۱۳۹۷ يکشنبه ۲۴ تير  | بیانیه جمعی از تشکل‌های دانشجویی دانشگاه علم و صنعت: بازرسی محرمانه آژانس از «فیضیه دانشگاه‌ها» شأنیت و قداست دانشگاه را به تاراج برد
جمعی از تشکل‌های دانشجویی دانشگاه علم و صنعت اعلام کردند: بازرسی محرمانه و به دور از چشم دانشگاهیان آژانس انرژی اتمی از دانشگاه علم و صنعت، شأنیت و قداست دانشگاه را به تاراج برد.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۴ تير  | در اوج بدعهدی غرب نسبت به ملّت ایران صورت گرفت انحلال مرکز مطالعات آفریقا در دانشگاه تربیت مدرس و اخراج اساتید بورس شده آن مرکز
تنها مرکز رسمی علمی – پژوهشی و تخصصی مطالعات آفریقا در کشور در دانشکده علوم انسانی دانشگاه تربیت مدرس منحل و اساتید بورس شده آن مرکز هم اخراج شدند!
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۴ تير  | فولادگر در گفت‌وگو با فارس: مشکلات امروز کشور نه به خاطر تحریم بلکه به خاطر خودتحریمی به وجود آمده است
رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس گفت: بخش قابل توجهی از مشکلات امروز کشور نه بر اثر اعمال تحریم بلکه به خاطر سوء مدیریت‌ها به وجود آمده و ما امروز به نوعی از خودتحریمی رنج می‌بریم.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۴ تير  | عزیزی به فارس خبر داد اقدام قطعه‌سازان برای افزایش 40 درصدی قطعات خودرو/چرا جرأت انتشار اسامی خریداران ارزهای کلان را ندارند
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اعلام اینکه قطعه‌سازان به دنبال افزایش 40 درصدی قطعات خودرو هستند،‌ گفت:‌ این همه ارزهای دولتی را به چه کسانی دادند چرا جرأت ندارند اسامی را منتشر کنند؟
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۴ تير  | سرلشکر موسوی اعلام کرد ارائه گزارش اقدامات انجام شده یک ساله ارتش در آبان‌ماه
فرمانده کل ارتش از ارائه گزارش اقدامات انجام شده در یک سال اخیر در ارتش، در اوایل آبان ماه امسال خبر داد.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۴ تير  | تقوایی در گفت‌وگو با فارس: خطر بازدید بازرسان آژانس از دانشگاه شهیدبهشتی هم وجود دارد/ مسئولان جلوی این اقدامات را بگیرند
عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهیدبهشتی گفت: از آنجایی که خطر بازدید از این دانشگاه هم، پس از دانشگاه علم و صنعت وجود دارد، از مسئولین مربوطه دولتی تقاضا دارم از مجموعه این اقدامات جلوگیری کنند.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۴ تير  | کارخانه‌ای در گفت‌وگوی تفصیلی با فارس مطرح کرد: راهبرد جایگزین اعتمادسازی برای اروپا/ پاسخ‌گویی موردی وزرا به مجلس جوابگو نیست
عضو کمیسیون انرژی مجلس نهم معتقد است باید با تشکیل قرارگاه «هماهنگی جنگ روانی و رسانه‌ای» به مقابله هماهنگ، هدفمند و قدرتمند با جنگ رسانه‌ای دشمن پرداخت.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۴ تير  | پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در 23 تیرماه
گشایش در این تنگه است، مریم؛ غیرتی مردانه در هیبتی زنانه، پست اینستاگرامی مجیدی را خودش ننوشته بود، برایش نوشته‌اند! فهرست کامل دریافت کنندگان ارز دولتی را منتشر می‌کنیم و کنایه هواداران استقلال به روحانی برای مذاکره با اردوغان پربحث‌ترین اخبار دیروز خبرگزاری فارس بود.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۴ تير  | در پیامی رئیس جمهور قهرمانی پولادمردان کشورمان در رقابت‌های وزنه برداری جوانان جهان را تبریک گفت
رئیس جمهور با تبریک قهرمانی مقتدرانه پولادمردان جوان کشورمان در رقابت‌های وزنه‌برداری جوانان جهان در ازبکستان، ابراز امیدواری کرد در سایه تلاش و امید، شاهد توفیق روزافزون جوانان ایران اسلامی در سایر میادین ورزشی باشیم.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۴ تير  | یادداشت/ مهدی فضائلی پیروزی از آن ما خواهد بود اگر...
نبرد اراده‌ها ادامه دارد و در این نبرد اگر ثابت قدم و با ایمان باشیم، پیروزی بدون تردید از آن ما و جبهه حق خواهد بود.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۴ تير  | برای بررسی مشکلات اقتصادی استان انجام شد سفر معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور به کرمانشاه
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور برای بررسی مسائل و مشکلات اقتصادی استان کرمانشاه به این استان سفر کرد.
۱۳۹۷ شنبه ۲۳ تير  | درخواست دولت از قوه قضاییه برای رسیدگی خارج از نوبت به پرونده متخلفان خودرو
رئیس جمهور درباره وقوع تخلف در واردات و فروش خودروهای خارجی، ضمن دستورات جدید به سه وزارتخانه و معاون حقوقی ریاست جمهوری از رئیس قوه قضائیه درخواست کرد خارج از نوبت به این پرونده رسیدگی شود.
۱۳۹۷ شنبه ۲۳ تير  | سپاه پاسداران اعلام کرد انهدام تیم تروریستی در نودشه/ هلاکت۳تروریست و شهادت یک بسیجی
قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌‌ای از انهدام تیم تروریستی عصر امروز در منطقه مرزی نودشه استان کرمانشاه خبر داد.
۱۳۹۷ شنبه ۲۳ تير  | با صدور پیامی لاریجانی قهرمانی تیم وزنه برداری ایران در مسابقات جوانان جهان را تبریک گفت
رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی قهرمانی تیم ملی وزنه برداری ایران در مسابقات جوانان جهان را تبریک گفت.
۱۳۹۷ شنبه ۲۳ تير  | فرهنگی در گفت‌وگو با فارس: مشکل برق و بازار سکه از نمونه‌های ناکارآمدی مدیران است نه تحریم/ دولت پای کار نیست
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با موضوع اجرای برنامه‌های رئیس سازمان برنامه و بودجه برای مقابله با تحریم‌های آمریکا گفت: دولت، دولت ناکارآمدی است و نمونه‌های ناکارآمدی آن را می‌توان در بحث تامین برق، بازار سکه و ارز و ... مشاهده کرد.
۱۳۹۷ شنبه ۲۳ تير  | گزارش فارس به مناسبت ۲۳ تیر؛ روز مقابله آگاهانه مردم با آشوب‌‏طلبى شگردهاى دشمن در ایجاد آشوب و اغتشاش در کشور
دشمنان نظام اسلامى در طول سال‌هاى بعد از انقلاب از شیوه‌‏هاى مختلفى براى مقابله با این نظام مردمى استفاده کرده‌اند که در این میان غائله‏ تیر ۷۸ یک پروژه جدید در نوع و زمان خود بود.
۱۳۹۷ شنبه ۲۳ تير  | تابش در پاسخ به فارس: سخن حجاریان درباره سلبریتی ها را قبول ندارم/ تجدید ساختار اصلاح‌طلبان محرز است
عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان ضمن اعلام مخالفت خود با اظهارات جدید تئوریسین اصلاحات یعنی سعید حجاریان بر این باور است اگر اصلاح‌طلبانی که اکنون مسئولیت دارند بر عهد خود با مردم وفادار باشند نیازی نیست این جریان دست به دامان سلبریتی‌ها شود.
۱۳۹۷ شنبه ۲۳ تير  | واکنش عضو شورای مرکزی کارگزاران به اظهارات حجاریان اصلاح طلبان کارایی خود را از دست نداده اند/انحصار در ارتباط با مردم صحیح نیست
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: اینکه برای کانال ارتباطی اصلاح طلبان با مردم انحصار قائل شویم، صحیح نیست.
۱۳۹۷ شنبه ۲۳ تير  | ابطحی در پاسخ به فارس: جایگزینی عبدالله نوری بجای عارف بحث ژورنالیستی است
عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا بحث جایگزینی عبدالله نوری بجای محمدرضا عارف در شورای عالی اصلاح‌طلبان جدی است یا نه؟ گفت: شخصیتهای اصلاح طلب همه باهم متحدند و اینگونه بحثها، ژورنالیستی است.
۱۳۹۷ شنبه ۲۳ تير  | اولین جلسه ستاد اربعین حسینی سازمان بسیج دانشجویی در سال ۹۷ برگزار شد
اولین جلسه ستاد اربعین حسینی سازمان بسیج دانشجویی در سال ۹۷ برگزار و به بررسی عملکرد بسیج دانشجویی در اربعین ۹۶ پرداخته شد.