لطفا چند لحظه تامل فرمائید ...
١٣:٥٧
بخش 1 | مشتریان تن فروشی، مردان متاهل هستند!! | سردرگمی های اجتماعی، طلاق های خاموش و ...
١٢:٢٥
بخش 2 | مشتریان تن فروشی مردان متاهل هستند!! | سردرگمی های اجتماعی، طلاق های خاموش و ...
١٤:٥٤
بخش 3 | مشتریان تن فروشی مردان متاهل هستند!! | سردرگمی های اجتماعی، طلاق های خاموش و ...
١١:١٠
بخش 4 | مشتریان تن فروشی مردان متاهل هستند!! | سردرگمی های اجتماعی، طلاق های خاموش و ...
١٢:٠٥
بخش 5 | مشتریان تن فروشی مردان متاهل هستند!! | سردرگمی های اجتماعی، طلاق های خاموش و ...
دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 11
امیرعلی تهرانی  | ۱۳۹۲ جمعه ۲۳ اسفند
1
3
پاسخ
سرکار فائزه خانم اولا اگه قرار باشه محیط دانشگاه جایی برای شناخت روحیات و احساسات و نیازها و... دخترا باشه که بعدا زندگی مشترک سرد یا طلاقی خاموش نداشته باشم که دیگه من دانشجو حس و حال درس خوندن ندارم چه برسه دستیابی به فناوری فرستادن ماهواره به فضا!!!
دوما اینکه خب چه کاریه خیلی راههای دیگه واسه آموزش این قبیل مسائل هست که هم مفیدتر و هم کم دردسرتره مثلا بصورت کلاسی یا مطالعه که بنده تجربه داشته و موفق بودم تازه اگه کسی تو مسائل زناشوئی مشکل داشت چی؟ اینو باید چیکار کرد؟!!!!!
captcha
ایمان  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۱۹ آذر
1
1
پاسخ
عالی بود / the best
captcha
یک عدد دانشجو  | ۱۳۹۲ چهارشنبه ۱۶ مرداد
0
0
پاسخ
http://www.snn.ir/NSite/FullStory/Video/?Serv=12&Id=255511&Sgr=137
فیلم/ ناگفته‌های وزیر علوم از احمدی‌نژاد، دانشگاه‌ در زمان اصلاحات و تفکیک جنسیت
captcha
ناشناس  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۱۵ مرداد
2
3
پاسخ
بنظر می رسه مناظره چند طرف باید داشته باشد نه اینکه همه تقریباً همفکر باشند. البته دوستان قطعاً تجربه چندانی از ارائه مطالب در مناظرات ندارند و صرفاً بیان نظر یکطرفه می نمایند.
در جواب این مطلب که دانشگاهی اعلام می کند امکان پذیرش دختر نداریم تعجب می کنم از یک دانشجوی فعال بزرگوار که چگونه متوجه اصل مطلب نشده و برداشت کانلاً نامرتبطی دارند!!! دانشگاه اراک فرضاً وقتی اعلام می کند دانشجوی دختر نمی گیریم یعنی امکانات لازم ومناسب جهت حضور بانوان را نداریم. البتخه نظر ایشان محترم است اما بسیار یکطرفه قضاوت می کنند و کاملاً سطحی نگرانه نظر می دهند. چه کسی گفته فضای شاد و پرنشاط در دانشگاه ها نیست. ما که دقیقاً خلاف این را می بینیم. اگر قرار باشد مثل ایشان براحتی و یکسویه نظر داد می توان گفت در دوره های قبلی فضای دانشگاه بجای حرکت بسمت فعالیت سالم علمی و پرنشاط سیاسی و ... حرکت بسمت سیاسی کاری بود و حاشیه نگاری.کجا خبر از کرسی آزاد اندیشی بود؟کجا اجازه صحبت به همه داده می شد؟نکته بسیار مهم اینکه در مناظره ابتدا باید مشخص شود که هر فرد بر اساس کدام معیار و اصول صحبت می نماید و در واقع چارچوب نظری وی چیشت نه اینکه کانلاً بیان نظر شخصی باشد. شاید یکی از دلایل نمایان شدن مشکلات در دوره اصلاحات این بود که در این دوره اصول پایه ای مشخص تعریف نبود؟ فقط به جوان اعلام شد بیا و نظراتت را بیان کن. قصد حرکت دادن و هدایت دلسوزانه و ... نبود. بهر حال حرف زیاد است اما کار شما خوب و مورد تقدیر و اگر رعایت اصول مناظره شود و بحث با حضور نفرات با طرز فکر های گوناگون باشد بسیار خوب است و ...
captcha
پاسخها
میلاد تتری  | ۱۳۹۲ پنج شنبه ۱۷ مرداد
سلام.
این جلسه، کرسی مناظره نبوده بلکه تریبون آزاد بوده است.
تلاش زیادی کردیم که در این جلسه، افراد با اندیشه های مختلف حضور داشته باشند اما متأسفانه به دلیل زمان نامناسب ضبط برنامه، موفق به هماهنگی نشدیم اما در هفته بعد، با حضور خانم های طیف به اصلاح اصولگرا، جلسه دوم را برگزار کردیم که در مناظره و گفتگوهای مرتبط، قابل مشاهده است.
در سه شنبه 15 مرداد نیز، اولین مناظره بین خانم ها اقبالی (اصولگرا) و سیما (اصلاح‌طلب) برگزار شده که به زودی، منتشر خواهد شد.
با آرزوی توفیقات روزافزون برای شما ناشناس نکته سنج
ساعده سیما  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۸ مرداد
7
1
پاسخ
با سلام
در ژاسخ شما دوست عزیز باید عرض کنم : بنده صحبتی از عدم عفاف و حیا نکردم و منکر این قضیه نیستم ...فقط و فقط حرف این بود که صرف صحبت کردن آقایان و خانمها نفی نشده.!
اینکه مسئولین نتونسته اند فضای دانشگاه رو طوری بسازند که این گفتمان درست و با رعایت مسائل اخلاقی صورت بگیره...بعد فقط به صورت قانونی اون رو نفی می کنند.باعث اعتراض جوانان خواهد بود.
باید قبول کنیم اموری که نیاز به فرهنگ سازی داشته رو فقط با برخوردهای خشن قانونی اجباری کردند و نتیجه ش همینی می شه که الان شاهدش هستیم.
captcha
دانشجو  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۸ مرداد
3
1
پاسخ
بخش 5 رو وقتی دانلود میکنیم نصفه حدود 1 دقیقه دانلود میشه و هنگام پخش هم بعد از حدود دقیقه 1 دیگه پخش نمیشه، لطفا اصلاح کنید
captcha
دانشجو  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۸ مرداد
5
3
پاسخ
یه سوال داشتم خانم دولتی همان کسی هستن که به عنوان خانم جوان لیست اصلاحات بودن؟؟
درباره نوع برخورد با تشکل ها و عدم اجازه فعالیت به آن ها من کاملا با ایشون موافق هستم و باید برای باز شدن فضای فرهنگی، فضای بیشتری به تشکل های دانشگاه داد نه اینکه هر روز با بسته شدن تشکل ها مواجه بشیم
و اشاره خیلی خوبی به نفس واحده کردن
captcha
پاسخها
میلاد تتری  | ۱۳۹۲ شنبه ۱۲ مرداد
سلام.
سرکار خانم فائزه دولتی، در دوره چهارم انتخابات شورای شهر در تهران، در لیست شورای هماهنگی جبهه اصلاخات بوده اند. ایشان با کسب 105675 رأی به عنوان نفر 38ام در تهران و به عنوان عضو 7ام علی البدل (از 12 عضو) انتخاب شده اند.
سعید  | ۱۳۹۲ سه شنبه ۸ مرداد
3
6
پاسخ
واقعا معلم ها 600هزار تومان حقوق می گیرند...چرا دروغ میگید؟ میخواهید حکم بیش از 20 نفر از دوستامو تو سایتتون بزارم...که بیش از یک میلیون و...میگبرند.
captcha
مخاطب!  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۷ مرداد
4
6
پاسخ
شما حضرت خدیجه و ملکه سبا و دخترشعیب رو گفتید ولی اسمی از معصوم ترین بانوی تاریخ نبردید...
ما الگویی جامعه تر و مطمئن تر از حضرت زهرا داریم؟؟؟!!!
چه در فعالیت های سیاسی چه در خانه داری و همسر داری
captcha
دختر ایرانی  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۶ مرداد
8
4
پاسخ
می خواستم از خانم اکبرپوران عزیز بپرسم که شما آسیب های اجتماعی رو گفتید و دغدغه تون واسه من خیلی هم محترمه ولی ریشه یابی اینا چیه؟
یه مرد متاهل یا زن متاهل فرقی نداره اگه تو خونه ش احساس آرامش و لذت از زندگی بکنه میره سراغ خیانت؟!!!!
وقتی زنان جامعه ما بنا به سلیقه شخصی یا مشکلات اقتصادی دائم سعی دارند در خیابان باشند تا حضور اجتماعی شون ثابت بشه(!)چطور می تونن کانون خانواده رو گرم نگه دارن؟حالا اون خانمی که کمک کار همسرشه و مجبوره کار کنه به کنار ...
captcha
دانشجو  | ۱۳۹۲ يکشنبه ۶ مرداد
5
4
پاسخ
سلام
خانم ساعد به مثال های خوبی از ارتباط زن و مرد در قرآن کریم اشاره کردند منتها احتمالا دقت کافی رو به خرج ندادند که :
1. درباره صحبت دختران حضرت شعیب (ع)با حضرت موسی(ع)آیه صریح قرآن اشاره کرده که دختران شعیب از روی حیا چون عده ای از مردان درحال جمع کردن آب بودند وتنها زنان حاضر در جمع ،آن دو بودند گوشه ای منتظر ایستاده بودندکه بقیه شبانان بروند و بعد آنها مشغول بشوند و در ادامه به حضرت موسی می گویند که پدر ما پیره بنابراین خودمون میایم که حضرت موسی به آنها کمک می کنه پس میشه اینو برداشت کرد که حتی اومدنشون هم واسه کهولت سن پدر بوده :"وَلَمَّا وَرَدَ مَاء مَدْيَنَ وَجَدَ عَلَيْهِ أُمَّةً مِّنَ النَّاسِ يَسْقُونَ وَوَجَدَ مِن دُونِهِمُ امْرَأتَيْنِ تَذُودَانِ قَالَ مَا خَطْبُكُمَا قَالَتَا لَا نَسْقِي حَتَّى يُصْدِرَ الرِّعَاء وَأَبُونَا شَيْخٌ كَبِيرٌ"
و در ثانی نص صریح قرآن می گه دختران شعیب با حیا و متانت آمدند و در خواست پدرشان را مطرح کردند :"فَجَاءتْهُ إِحْدَاهُمَا /تَمْشِي عَلَى اسْتِحْيَاء ***قَالَتْ إِنَّ أَبِي يَدْعُوكَ لِيَجْزِيَكَ أَجْرَ مَا سَقَيْتَ لَنَا فَلَمَّا جَاءهُ وَقَصَّ عَلَيْهِ الْقَصَصَ قَالَ لَا تَخَفْ نَجَوْتَ مِنَ الْقَوْمِ الظَّالِمِينَ"
2.درباره حضرت خدیجه سلام الله علیها در تاریخ آمده است که ایشان از بانوان سرشناس و در عین حال پاک زمانه به شمار می رفتند ودر هیچ جا نیامده که حضرت خدیجه خدای ناکرده خارج از مرز عفاف با مردان رابطه داشته البته من نمی گم خانم ساعد می خواستن این رو ادعا کنن قطعا این طور نیست ولی اگر الان یکسری دغدغه پیرامون رابطه زنان و مردان جامعه هست نه تنها بیهوده نیست که برآمده از واقعیت های وجودی این دو جنسیت و تاکیدات واقع گرایانه دین ماست.
3.درباره ملکه سبا که فرمودند با مردان صحبت کردند خب این چی رو ثابت می کنه؟ملکه سبا که تا قبل از دیدن معجزه حضرت سلیمان ظاهرا قید و بند خاصی براش تعریف نشده حتی اگر بخوایم این رو نسبت بدیم که چون در قرآن این ارتباط آمده پس اشکال نداره اولا چه نوع ارتباطی مگه در قرآن در وصف او آمده ؟ثانیا چی چیزی رو قرآن به به و چه چه کرده؟
من کاملا با خانم ساعد موافقم که باید هویت دختران در جامعه باز تعریف بشه ولی اینکه به بهانه هویت دادن به دختر او رو در معرض آسیب های اجتماعی بخاطر ظرافت وجودی ش بذاریم واقع بینانه نیست.
و در آخر اینکه وقتی از قرآن کریم مثال میاریم خوبه که بیشتر دقیق بشیم تا خدای ناکرده حرف تو دهن خدا نذاریم!
captcha