصلح مردم انتخاب شود چراکه در کابینه تغییرات خیلی جزئی خواهد داد و از کاندیدها و نخبگان قدیمی و جدید و جوانان بهره خواهد برد و توانایی شدیدی دارند تا با همه اقشار جامعه برخورد مسالمت آمیز داشته و همکاری نمایند و همه را به کار و تلاش و کوشش ترغیب نمایند و تخصص و تعهد و تجربه و شجاعت و اعتدال و غیرت و برنامه های خوبی دارند و اخلاق و اخلاص و سابقه قابل قبول دارند و انشاالله با همکاری همه مردم شاهد شکوفایی و پیشرفت بیشتر ایران عزیزمان باشیم . خدا با صالحان و صابران است .
captcha
حسن  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۰ خرداد
2
3
پاسخ
با سلام
باید عرض کنم که آقای جلیلی هر چه در توان داشت رو ارائه داد.
در طول مناظره اگر به تریبون ایشان گوشه نگاهی می انداختید می دید که شلوغ ترین تریبون مربوط به ایشان بود و هر سندی را برای تخریب آورده بود.
به قول آقای دکتر توکلی : "آقای جلیلی در فیلم ها تبلیغاتی خود ادعا می کند که در مذاکرات هسته ای ، هنگامه ی ، اذان و نماز مذاکرات را ترک می کرده است " حال آنکه در هنگام مناظره سخت به صندلی خود چسبیده بودند.
من نمی گویم که ترک این جلسات برای نماز درست بوده یا نه ، ولی چیزی که عیان است ، ایشان این بحث فردی را به عنوان ابزاری برای عوام فریبی و ریاکاری قرار داده است .
ان شاء الله ، الخیر فی ما وقع
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۰ خرداد
دوست عزیز اینکه آقای ولایتی هی داد میزنه که شما سیاست خارجه نمیفهمید چیه و فقط بیانیه میدید و بعدشم اخبار غلط میده( که آقای جلیلی گفت فیلمش به رهبری هم داده شده) تخریب نیست؟!
اونوقت جواب دادن به این تخریبها تخریبه؟!
يه نفر  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۹ خرداد
7
0
پاسخ
اخه چرا ما نبايد يك ايرانه يكپارچه داشته باشيم ... نورو خدا به اصلاح طلب و اصولگرا توجه نكنيد ببينيد واقعا كي لياقت داره. كي شايسته است و هرس مردمو ميخورههه نه هرس خودش و دوستاش
captcha
یه بنده خدا  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۸ خرداد
6
4
پاسخ
اقای جلیلی لطف کرد خیلی از حرفا رو نگفت،این که آقای ولایتی میاد با ایشون بحث میکنه که آقای جلیلی سخت گرفته،میتونسته با یه پون 3 تا تحریم رو برداره ،این درست نیست.به نظرتون اگه ما این امتیازو میدادیم به اونا،ایا اونا تحریم هارو برمیداشتن؟ پس لطفن در مورد آقای جلیلی درست قضاوت کنین.در ضمن مقامی که آقای جلیلی داره،مقام کمی نیست.درسته،مناظره ی سوم یکم به سود دشمن بود که اختلافارو دید.سانتیریفیوژ های ما نباید غیر فعال شه
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ جمعه ۱۴ تير
لک لبیک
حسن  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۸ خرداد
7
5
پاسخ
یک نکته اساسی این است که آقای جلیلی دست به عوام فریبی زده و در پاسخ به سوالات پرسیده شده سخنان همه را دروغ و نادرست می داند.
با ماشین پرایدش ادای ساده زیست ها را در می آورد ، خیلی از ارگان های دولتی تبلیغ ایشان را می کنند و حد اکثر استفاده را از دولت می برد و به تعبیری ایشان احمدی نژاد دیگریست که به صحنه آمده است.
captcha
ایرانی  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۸ خرداد
6
7
پاسخ
جمع بندی کلی من به این نتیجه رسید در مجموع قابلیت های سیاسی اجرایی و مدیریتی اقای قالیباف نمره بهتری میگیره
captcha
کیوان  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۸ خرداد
1
5
پاسخ
بنده هم با آقای مجد کاملا موافقم و فکر می کنم که دشمنان بعد از این جلسه خیلی خوشحال شدند ایکاش قدر مسئولین به خود بییایند وبرای رئیس جمهور شدن راه تخریب دیگران را نروند که این راه شیطان است.
captcha
مجد  | ۱۳۹۲ جمعه ۱۷ خرداد
10
1
پاسخ
من و خانواده ام و همه مردم واقعا امروز تاسفم خورده و دلسرد شدیم, این همه حزب گرایی این همه اختلاف برای چیست؟؟؟
من امروز به این نتیجه رسیدم که همه بدبختی مردم ما ناشی از اختلاف نظر دولتمردان است. از این است که به نظر میرسد بیشتر نفع شخصی و حزبی در نظر گرفته میشود نه آن چیزی که منافع ملی را در پی داشته باشد. این حرف ,حرفی است از ته دل , حرفی که میدانم امروز حرف همه مردم است, و برای این خدمت شما عرض کردم که شما امانت داری کرده و این حرف یا بهتر است بگویم درد را به گوش دولتمردان هم برسانید. حرف ما مردم این است, .بیایید برادرانه و خالصانه اختلافات حزبی و شخصی را کنار بگذارید و دلسوزانه فقط در پی رفع مشکلات کشور باشید. بزرگترین بدبختی کشورهایی مثل کشور ما این است که همیشه با این اختلافات راه را برای نفوذ دشمن باز کرده ایم ولی در کمال تعجب میبینیم که همه دولتمردان اروپایی و امریکایی در اتحاد کامل با یکدیگر هستند... ما نباید شعار " تفرقه بینداز و حکومت کن " انگلیس را فراموش کنیم و باید هوشیارانه عمل کنیم تا خدایی نکرده شرایط سال 88 برای دشمنان فراهم نشود.
حرف های یک جوان تحصیلکرده بیکار .
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
* قالیباف: در حوزه سیاست خارجی معتقدم انسجام داخلی اساس کارماست. چه بخواهیم مقاومت کنیم چه بخواهیم مذاکره و رقابت کنیم نیازمند این هستیم که در حوزه دیپلماسی، مبنا و جنس بحث قدرت است و باید توان و قدرت ملی ما بالا باشد تا قویتر عمل کنیم. هیچ وقت ملت ما در تاریخش عزت خود را فدای هیچ چیز از جمله اقتصاد و مسائل مادی نکرده است.
 
آیا در انتخابات شرکت میکنید؟
حتما شرکت میکنم
58%
 
اصلا شرکت نمیکنم
25%
 
بعداز مناظرات تصمیم میگیرم
15%