۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ شهريور  | فارس گزارش می‌دهد اظهارات عجیب آقای وزیر/ تأیید خبر فارس در خبرگزاری مجلس
انتشار اخباری مبنی بر افزایش تعداد امضاکنندگان طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی و هم‌چنین بررسی آن در مجلس، واکنش‌ عباس آخوندی را به دنبال داشت.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ شهريور  | قاضی‌زاده هاشمی در حاشیه جلسه هیأت دولت: برای جلوگیری از قاچاق کالاهای اساسی باید به سراغ کوپن برویم
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برای جلوگیری از قاچاق کالاهای اساسی باید به سراغ کوپن در بعضی از موارد برویم اما درخصوص دارو این مسأله خیلی راحت توسط بیمه‌ها حل می‌شود.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ شهريور  | نعمتی در گفت‌وگو با فارس: احتمالا سامانه ثبت حقوق مقامات و نمایندگان مجلس تا 2 ماه آینده افتتاح شود
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه معاونت نیروی انسانی ریاست‌جمهوری در حال طراحی سیستمی برای ثبت حقوق مقامات و نمایندگان مجلس است، گفت: تلاش می‌کنیم سامانه ثبت حقوق مقامات و نمایندگان مجلس تا 2 ماه آینده افتتاح شود.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ شهريور  | اردکانیان در حاشیه جلسه هیأت دولت:‌ می‌خواهیم با اصلاح تعرفه پرمصرف‌ها آنها را به رعایت الگوی مصرف تشویق کنیم
وزیر نیرو با اشاره به اصلاح تعرفه پرمصرف‌ها، گفت: با اصلاح این تعرفه ها قصد داریم پرمصرف ها را به رعایت الگوی مصرف تشویق کنیم.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ شهريور  | مفرد در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد اعزام 63 هزار جهادگر به مناطق محروم در «رزمایش خدمت»/ ارائه خدمات درمانی به47 هزار نفر
دبیر رزمایش خدمت گفت: 10 روز است از برگزاری رزمایش خدمت می‌گذرد و طبق آماری که از استان‌های مختلف و گروه‌های جهادی دریافت کردیم 63 هزار جهادگر در قالب 4550 گروه جهادی به مناطق محروم اعزام شدند،
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ شهريور  | پرونده ویژه «راهکارهای دانشگاهیان برای حل مشکلات اقتصادی کشور»-3 یادگاری: علت اصلی مشکلات اقتصادی در داخل است/ عدم خودباوری مسئولان
عضو هیأت علمی و مسئول بسیج اساتید دانشگاه تربیت مدرس گفت: مسئولیت اصل و اساس مشکلاتی که هم اکنون در حوزه اقتصادی در کشور ما بوجود آمده را باید در داخل جستجو کرد.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ شهريور  | بطحایی در حاشیه جلسه هیأت دولت خبر داد پرداخت سرانه جدید به مدارس نیازمند تا اول مهر
وزیر آموزش و پرورش درباره زمان پرداخت سرانه مدارس گفت: ما یک نوبت سرانه مدارس را پرداختیم و یک نوبت دیگر هم برای مدارس نیازمند نه همه مدارس تا مهرماه خواهیم فرستاد.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ شهريور  | در حاشیه جلسه هیأت دولت صورت گرفت واکنش وزیر ارشاد به تیزر حاشیه‌ساز یک تئاتر
وزیر ارشاد در پاسخ به سوالی درباره تیزر تبلیغاتی مربوط به یک تئاتر، گفت: تیزر بحث های خاص خود را دارد و همکاران ما در ارتباط با خود محصول به عنوان اثر نمایشی نظارت دارند.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ شهريور  | یک فروند بالگرد شینوک ارتش دچار سانحه شد/سرنشینان سالم هستند
یک فروند بالگرد شینوک متعلق به نیروی هوایی ارتش در اطراف کرج دچار سانحه شد.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ شهريور  | در جلسه شورای نگهبان مطرح شد تأکید آیت‌الله جنتی بر ساماندهی سریع اوضاع اقتصادی/ با محتکران و اخلالگران برخورد شود
دبیر شورای نگهبان با تأکید بر برخورد با محتکران و اخلالگران اوضاع اقتصادی کشور، ساماندهی هر چه سریع‌تر اوضاع اقتصادی را خواستار شد.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ شهريور  | امیرآبادی: آقای جهرمی! آیا گرانی بی سر و صدای بسته‌های اینترنت موبایل و توجیه اپراتورها حق‌الناس نیست؟
عضو هیأت رئیسه مجلس خطاب به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نوشت: آقای جهرمی! آیا گرانی بی سر و صدای بسته‌های اینترنت موبایل و توجیه اپراتورها حق‌الناس نیست؟
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ شهريور  | اختصاصی فارس/ نامه نمایندگان به رئیس جمهور «آخوندی» دغدغه‌ای برای مسکن مردم ندارد/ عزلش نکنید استیضاح می‌کنیم
یک نماینده مجلس از نامه نمایندگان به حسن روحانی برای عزل وزیر راه و شهرسازی خبر داد و گفت: آقای آخوندی دغدغه چندانی برای رفع مشکل مسکن مردم ندارد لذا به دنبال عزل وی و درصورت عدم عزل، استیضاحش هستیم.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ شهريور  | در جلسه امروز هیأت دولت آیین‌نامه‌های اجرایی قانون هوای پاک تصویب شد
هیات وزیران در جلسه روز چهارشنبه به رئیس جمهور آیین‌نامه‌های اجرایی قانون هوای پاک را تصویب کرد.

۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ شهريور  | واعظی در دیدار رئیس جمهور ترکمنستان: گسترش روابط با همسایگان، سیاست راهبردی ایران است
رئیس دفتر رئیس جمهور ضمن ابلاغ سلام و پیام کتبی روحانی به رئیس جمهور ترکمنستان و ملت این کشور، بر اراده جمهوری اسلامی ایران برای گسترش روابط همه جانبه با همسایگان خود از جمله ترکمنستان تاکید کرد.

۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ شهريور  | فرماندهان نیروی دریایی ارتش و سپاه از پایگاه هوادریای نداجا بازدید کردند
فرماندهان نیروهای دریایی ارتش و سپاه از بخش‌های مختلف پایگاه هوادریای نداجا در بوشهر بازدید کردند.

۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ شهريور  | پیام تسلیت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی درگذشت آیت‌الله اشرفی شاهرودی
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام درگذشت آیت‌الله اشرفی شاهرودی از اساتید و علمای برجسته حوزه‌های علمیه را تسلیت گفت.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ شهريور  | شورابی در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد پرداخت وام به دانشجویان دانشگاه آزاد برای شرکت در پیاده‌روی اربعین
دبیر مرکز هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: با رایزنی‌ بسیج دانشجویی با صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد به دانشجویانی که در قالب کاروان‌های بسیج در در ایام اربعین به عتبات سفر می‌کنند یک میلیون تومان وام پرداخت می‌شود.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ شهريور  | وزیر خارجه ترکمنستان در دیدار واعظی: عشق آباد هیچ‌مانعی در راه گسترش روابط دو‌جانبه و منطقه‌ای با تهران ندارد
وزیر خارجه ترکمنستان با اشاره به اراده سیاسی دو کشور در همکاری‌های منطقه‌ای و دوجانبه گفت: عشق آباد هیچ‌مانعی در راه توسعه و گسترش روابط دو‌جانبه و منطقه ای با تهران ندارد.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ شهريور  | طی پیامی سردار غیب‌پرور دریافت نشان فتح را به دریادار سیاری تبریک گفت
رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی پیامی به امیر دریادار سیاری دریافت نشان درجه یک فتح از فرمانده معظم کل قوا را به وی تبریک گفت.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ شهريور  | یادداشت/ محمدكاظم انبارلويي پيش به سوي اقتصاد مردمي
متأسفانه امروز هم برخي در دولت هنوز معتقدند مسائل اقتصادي راه حل اقتصادي ندارد، راه حل سياسي دارد. آنها هنوز به گفت و گو و مذاكره با دشمن اميدوارند و مي‌خواهند دستاوردهاي بزرگ انقلاب را در 40 سالگي اين حركت عظيم تاريخي، با ثمن بخس به دشمن بفروشند.