۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ شهريور  | با حضور رئیس سازمان بسیج دانشجویی جلسه ستاد ملی اربعین دانشگاهیان برگزار شد
نمایندگانی از سازمان بسیج دانشجویی، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، و معاونت فرهنگی وزارت علوم و بهداشت در جلسه ستاد ملی اربعین دانشگاهیان به بررسی مسائل پیش روی این حوزه پرداختند.
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ شهريور  | یادداشت/امیرابراهیم رسولی خانم مولاوردی و باختی تلخ...!
اگر درخواست مصاحبه، توسط نهاد ریاست جمهوری به این خبرگزاری بطور مستقیم و یا غیر مستقیم پیشنهاد شد و اسبابش مهیا شد، چه هدف و ضرورتی در پس این مصاحبه بود؟ آیا شما الان به آن هدف تان رسیده اید؟
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ شهريور  | ذوالقدر در گفت‌وگو با فارس: دولت باید نسبت به تأمین کالاهای ضروری مردم اقدام کند/ تأکید بر برخورد با محتکرین
عضو فراکسیون امید مجلس گفت:‌دولت باید کالاهای اساسی و اقلام ضروری و مورد نیاز مردم را تأمین کند و برخورد لازم با محتکرین نیز صورت گیرد.
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ شهريور  | دبیر اجرایی همایش دختران انقلاب مطرح کرد نقش سردبیر روزنامه صدای اصلاحات در حاشیه‌سازی برای همایش دختران انقلاب
کسایی‌زاده که اخیراً توهین روزنامه ایشان (صدای اصلاحات) به مقام شامخ حضرت رقیه منتشر شد در زمان پیش از برگزاری همایش دختران انقلاب تمام سعی خود را به کار گرفت تا با هماهنگ کردن رسانه‌های جریان اصلاحات این همایش را زمین بزند.
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ شهريور  | گفت‌و‌گوی تفصیلی فارس با خانلری درباره ایران، اقتصاد و تحریم‌ها همگان با دیدن عزاداری ارامنه در محرم به دروغ ترامپ پی می‌برند/اشک تمساح ریختن آمریکا برای ایران
نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقامات آمریکایی اگر با ملت ایران مشکلی ندارند چرا مانع از ورود دارو به ایران می‌شوند، گفت: اظهارات مقامات آمریکایی در خصوص عدم دشمنی‌شان با ملت ایران اشک تمساح ریختن است.
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ شهريور  | سردار سپهر مطرح کرد تمام ظرفیت بسیج در اختیار دولت است/ تشریح جزئیات رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج در قالب بسیجیان سپاهیان محمد رسول الله (ص) ۲ با حضور هزار گردان بیت‌المقدس بسیج در شهرستان‌های مختلف کشور برگزار می‌شود.
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ شهريور  | مدیرکل حوزه معاون حقوقی رئیس جمهوری: معاونت حقوقی از تهدید رئیس‌جمهور به دادسرای ویژه روحانیت قم شکایت کرد
معاونت حقوقی به عنوان تهدیدی که علیه رئیس جمهوری مطرح شده است، به صورت کلی و بدون نام بردن از شخص یا اشخاص معین، در دادسرای ویژه روحانیت قم طرح شکایت کرده است.
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ شهريور  | حسن بیگی در گفت‌وگو با فارس: مصاحبه خانم مولاوردی با رسانه آمریکایی درباره مسائل داخلی کشور محکوم است
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به مصاحبه خانم مولاوردی با یک رسانه آمریکایی گفت: این گونه افراد، افراد کوچکی هستند که وقتی صدایشان از طریق رسانه‌ای به گوش عده‌ای می‌رسد فکر می‌کنند عناصری هستند که از جایگاه خدایی صحبت می‌کنند.
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ شهريور  | دین پرست خبر داد دستور روحانی برای حل مشکلات صنعت داروسازی کشور
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور از ابلاغ نامه رئیس جمهور به استانداران برای حل مشکلات صنعت داروسازی کشور خبر داد.
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ شهريور  | فلاحت پیشه در گفت‌وگو با فارس: جلسه سوال از رئیس جمهور کمک زیادی به حل مسائل و مشکلات اقتصادی نکرد
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: به رغم اینکه در روز سوال از رئیس جمهور دو طرف سعی کردند ملایم صحبت کنند، اما مباحث آن روز کمک زیادی به حل مسائل و مشکلات اقتصادی نکرد.
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ شهريور  | سردار غیب پرور خبر داد فعالیت ۱۸ هزار گروه جهادی تا پایان سال ۹۷ در کشور/ همکاری دولت با بسیج باید بیشتر شود
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اعلام اینکه تا پایان سال با افزایش ۱۸ هزار گروه جهادی به محرومیت زدایی در سراسر کشور می پردازند، گفت: همکاری دولت با گروه‌های جهادی کافی نیست.
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ شهريور  | مرندی در گفت وگوی مشروح با فارس: مشکلات اقتصادی با تفکر بسیجی حل می‌شود/ نقش موثر بسیج در محرومیت زدایی، سازندگی و تأمین امنیت
عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به نقش موثر بسیج در محرومیت زدایی، سازندگی و تأمین امنیت، گفت: مشکلات اقتصادی با تفکر بسیجی حل می‌شود.
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ شهريور  | گزارش فارس از مصاحبه حاشیه‌ساز دستیار ویژه رئیس جمهور خانم مولاوردی چراغی که به خانه روا بود را به آسوشیتدپرس بردید!
پرسش اصلی از خانم مولاوردی این است که چرا وی همه رسانه‌های داخلی را کنار گذاشته و درددل‌های خود را با یک رسانه خارجی آن هم از نوع آمریکایی مطرح می‌کند!
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ شهريور  | صفحه نخست روزنامه‌های دوشنبه 26 شهریورماه
صفحه نخست روزنامه‌های امروز (دوشنبه 26 شهریورماه) را در زیر ببینید.
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ شهريور  | علی اکبر ولایتی: باید نگاه استراتژیک به شرق داشته باشیم / سوریه حلقه طلایی محور مقاومت است
علی اکبر ولایتی در نشستی با حضور کارشناسان و استادان دانشگاه و برخی سفیران سابق ایران در برخی کشورها به ابهامات و سؤالات اصلی موجود درباره رویکرد ایران درباره نگاه به شرق پاسخ داد.
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ شهريور  | پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در 25 شهریورماه
بازنشستگان را بازنشسته کنید/ نگذارید مدیران از عنوان «جانباز» سوءاستفاده کنند، پیام ناطق‌نوری درباره آخوندی؛ «دیگر از وی حمایت نمی‌کنیم» ، خیلی زشت است مسئول فقیر نداریم، پامپئو: برجام شکست خورده و باید رهایش کرد و دولت از کجا پول کی روش را تأمین کند؟ پربحث‌ترین اخبار دیروز خبرگزاری فارس بود.
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ شهريور  | پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در 25 شهریور ماه
حسین سازور: خیلی زشت است مسئول فقیر نداریم، بزرگ‌ترین آرزوی شهاب حسینی قبل از مرگ، پایان ضبط موسیقی زندانی‌ها در اوکراین ، جدیدترین قیمت خودروهای داخلی+ جدول و مولاوردی درباره جاسوس دستگیر شده به خبرگزاری آمریکایی چه‌گفت
پربیننده‌ترین اخبار دیروز خبرگزاری فارس بود.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ شهريور  | مسعود رضائی/پاسخی به ادعای کذب آقای کروبی (۳)/ واقعیت ماجرای «مطلقه» و «انحلال مجلس» چه بود؟
آقای کروبی ماجرای افزوده شدن لفظ «مطلقه» و نیز «انحلال مجلس» را به قانون اساسی در شورای بازنگری را به نوعی تعریف کرده که گویی این کار تحت شرایط بعد از رهبری آیت‌الله خامنه‌ای صورت گرفته است.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ شهريور  | عصر امروز و طی تماس تلفنی لاریجانی با رئیس مجلس عراق گفت‌‌وگو کرد
رئیس مجلس شورای اسلامی طی تماس تلفنی با محمد ریکان الحلبوسی، رئیس جدید مجلس نمایندگان عراق، انتخاب وی را تبریک گفت.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ شهريور  | ازسوی فرمانده معظم کل قوا جانشین و معاون هماهنگ کننده نهاجا به درجه سرتیپی نائل آمدند
امیر حمید واحدی و امیر مهدی هادیان از سوی فرمانده معظم کل قوابه درجه سرتیپی نائل آمدند.