لطفا چند لحظه تامل فرمائید ...
دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 8
lمحمد . پ  | ۱۳۹۲ شنبه ۲۵ خرداد
2
0
پاسخ
دکتر علی اکبر ولایتی با احساس تکلیفی کاملا درست وارد میدان رقابت انتخاباتی شد و با گام تقوی و رعایت اصول اخلاق تا روز رای گیری پیش رفت . انشالله نزد خداوند متعال ماجور و جزء ذخائر انقلاب باقی بمانند و کشور از برکات وجود ایشان در آینده نیز بهره مند گردد .
captcha
به آقای ولایتی  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
1
3
پاسخ
رای ما به آقای ولایتی اینجانب حسن زینالی شهرستان خوی موبایل 09143611316
captcha
مخبر  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
1
1
پاسخ
آقای ولایتی حقیقتا برازنده ریاست جمهوری هستند وفاصله دیگران با ایشان از لحاظ تجربه و متانت که ویژگیهای ممهم ئیک ریس جمهور است بسیار زیاد است .
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۱ خرداد
1
2
پاسخ
اگر امام الان زنده بود دیگه از ولایتی با این آبروزی در مناظره 3 دیگه حمایت نمی کرد
captcha
پاسخها
نادری  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
اتفاقا اگر حضرت امام رحمه الله علیه تشریف داشتند به خاطر تقوایی که آقای ولایتی در همین مناظره از خود نشان دادند . تقدیر مجزایی از ایشان می کردند .
زیبا کلام  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۹ خرداد
2
1
پاسخ
سلام بر شما
اولین مناظره روستایی در روستای جندابه از توابع اصفهان برگزار شد متن جلسه مناظره در سایت www.gondabeh.blogfa.com
مارا با ارائه نظراتتان در ادامه راه راهنمایی نماید

captcha
پاسخها
admin  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۰ خرداد
مناظره کاندیداهای شورای اسلامی
شب جمعه همزمان با شب عید مبعث نماز جماعت به امامت حاج آقا محمودی برگزار شد و پس از تلاوت سوره علق ، حاج آقا محمودی به بیان سخنانی پیرامون امام موسی کاظم (ع) و همچنين لزوم حضور پرشور پرداختند ، در ادامه آقای بهنامپور دهیار روستا هم پیرامون حضور در انتخابات و پاره اي از قوانين سخنرانی نمودند و اسامی نامزدهای چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستای جندابه را قرائت نمودند . پس از آن نامزدهای حاضر در جلسه ( آقایان حسن رجبی و حسین ملکی غائب بودند ) صحبت های ابتدایی و برنامه های خود را ارائه نمودند که ذیلاً و به صورت خلاصه به آنها اشاره مي شود :

آقای حسین مردانی : 1- استفاده از هرز آب های آب کینو به عنوان آب شرب 2- شفاف سازی هزینه های انجام گرفته در روستا بویژه بخش کشاورزی 3- استفاده از نظرات عموم در تصمیم گیری که ایشان نامگذاری معابر را به عنوان نمونه اشاره کرده و گفتند برخی نام ها در شان روستا نیست که این صحبت با واکنش شدید رئیس شوراي وقت آقای بابایی روبرو گردید و ایشان روند قانونی این نامگذاری را تشریح کردند .

آقای حسین هاشمی: 1- تکمیل پروژه های نیمه تمام از قبیل ساختمان خانه عالم ، پایگاه بسیج و ساختمان دهیاری 2- برپایی نماز جماعت در 3 نوبت در مسجد روستا 3- فعال نمودن کارهای فرهنگی با محوریت بسیج

آقای محمد علی شجاعی : انجام وظیفه در چارچوب قانون و اعتباري كه در اختیار شورای اسلامی است.

آقای اسماعیل زراعتی پور : 1- برنامه ریزی جهت اشتغال جوانان 2- حمایت ویژه از برنامه های فرهنگی خواهران

آقای محمد رضا بهنامپور : فعالیت و انجام وظایف در چارچوب قانون و اعتباري كه در اختیار شورای اسلامی است.

آقای اکبر بابایی : 1- متکی بودن به قانون در همه زمینه ها 2- انجام وظیفه در هر عنوان و مقامی 3- کارهای انجام شده سالهای اخیر را حفظ و نگهداری کنند

آقای ابوالفضل مرتضوی : فقط بحث زیرگذر را پیگیری خواهم نمود .

در ادامه جلسه به دلیل کمبود وقت برخی سوالات عمومی از کاندیداها پرسیده شد که برخی نامزدها پاسخ داده و برخی دیگر به علت عدم آمادگی قبلی پاسخ ندادند.

اولین سوال بحث ورزشی روستا بود که عمدتاً به همت جوانان و نبود فردی به عنوان مدیر اشاره کردند . نکته عجیب در پاسخ ها سکوت معنادار برخی جوانان بود که دلشان پر بود از حرف های نگفته .

سوال بعد راجع به حذف طرح هادی بود که آقای بهنامپور به عنوان دهیار پاسخ دادند كه طرح هادی طرحی کارشناسی و 10 ساله است که امکان حذف آن وجود ندارد ولي در صورت لزوم طي مراحل قانوني امكان تغییر موردي خواهد بود .

سوال سوم راجع به آسفالت جاده کینو بود که تمسخر حاضرین مواجه شد و مطالب ایام گذشته مانند بستن جاده خاکی مطرح گردید .

سوال بعدی پیرامون بحث فرهنگی بود که به دلیل ويژه بودن پاسخ خاصی ارائه نشد و اذعان گرديد نياز به بررسي بيشتر و وقت بيشتري دارد

در ادامه مبحث ساماندهی امورات گله و دام مطرح گردید و درخواست شد نفري جهت چوپانی برای گوسفندان روستا معين گردد .

سوال بعدی پیرامون بهداشت روستا بود که این سوال با سوال آقای زراعتی پور مبنی بر اینکه زباله های دیگر روستاها در جندابه دفن می شود كه دهيار ضمن بررسي موضوع پسماند در بخش توضيح دادند . دهیار روستا با اشاره به وجود قانون مدیریت پسماند شهرستان و 7 نقطه جهت دفن زباله در بخش براي 22 روستا پیگیری های مربوط به فنس کشی محوطه دفن زباله را نیز تشریح کردند .

در پایان هم با سوال آقای زراعتی پور پیرامون تبعیض در گلزار شهدا و جمع آوری آلاچیق بحث داغ شد که با پاسخ رئیس شوراي وقت و دهیار روستا برخی ها قانع و برخی ها ناراضی شدند . آقای بهنامپور با اشاره به اخطار شفاهی به نفر اول طی چند مرحله ( اجرای بلوک دور ، نرده کشی و اجرای آلاچیق ) و عدم همخوانی با طرح جامع آرامستان و قبول نمودن این موضوع در صورت اجرای طرح این مساله را توجیه نمودند . ایشان در رابطه با نفر دوم اشاره به اخطار کتبی نمودند که با مراجعه ايشان توافق گرديد جمع آوری شود و سایبانی بزرگ و عمومی طبق طرح جامع پیرامون محل امامزاده تا محل مصلي اجرا گردد . آقای بابایی هم با اشاره به وجود متولی و هيات امناء جهت انجام امورات آرامستان ، دخل و تصرف بدون اجازه متولی را خلاف شرع دانسته و خواستار همکاری اهالی با دهیاری و شورا جهت ساماندهی امورات آرامستان شدند . قرار بر این شد که در یک شنبه شب هم جلسه ای به همین منوال برگزار گردد که در صورت قطعی شدن زمان و مکان آن اعلام خواهد شد .
محمد . پ  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۹ خرداد
4
3
پاسخ
هرکه در این بزم خردمند تر است باده تکلیف به او می دهند .
در وسط معرکه خیر و شر فرصت تحلیف به او می دهند.
مدعیان از چپ و از راست همه حاضرند .
لیک دل اهل ولا رای خود بابت تکلیف به او می دهند
captcha
بابایی  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۹ خرداد
2
4
پاسخ
ولایتی بدون تردید می تواند آبروی نظام را در مقابل دنیا حفظ کند. او مدیر لایق و با تجربه وخردمندی است.
captcha
سلوکی  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۱۹ خرداد
2
3
پاسخ
در بین این هشت نفر بیشتر ازهمه آقای دکتر ولایتی کلاس ریاست جمهوری کشوری با عظمت ایران را دارد.
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
ولایتی: امام از طریق حاج احمد آقا پیام میدادند به مجلس که فلانی باید وزیر خارجه بماند.
 
آیا در انتخابات شرکت میکنید؟
حتما شرکت میکنم
58%
 
اصلا شرکت نمیکنم
25%
 
بعداز مناظرات تصمیم میگیرم
15%