۱۳۹۴ شنبه ۲۴ بهمن  | در نشستی در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی مطرح شد اینترنت، شبکه ملی اطلاعات آمریکا، انگلیس و اسرائیل است/استفاده کودک ۵ ساله ایرانی از موبایل و محدودیت تا ۱۶ سالگی در خارج
یک کارشناس فضای مجازی گفت: تصور توپولوژی درباره اینترنت توهم است و آخر همه سیم‌ها به آمریکا می‌رسد. اینترنت جهانی، شبکه ملی اطلاعات آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی است.
۱۳۹۴ شنبه ۲۴ بهمن  | زیردریایی‌های جاسوس اسرائیلی به دنبال جمع‌آوری اطلاعات از حزب‌الله و حماس
مطبوعات رژیم صهیونیستی در گزارش‌هایی اعلام کردند زیر‌دریایی‌های این رژیم در سواحل لبنان اقدام به جاسوسی می‌کنند و به این روند شدت داده‌اند.
۱۳۹۴ شنبه ۲۴ بهمن  | کانال 2 رژیم صهیونیستی: اسرائیل طی 12 سال، 250 میلیون دلار برای تخریب تونل‌های مقاومت هزینه کرده است
کانال دو رژیم صهیونیستی اعلام کرد این رژیم از سال 2004 تا کنون 250 میلیون دلار برای تخریب تونل‌های حماس هزینه کرده است.
۱۳۹۴ شنبه ۲۴ بهمن  | فارس گزارش می‌دهد ارشاد به «تولد اسرائیل» زیباکلام مجوز نداد/ دانلود کتابی غیرمجاز که منبع درسی دانشجویان شد
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به کتاب صادق زیباکلام مجوز نداد و نویسنده بعد از این روند شخصا دست به کار شد و امکان دانلود کتاب را به صورت غیرقانونی در فضای مجازی فراهم آورد.
۱۳۹۴ شنبه ۲۴ بهمن  | در پی تماس تلفنی نتانیاهو با موگرینی وزارت خارجه اسرائیل مدعی شد؛ اختلافاتمان با اتحادیه اروپا حل شد
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تماسی تلفنی برقرار کرد و وزارت خارجه این رژیم از حل اختلافاتش با اتحادیه اروپا خبر داد.
۱۳۹۴ شنبه ۲۴ بهمن  | دیدار وزیر جنگ اسرائیل با پادشاه اردن در مونیخ
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با پادشاه اردن درباره طیفی از موضوعات از جمله تحولات خاورمیانه و احتمال پیشرفت فرایند صلح میان فلسطینیان و صهیونیست‌ها گفت‌وگو کرد.
۱۳۹۴ جمعه ۲۳ بهمن  | اسرائیل، سفیر جدیدش در مصر را تعیین کرد
وزارت خارجه اسرائیل، سفیر جدید این رژیم در مصر را معرفی کرد.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۲ بهمن  | یعلون: پیش از عادی شدن روابط با اسرائیل، ترکیه باید دفتر حماس را ببندد
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفته است که ترکیه پیش از عادی شدن روابط با اسرائیل باید دفتر حماس در این کشور را ببندد.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۲ بهمن  | عضو شورای ملی فلسطین اعلام کرد هیأتی فلسطینی امروز توقف همکاری را به اسرائیلی‌ها ابلاغ می‌کند
عضو شورای ملی فلسطین اعلام کرد که یک هیأت فلسطینی امروز پنچ‌شنبه، توقف همکاری با صهیونیست‌ها را به مقامات اسرائیلی ابلاغ می‌کند.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۲ بهمن  | حزب عدالت و توسعه: مذاکرات اسرائیل-ترکیه برای بهبود روابط به خوبی پیش می رود
حزب عدالت و توسعه ترکیه اعلام کرد که مذاکرات بین تل‌آویو و آنکارا برای بهبود روابط به خوبی پیش می‌رود اما هنوز توافقی در این زمینه حاصل نشده است.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۲ بهمن  | عضو کمیته مرکزی تشکیلات خودگردان: اتحادیه اروپا کشور فلسطین را به رسمیت بشناسد/ برای پایان اشغالگری اسرائیل را تحریم کنید
عضو کمیته مرکزی تشکیلات خودگردان از اتحادیه اروپا خواست «کشور فلسطین» را به رسمیت بشناسند و برای پایان دادن به اشغالگری رژیم صهیونیستی، تحریم‌های چشمگیری علیه آن اعمال کند.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۲ بهمن  | «دام» دزدی اسرائیلی‌ها از لبنان
نظامیان صهیونیست‌ با عبور از خط مرزی، حریم زمینی لبنان را نقض کرده و 100 رأس دام یکی از شهروندان لبنانی را سرقت کردند.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۲ بهمن  | تلاش هند و اسرائیل برای امضاء قرارداد تسلیحاتی
دهلی‌نو و تل‌آویو قرار است پیش از سفر نخست وزیر هند به اراضی اشغالی، توافق تسلیحاتی به ارزش 3 میلیارد دلار امضا کنند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۱ بهمن  | جانشین سازمان حفاظت اطلاعات سپاه: با اعمال تدابیر حفاظتی راه را بر هر تهدیدی بسته‌ایم/ اقدام قاطع علیه سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل
سردار یعقوبی با تاکید بر اینکه با اعمال تدابیر حفاظتی راه را بر هرگونه تهدیدی بسته‌ایم، گفت: امروز بهتر از هر زمان دیگری در سایه راهبری و هدایت فرماندهی معظم کل قوا هماهنگی ،همسانی و همسویی میان جامعه اطلاعاتی کشور برقرار است.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۱ بهمن  | به دنبال تنش بر سر طرح برچسب‌دار کردن کالاهای اسرائیلی تلاش اتحادیه اروپا برای کاهش تنش در روابط با تل‌آویو
بعد از آنکه رژیم صهیونیستی در اعتراض به طرح برچسب‌زدن کالاهای اسرائیلی، همه کانال‌های ارتباطی خود با اتحادیه اروپا در روند سازش را قطع کرد، اکنون مقامات اروپایی برای کاستن از این تنش و پررنگ کردن نقش خود در مذاکرات صلح، با اسرائیلی‌ها وارد گفت‌وگو شده‌اند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۱ بهمن  | /فارس گزارش می‌دهد/ رزمایش «رعد شمال» عربستان؛ از حلب سوریه تا دفاع از اسرائیل
رژیم صهیونیستی از پیشروی ارتش سوریه و متحدان آن در شمال حلب سخت نگران است و عربستان سعودی برای رفع نگرانی این رژیم قصد دارد مانور نظامی رعد شمال را اجرا کند تا مقدمه‌ای برای اعزام نیروهای زمینی به سوریه باشد.