لطفا چند لحظه تامل فرمائید ...
١٤:٥٧
بخش 1 | اهل دعوا نیستم، اما سر بیکاری و گرانی دعوا می‌کنم | رضایی در شبکه خبر
١٤:٣٠
بخش 2 | اهل دعوا نیستم، اما سر بیکاری و گرانی دعوا می‌کنم | رضایی در شبکه خبر
١٥:٠٤
بخش 3 | اهل دعوا نیستم، اما سر بیکاری و گرانی دعوا می‌کنم | رضایی در شبکه خبر
دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 3
بهزاد  | ۱۳۹۷ جمعه ۱۲ مرداد
0
0
پاسخ
شما خیلی وقتها پیش باهم بازنشسته میشدین.فقط شعار میدی
captcha
حسین  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۱ خرداد
8
0
پاسخ
هر کسی رئیس جمهور شود کلیه کابینه را از بالا تا آخرین رده عوض خواهد کرد و لزوما تا رده های پایین هم عوض میشوند که باعث بیکاری بعضی ها و اختلال در کار ادارات و... خواهد شد و معلوم نیست که دولت موفقی باشد یا نه !
و بنظر من احتمال خیلی زیاد دارد که آقای رضایی در همان مرحله اول به عنوان گزینه اصلح مردم انتخاب شود چراکه در کابینه تغییرات خیلی جزئی خواهد داد و از کاندیدها و نخبگان قدیمی و جدید و جوانان بهره خواهد برد و توانایی شدیدی دارند تا با همه اقشار جامعه برخورد مسالمت آمیز داشته و همکاری نمایند و همه را به کار و تلاش و کوشش ترغیب نمایند و تخصص و تعهد و تجربه و شجاعت و اعتدال و غیرت و برنامه های خوبی دارند و اخلاق و اخلاص و سابقه قابل قبول دارند و انشاالله با همکاری همه مردم شاهد شکوفایی و پیشرفت بیشتر ایران عزیزمان باشیم . خدا با صالحان و صابران است .
captcha
کوروش کبیر  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۱ خرداد
4
10
پاسخ
روزی خواهد رسید که مردم ایران از دولت خدمتگزار با نام افسانه ی دولت احمدی نژاد یاد خواهند کرد ..... احمدی نژاد بهترین و مردمی ترین رئیس جمهوری بود که نه تنها ایران ، بلکه دنیا به خود دید .
این روزها هر وقت احمدی نژاد را در تلوزیون می بینم، اشک در چشمهایم حلقه می زند که چرا این گوهر ناب را قدر ندانستیم .....
خسته نباشی دلاور،احمدی نژاد عزیز
تا لحظه ی جان دادنم در قلبم خواهی بود ......
captcha
پاسخها
---------  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۴ مرداد
ناشناس , very good
f.k  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
دمت گرم ، ناشناس .
ناشناس  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
کاربر محترم که " کوروش کبیر " خودتان را معرفی کرده اید ، شما در کل این سایت ، در دو نقطه اول و آخر سایت و دقیقا در قسمت آقای رضایی متونی قرار دادید که احساس می کنم که می خواهید بین آقای رضایی و آقای احمدی نژاد اختلاف درست کنید و شیوه بچه گانه ای هم دارید : اسم کوروش ، اشکهای تمساحی ، افسانه...، و....
این دو عزیز و دیگر کاندید ها ، سرمایه های مملکت هستند و در کنار همه ملت بزرگ ایران برای استقلال و آبادانی کشور زحمات زیادی کشیده اند و باز هم دست در دست همدیگر برای سربلندی کشور تلاش خواهند کرد و روش کار ما ایرانی ها با غربی ها فرق دارد و شاید برای آنها که فقط مادی فکر میکنند غیر قابل فهم باشد ، اینجا سعی میکنند کارها را برای رضای خدا انجام دهند و سعادت و خوشبختی را هم در این دنیا و هم در جهان آخرت میخواهند و برای انجام عمل خوب از همدیگر سبقت میگیرند و بقول قرآن " السابقون السابقون اولئک هم الفائزون " و برای رضای خدا و خلق خدا از مال و جان و فرزند میگذرند و هشت سال جنگ تحمیلی در مقابل اجتماعی از قدرتهای جهان ، خود گواه است و این موارد از خصلتهای تکاملی و متعالی انسانهاست یعنی مراحلی است که فرد آنقدر فکر قوی دارد که برای هدف متعالی خود و کشورش ، اسیر تمایلات نفسانی و غرایز انسانی و حیوانی نیست .
سیاستمداران آمریکایی و غربی ، ایران را جنگ طلب و تروریسم پرور و ضد حقوق بشر و محور شرارت قلمداد و معرفی میکنند در حالیکه حداقل در این سی و چهار سال به هیچ کشوری تعرضی نداشته ایم ، و غربی ها و آمریکا برای پول و فروش اسلحه و نفت و سلطه گری و استثماری و استعماری به کشور های مختلفی و به بهانه های مختلفی حمله و بمب گذاری میکنند و در کشت و کشتار زنان و کودکان و مردان سهیم هستند و حتی به مردم خودش هم رحم نمی کند و با صحنه سازی بچه گانه ای در وسط شهر بمب گذاری میکند و به دروغ فورا پسری را میکشد و او را متهم میکند ، همین دیروز دهها تن از مردم سوریه توسط منافقین و مخالفین سوریه ، کشته و به طرز فجیعی سلاخی شده اند ، این گروهها علنا با بودجه و اسلحه و سرپرستی آمریکا و غرب و اسرائیل اداره می شود و همان گروههایی هستند که در ایران و سایر کشور ها بمب گذاری داشته و دارند .
واقعا آدم تعجب میکند که چطور می شود که مردم کشور های غربی و آمریکا ، که این همه مردم دارند که مالیات میدهند ، اصلا پیگیری نمیکنند که سیاستمداران آنها این پولها را کجا مصرف میکنند ؟! ، آیا مردم آنها در خواب هستند ؟! مگر نمی بینند که ناموس شان در سایت ها در حراج است ؟ و تازه ، با وقاحت تمام ، آنرا نوعی کار برای زنان خود حساب میکنند !!
حداقل چرخی به سایتها بزنند و ببینند که تنها برای پول و سیاسی بازی مسئولان شان ، دختران خودشان و همسایه و فامیل شان چطور به انواع روابط کثیف جنسی مشغولند و ببینند که چه خشونت های جنسی و چه ظلم هایی به دختران و زنان معصوم می شود ، و سخن مسخره اینکه ، بقیه کشور ها را هم به ضد حقوق بشر متهم میکنند !
از خود دختران و پسران آنها هم در تعجب ام که حرکتی ندارند و شبیه اینست که فردی در مرداب بزرگ شده باشد و از بیرون و گلزار خبر نداشته باشد و فکر کند که دنیا همان است . بخاطر همین موضوع بود که شبکه های ماهواره ای ایران را قطع کردند که ملت خودشان واقعیت ها را ندانند و همانطور سر در زیز برف بمانند و از هیچ چیز باخبر نباشند و آنها هم ، مدام ، پورسانت سایت های جنسی و فروش نفت و اسلحه و دلالی دختران و... را به جیب بزنند !
ناشناس  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۱ خرداد
فیلم هندی حتما زیاد دیدی !
آقای احمدی نژاد نسبت به دوره های قبلی زیاد زحمت کشیده اند و ملت ایران حتما قدر فرزند خود را می داند و ارزش قائل است و نگران نباشید نمی گذاریم فرار مغزها بشود و انشاالله در کابینه دولت جدید هم نقش مهمی خواهد داشت و از تجربیات ایشان بهره مند خواهیم شد و باید مثل گذشته به همه نیرو دهد و حداقل روزی دوازده ساعت برای کشورش کار کند و ایشان هم روحیه فعالی دارند و مثل افرادی نیستند که به هر بهانه ای قهر کند و چند سالی روزه سکوت بگیرد .
در دولت جدید باید نقاط قوت ایشان ادامه یابد و نقاط ضعف ایشان جبران شود .
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: من اهل دعوا نیستم و معتقدم که نباید با یکدیگر دعوا کنیم، اما من بر سر بیکاری و گرانی دعوا خواهم کرد.
 
آیا در انتخابات شرکت میکنید؟
حتما شرکت میکنم
54%
 
اصلا شرکت نمیکنم
29%
 
بعداز مناظرات تصمیم میگیرم
15%