بخش دوم مناظره سیاسی کاندیداهای ریاست جمهوری

٠١:٠٤:٠١
بازدید : 11,431
۱۳۹۲ جمعه ۱۷ خرداد
لطفا چند لحظه تامل فرمائید ...
١٤:٣٨
بخش 1 | بخش دوم مناظره سیاسی کاندیداهای ریاست جمهوری
١٦:١١
بخش 2 | بخش دوم مناظره سیاسی کاندیداهای ریاست جمهوری
١٦:٣٦
بخش 3 | بخش دوم مناظره سیاسی کاندیداهای ریاست جمهوری
١٦:٣٧
بخش 4 | بخش دوم مناظره سیاسی کاندیداهای ریاست جمهوری
دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 10
علي  | ۱۳۹۵ جمعه ۲ مهر
0
0
پاسخ
بخش‌ها اشتباه شده‌اند!
ابتدا بخش يك است، بعد بخش چهار، سپس نوبت بخش سوم و آخر نوبت بخش دوم است.
captcha
زهرا  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
6
8
پاسخ
انتخاب اصلح ایرانیان ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ آقای دکتر محسن رضایی
captcha
نکته بین  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۱ خرداد
9
3
پاسخ
هر کسی رئیس جمهور شود کلیه کابینه را از بالا تا آخرین رده عوض خواهد کرد و لزوما تا رده های پایین هم عوض میشوند که باعث بیکاری بعضی ها و اختلال در کار ادارات و... خواهد شد و معلوم نیست که دولت موفقی باشد یا نه !
و بنظر من احتمال خیلی زیاد دارد که آقای رضایی در همان مرحله اول به عنوان گزینه اصلح مردم انتخاب شود چراکه در کابینه تغییرات خیلی جزئی خواهد داد و از کاندیدها و نخبگان قدیمی و جدید و جوانان بهره خواهد برد و توانایی شدیدی دارند تا با همه اقشار جامعه برخورد مسالمت آمیز داشته و همکاری نمایند و همه را به کار و تلاش و کوشش ترغیب نمایند و تخصص و تعهد و تجربه و شجاعت و اعتدال و غیرت و برنامه های خوبی دارند و اخلاق و اخلاص و سابقه قابل قبول دارند و انشاالله با همکاری همه مردم شاهد شکوفایی و پیشرفت بیشتر ایران عزیزمان باشیم . خدا با صالحان و صابران است .
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۰ خرداد
9
0
پاسخ
نزاع واختلاف داخلى سم هر جامعه ست،بايد همه يكدل باشيم وبه اختلافات دامن نزنيم
captcha
صادق راستگو  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۰ خرداد
3
6
پاسخ
sat 194412:52 PM To: sat 1944
sat 1944Edit profile details
From: sat 1944 (sat1944@hotmail.com)
Sent: Sun 6/09/13 12:52 PM
To: sat 1944 (sat1944@hotmail.com)

بسمه تعالی: با سلام " آقای رضائی میفرمایند مردم محرم هستند چرا مسائل را با مردم در میان نمیگذارید ؟ صد البته مردم محرم نظام و نظام امین مردم هستند ولی میان این مردم خوب نا محرم و مزدور هم هست " مگر آقای رضائی فراموش کرده اند که در هنگام دفاع مقدس نا محرم های بی وجدان ساعات حمله را به عراقی ها میرساندند و وچه خیانت هائی که نکردند" من تعجب میکنم از آقای رضائی با این طرز تفکر " بی جهت نیست که ما میگوئیم سیاسیون ما به رشد سیاسی نرسیده اند به ریش و پشمشان نگاه نکنید" و برای رسیدن به صندلی قدرت چه کار هائی که نمیکنند" اسرار مملکت را بحراج میگذارند.a2p4
تقصیر از صدای سیما میباشد که که مناظره ها را زنده پخش میکند" در کشور های پیشرفته علی رغم این که سیاسیونشان برشد سیاسی رسیده اند تمام مصاحبه ها و مناظره ها همه قبلآ ضبط شده" این عمل صدا سیما من را بیاد شاه ملعون انداخت " او برای اینکه ایران را از تمام دنیا وجلو بیاندازد نمیدانست چه بکند نا گهان از روی جنون تاریخ ایران را از شمسی به تاریخ 2500 سال تعییر داد " حال صدا سیما هم میخواهد بدنیا نشان بدهد ما از نظر آزادی و دمکراسی از همه دنیا جلو تر هستیم و مصاحبه ها و مناظره ها همه را زنده پخش میکندو سیاسیون نازک تر از گل ما هم مثل بچه های 6 ماهه که هر چه را میگذارند در دهنشان " سیاسیون ماهم هر چه از اسرار مملکت میدانند از دهنشان می ریزند بیرون .
captcha
پاسخها
Ali  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۱ خرداد
آی شلوغ !
از بیرون خط دادند ؟!
این متن چند تا نویسنده مشترک داشته ؟!
بقول آقای رضایی ، دولت باید با ملت رو راست باشه و در یک سفره باشه و حدالامکان باید چیزهای گفتنی را بگوید .
چرا از آگاهی دادن صدا و سیما ناراحتی ؟! همه مردم که مناظره و اطلاع رسانی صدا و سیما را مثبت ارزیابی کرده اند ، پس چرا شما مخالفی ؟!
بزرگترین دوست انسان عقل است و بزرگترین دشمن انسان جهل و نادانی است .
پس معلومه که بیگانگان دوست ندارند که ما عقل و علم و آگاهی و بصیرت داشته باشیم و ........
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۰ خرداد
آقای راستگو ، راستش را بگو این متن مال خودته یا یکی برات ایمیل زده ؟!
لااقل اون پنج خط انگلیس بالایی رو پاک میکردی تا ما نفهیم .... !!!
ناشناس  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۹ خرداد
2
5
پاسخ
مناظرات انجام شده در شناخت بیشتر کاندیدها به من کمک چندانی نکرد؛ تنها در مناظره ی سوم بیشتر به نوع رفتار ، کنترل هیجانات ، منصفانه قضاوت کردن و... کاندیدها آشنا شدم که البته متاسفانه در این زمینه هیچ کدام شاید مورد تایید نبودند. فرهنگ و سبک زندگی ما هر روز تحلیل می رود و من فکر میکنم حتی اگر در سیاست هم نمی توانیم عادلانه و عاقلانه رفتار کنیم شاید دلیلش این باشد که فرهنگ اش را فراموش کرده ایم. دعوا بر سر حق و باطل نیست که همه اصل را قبول دارند و بر سر روش ها اختلاف نظر است و این چیزی است که با گفتگو ، صبر و تمرکز بر مشترکات حل می شود و نه تنش ، دعوا.
سعی میکنم به پیشنهاد آقای حداد عادل به گذشته کاندیدها که رجوع کنم؛ و با این رجوع آقای قالیباف را انتخابی اصلح تر می دانم چرا که معتقدم کشور به دور از سیاسی بازی هایی که اخیراً داشته نیازمند سازندگی است.
captcha
پاسخها
ناشناس  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۱ خرداد
دوست گرامی ، ما این افراد را بخوبی می شناسیم و نیازی به این موارد نداشتیم و انتخاب خود را قبلا کرده بودیم ولی این هم روش خوبی است برای افرادی که سن آنها کمتر است و نیز اتمام حجت است در شناساندن هرچه بهتر کاندید ها به مردم است .
محمد  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۹ خرداد
3
0
پاسخ
انصافا کاندیدا برای نامزدی رییس جمهور همه چیز دارند جزئ برنامه پس بهترن برنامه تلوزیونی وقت مردم پر کنند نه صندلی ریس جمهوری را
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۹ خرداد
15
12
پاسخ
انـــــتـــــــخــــــــاب
اصــــــلــــــــح فـــــــقـــــــط
دکـــتـر مــحـــــســــن رضـــــایــــــــــی
تــــعــــهــــد اخـــــلاق اعــــتــــدال غـــــیـــــرت
تــخـصـــص تــجــربـــه شـجـاعــت بـــرنــامـــه اخــــلاص
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۹ خرداد
13
4
پاسخ

اسلام دین اختیار و اراده است ، اسلام دین علم و منطق و پیشرفت است .
اساسا چون انسان هستیم ، حتما نیاز داریم که نسبت به مقتضیات و شرایط زمانی و مکانی موارد نقص و کمبود قانون را باید اصلاح کنیم و کسی نمی گوید که به قرن اول برگردیم !
و بایدبزرگان با مشورت و تفاهم کارها را جلو ببرند نه اینکه مردم را به کوجه بکشانند !
مسلم است که در اینصورت کشمکش ایجاد خواهد شد و لزوما برخلاف میل حتما درگیری و مجروح ... پیش می آید و حتما خون ناحقی هدر خواهد رفت .
یک مثال میزنم : شما در منزل یا فامیل حتما بچه کوچکتر دارید، اگر این بچه در وسط بازار باصدای بلند گریه و داد و بیداد کند و خودش را با صدای بلندی به زمین بزند و بقولی برای مدت زیادی آبروی شما را ببرد و همه مردم جمع شوند ، شما با بجه مذکور چه می کنید ؟و چه واکنشی خواهید داشت ؟ مسلم است که هر چقدر هم تحمل داشته باشید بالاخره صبرتان تمام خواهد شد و مجبورید " اندکی تا قسمتی ابری " او را تنبیه نمایید ، جای سوزناک آن ، زمانی است که فردی از بیرون برایت بگوید که چرا میزنی ؟ و چرا حقوق بشر را رعایت نکردی ؟
من دوستانه میگویم و مطمئن باشید که هیچ سمتی ندارم و در آن واقعه 88 در منزل بودم و طرف کسی را نمیگیرم و فقط این را میگویم که مسلم است که در چنین شرایطی ، هر دولتی مجبور است که اقدامی کند همانطور که ترکیه و آمریکا .... انجام دادند . نمونه دیگر دعواهای قبیله ای در بعضی روستا و یا همسایه ها . پس بهترین روش اینست که بزرگتر ها ، جوانها را به آرامش و صحبت و مذاکره و مشورت دعوت کنند نه اینکه برای سود خودشان بچه های مردم را به جان هم بیندازند !
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۹ خرداد
11
8
پاسخ
انصافا هر هشت نفر عالی هستند ولی باید یک نفر و یک اصلح را انتخاب کنیم و بنظر من آقای دکتر محسن رضایی ، اصلح می باشد و اختیار و انتخاب مال خودتان است ولی انصافا بیایید احساسات مخرب و فامیل بازی و دوست بازی و حزب و گروه ... را کنار بگذاریم و یک انتخاب دقیق انجام دهیم چون آثار این انتخاب نه تنها در طول چهار سال بلکه در نسلهای بعدی و هزاران هزار سال بعد هم موثر است و همانطور که ما قرنهای گذشته تاریخ را بررسی و گاها نقد میکنیم ، آیندگان هم در سالها و قرنهای بعد ، عملکرد های ما را بررسی خواهند کرد و امید که روسفید باشیم .
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
بحث‌های داغ دو نفره درباره موضوعات سیاسی/ ناگفته های جلیلی از مذاکرات هسته‌ای/ قالیباف: آقای ولایتی زمانی که با میتران قهوه می‌خوردید ما زیر موشک‌ بودیم/ ولایتی: نگفتم با میتران قهوه خوردم
 
آیا در انتخابات شرکت میکنید؟
حتما شرکت میکنم
54%
 
اصلا شرکت نمیکنم
29%
 
بعداز مناظرات تصمیم میگیرم
15%