۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | دستغیب در جمع خبرنگاران:‌ طرح برابرسازی جلسات تقنینی و نظارتی مجلس به زودی ارائه می‌شود
عضو هیأت رئیسه مجلس از ارائه طرحی با بیش از 50 امضا با هدف برابری جلسات تقنینی و نظارتی مجلس از دوره بعد خبر داد.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | رومیانی در نطق میان دستور: حمایت از تولید و اشتغال سرلوحه فعالیت‌های دولت باشد
عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس ضمن تاکید بر توجه به وضعیت کارگران به عنوان رزمندگان خط مقدم تولید در کشور، گفت: حمایت از تولید و اشتغال که دغدغه مجلس نهم هم بود باید سرلوحه اقدامات اجرای دولت باشد.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | رئیس کمیته بین‌الملل دومای روسیه در دیدار با ولایتی: نمی‌توان غیر از منافع بلند مدت و استراتژیک بین ایران و روسیه تصور دیگری داشت
رئیس کمیته بین‌الملل دومای روسیه در دیدار با ولایتی گفت: نمی‌توان غیر از منافع بلند مدت و استراتژیک بین ایران و روسیه تصور دیگری داشت.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | زمزمه‌ها در «کانال» انتخابات وقتی هاشمی صدای عبدی را هم درآورد!/ شایعه دعوت شورای نگهبان از ۱۰ کاندیدای خبرگان
اظهارات عباس عبدی فعال اصلاح طلب علیه مواضع آیت الله هاشمی رفسنجانی پیرامون مساله عدم احراز صلاحیت سیدن حسن خمینی، بازتاب گسترده ای در شبکه های تلگرامی داشت.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | طی پیامی فرمانده نداجا درگذشت امیر سرلشکر سلیمی را تسلیت گفت
امیر حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش با صدور پیامی درگذشت امیر سرلشکر محمد سلیمی را تسلیت گفت.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | ولایتی در دیدار با دبیر شورای عالی امنیت ملی روسیه مطرح‌کرد توسعه همکاری‌های ایران و روسیه عامل مهم و تاثیرگذار در تامین صلح و ثبات منطقه
ولایتی گفت: ایران و روسیه روابط بلند مدت استراتژیک و برگشت ناپذیری را در صحنه های مختلف دو جانبه، منطقه‌ای و چند جانبه دارند و مقامات عالی دو طرف اهتمام لازم را در این زمینه دارند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | عبداللّهی در نطق میان دستور: عمق تحر‌یم‌های داخلی وسیع‌تر از خارجی/ تیمی قوی‌تر از مذاکرات هسته ای برای رفع تحریم‌های داخلی لازم است
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه رشد سرمایه گذاری نیازمند وجود امنیت و ثبات سود است، گفت: تا زمانی که رتبه کسب و کار از ۱۱۸ به زیر ۱۰ کاهش نیابد فضای کشور برای سرمایه‌گذاری مساعد نمی‌شود.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | دواتگری در نشستی خبری مطرح کرد تشریح تخلفات ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت
رئیس هیأت تحقیق و تفحص از عملکرد ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور به تشریح تخلفات این ستاد در زمان مدیریت برخی مدیران این سازمان پرداخت.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | حبیبی در همایش «عزت ملی»: در لیست اصولگرایان قرار نگیریم انصراف می‌دهیم/خطر نفوذ از جنگ هم بیشتر است
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه شرایط انتخابات سال ۹۴ هیچ شباهتی با انتخابات دوره هشتم و نهم مجلس ندارد، گفت: اصولگرایان برای پیروزی در انتخابات باید ائتلاف داشته باشند و با یک صدا و یک چهره وارد شوند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | ذوالنور در گفت‌وگو بافارس: جوسازی‌های اخیر علیه شورای نگهبان برای عقب‌راندن شورا از مواضع بحق خود است
یک کارشناس مسائل سیاسی جوسازی‌های اخیر بر علیه شورای نگهبان را عقب‌راندن شورا از مواضع خود دانسته و گفت: شورای نگهبان به وظیفه خود عمل می‌کند ولی برخی می‌خواهند با جوسازی نظر شورا را عوض کنند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | رحمانی‌فضلی در همایش سراسری رؤسای پلیس مبارزه با موادمخدر فصل‌الخطاب مسائل انتخاباتی قانون است/هشدار وزیر کشور به قانون‌شکنان انتخاباتی
وزیر کشور با بیان اینکه کسی حق ندارد به ظن اینکه قانون در موردش رعایت نشده، شخصاً و خارج از مجاری قانونی اقدام کند، تصریح کرد: راه پیگیری موارد قانونی باز است و فصل الخطاب مسائل انتخاباتی قانون است.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | در پیامی مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا درگذشت امیرسرلشکر سلیمی را تسلیت گفت
سردار سرلشکر سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در پیامی درگذشت امیر سرلشکر ستاد محمد سلیمی را تسلیت گفت.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | ولایتی در ملاقات با رئیس موسسه مطالعات استراتژیک روسیه: ایران و روسیه برای توسعه همه‌جانبه دو کشور عزم جدی دارند/تاکید بر همکاری مراکز مطالعاتی استراتژیک دو کشور
رئیس مرکز تحققات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس موسسه مطالعات استراتژیک روسیه در ملاقات با یکدیگر بر نقش همکاری مراکز تحقیقات استراتژیک دو کشور در جهت توسعه روابط راهبردی ایران و روسیه تاکید کردند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | ولایتی در دیدار با دستیار ارشد رئیس‌جمهور روسیه: روابط امروز ایران و روسیه در تاریخ تعاملات دوجانبه دوکشور بی‌سابقه است
ولایتی در دیدار با دستیار ارشد رئیس‌جمهور روسیه گفت: روابط امروز دو کشور در تاریخ تعاملات دوجانبه ایران و روسیه بی سابقه است و دو طرف و مقامات عالی دو کشور عزم جدی برای توسعه بیش از پیش روابط دارند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | خبرنگار فارس از صنعا گزارش داد شکست حملات سنگین نظامی و رسانه‌ای سعودی‌ از مقاومت یمن
جبهه‌های مختلف نبرد در یمن، در سایه دروغ پراکنی‌های رسانه‌های دشمن سعودی مبنی درباره پیروزی‌های ساختگی عناصر آن، صحنه حماسه آفرینی و مقاومت جانانه نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن است.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | کنست لایحه تفتیش بدنی بی‌دلیل از فلسطینی‌ها را تصویب کرد
پارلمان رژیم صهیونیستی لایحه تفتیش بدنی فلسطینی‌ها حتی بدون دلیل را تصویب کرد.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | کارشناسان روس: تنش در آسیای مرکزی سناریوی ناخوشایندی برای روسیه است
گروهی از کارشناسان روس معتقدند: بدترین سناریو برای روسیه در حال حاضر آغاز بی‌ثباتی و تنش در یکی از کشورهای آسیای مرکزی است.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | مهمترین رویدادهای امنیتی 13 بهمن افغانستان
قطع شدن صدای رادیو «داعش» در ننگرهار، بازداشت اعضای ارشد شبکه حقانی در کابل، بازداشت یک حمله کننده انتحارى در لباس زنانه در کنر، از جمله مهمترین رویدادهای امنیتی امروز (13 بهمن) افغانستان است.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | کارتر: پنتاگون اکنون روی 5 چالش روسیه، ایران، چین، کره شمالی و تروریسم متمرکز است
وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد بودجه پنتاگون در حال حاضر بر روی 5 چالش روسیه، ایران، چین، کره شمالی و مساله تروریسم متمرکز است.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | مصر خبر سفر قریب الوقوع نتانیاهو به قاهره را تکذیب کرد
یک منبع آگاه مصری اعلام کرده خبر سفر قریب الوقوع نخست وزیر رژیم صهیونیستی به مصر صحت ندارد.