۱۳۹۷ يکشنبه ۱۵ مهر  | پورمختار در گفت‌و‌گو با فارس خبر داد برگزاری نشست غیررسمی مجلس برای بررسی لایحه CFT/ نمایندگان به جمع‌بندی نرسیدند
نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان امروز و در یک نشست غیررسمی و غیرعلنی یک ساعته و نیمه به بررسی و بیان دیدگاه‌هایشان در رابطه با لایحه الحاق به کنوانسیون CFT پرداختند.
۱۳۹۷ دوشنبه ۲ مهر  | خجسته به فارس خبر داد درآمد میلیاردی گردانندگان سایت‌های شرط‌بندی از داخل یک زندان
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس گفت: بنابر گزارشات موثق واصله به فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی، بخشی از سایت‌های شرط‌بندی با درآمدهای میلیاردی از داخل یکی از زندان اطراف تهران در حال مدیریت است.
۱۳۹۷ شنبه ۱۷ شهريور  | کریمشاهی در گفت‌وگو با فارس: برخی نمایندگان در تشخیص و اولویت بندی مسائل کشور ناتوانند/ مردودی مجلس در آزمون شفافیت
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران گفت: جو حاکم بر مجلس نشان می‌دهد بخشی از نمایندگان در تشخیص و اولویت بندی مسائل کشور ناتوانند یا خدایی نکرده آگاهانه این اقدامات را انجام می‌دهند.
۱۳۹۷ يکشنبه ۱۱ شهريور  | در گفت وگو با فارس عنوان شد جمع بندی هیات رئیسه مجلس عدم ارجاع سوال از رئیس جمهور به قوه قضائیه است
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: جمع بندی هیئت رئیسه این بوده که رئیس جمهور استنکافی از قانون نداشته و فعلا ارجاع سوال به قوه قضاییه منتفی شده است.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۸ شهريور  | گزارش فارس از پس‌لرزه‌های سوال از رئیس‌جمهور سنگربندی یاران نوبخت و جهانگیری علیه یکدیگر/ بازشدن دمل ۲۱ ساله احزاب «هاشمی‌تبار»
حمله بی‌سابقه حزب نوبخت به جهانگیری پس از بیانیه انتقادی کارگزاران علیه دولت و نوبخت که با جاخالی دادن معاون اول رئیس‌جمهور مواجه شد را باید در ادبیات سیاسی آتش بس یکطرفه جهانگیری نامید و باید منتظر ماند که آخر این اختلاف سیاسی درون پاستور که اکنون به یک نزاع تمام عیار رسانه‌ای تبدیل شده به کجا ختم خواهد شد؟
۱۳۹۷ سه شنبه ۶ شهريور  | بیانیه ۱۵۷ نماینده مجلس خطاب به رئیس‌جمهور لزوم تسریع در ارائه لایحه نظام رتبه‌بندی فرهنگیان
۱۵۷ نماینده مجلس خطاب به رئیس جمهور و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی خواستار تسریع در ارائه لایحه نظام رتبه‌بندی فرهنگیان شدند.
۱۳۹۷ شنبه ۲۷ مرداد  | پورمختار در گفت‌وگو با فارس: آمریکا قدرت جنگ علیه ایران را ندارد/ دیگر نمی‌توانیم چشمان‌مان را به روی بدعهدی‌های آمریکا ببندیم
عضو کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه آمریکا قدرت جنگ علیه ایران را ندارد، گفت: هنوز هم همان افرادی که در انتخابات ریاست‌جمهوری می‌گفتند اگر فلانی انتخاب نشود، جنگ خواهد شد، هستند و امروز دوباره به دروغ می‌گویند اگر با آمریکا مذاکره نکنیم، جنگ خواهد شد.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۷ مرداد  | لاریحانی در پاسخ به فارس: مجلس دستور جلسات علنی را اولویت‌بندی خواهد کرد
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در حال رایزنی هستیم که از این به بعد دستور جلسات علنی در مجلس اولویت‌بندی شود.
۱۳۹۷ سه شنبه ۱۶ مرداد  | ملکشاهی در گفت‌وگو با فارس خبر داد جمع‌بندی نهایی طرح مبارزه با جرائم اقتصادی در کمیسیون قضایی مجلس
رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: طرح مبارزه با جرائم اقتصادی که در آن تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی لحاظ شده در جلسه امروز کمیسیون قضایی جمع‌بندی شد.
۱۳۹۷ سه شنبه ۹ مرداد  | پس از حدود 5 ماه موضوع سانحه هوایی تهران - یاسوج در کمیسیون اصل ۹۰ باز هم بدون جمع‌بندی ماند
بررسی موضوع سانحه هوایی تهران - یاسوج امروز و پس از بررسی در جلسات متعدد و بعداز گذشت بیش از ۵ ماه از این سانحه بازهم بدون جمع‌بندی ماند.
۱۳۹۷ دوشنبه ۱ مرداد  | گزارش فارس از استناد مجدد رسانه‌ها به یک عکس توضیحات‌ انصاری‌ به‌ صفحه‌بندی روزنامه‌های اصلاح‌طلب نرسید؟
آیا ساعت انتشار توضیحات مجید انصاری درباره عکس منتسب به رأ‌ی‌گیری مجمع تشخیص مصلحت نظام، پس از بسته شدن صفحه ۱ و ۲ روزنامه‌های اصلاح‌طلب برای روز یکشنبه بوده است؟
۱۳۹۷ جمعه ۲۲ تير  | سلیمانی در گفت‌وگو با فارس: بسته 12 گانه دولت را باید به فال نیک گرفت/ به مدیران چابک، سرحال و معتقد نیاز داریم
عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با استقبال از برنامه پیشنهادی رئیس سازمان برنامه و بودجه به رئیس جمهور برای مقابله با تحریم‌ها گفت: برای این منظور و اجرای برنامه‌ها باید افراد چابک، سرحال و معتقد، سرکار بیایند.
۱۳۹۷ سه شنبه ۱۹ تير  | نایب رئیس مجلس: اگر صادرات نفت ایران را به صفر برسانند تنگه هرمز را می‌بندیم
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی معتقد است که تهدید نفتی آمریکا از سوی روحانی تدبیر خوبی بود که عامل بازدارنده‌ای برای ممانعت از صادرات نفت ایران خواهد شد.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۳ تير  | اردکانیان:‌ قطعی برق برنامه‌ریزی شده در تهران وجود ندارد/جیره‌بندی آب به مصرف شهروندان بستگی دارد
وزیر نیرو گفت: قطع برق برنامه‌ریزی شده به مدت سه ساعت در مناطق تهران وجود ندارد.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۶ تير  | زاکانی در گفت‌وگو با فارس: سخنان امروز رئیس جمهور صدای برحق ملت رشید ایران بود/ نویدی بر آغاز جبهه‌بندی جدید
نماینده مردم تهران در مجلس نهم گفت: فرمایشات امروز جناب آقای رئیس‌جمهور صدای برحق ملت رشید ایران بود که از حلقوم ایشان درآمد.
۱۳۹۷ سه شنبه ۵ تير  | سعیدی در تشریح نشست عصر امروز کمیسیون اقتصادی مطرح کرد انتقاد نمایندگان از التهابات بازار ارز/ نیازهای اساسی و اقتصادی مردم باید اولویت‌بندی شود
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: نمایندگان در جلسه عصر امروز با انتقاد از وضعیت موجود اقتصادی و التهابات بازار ارز به این نکته اشاره کردند که باید بر اساس اولویت‌بندی نیازها هرچه سریع‌تر دغدغه معیشتی مردم برطرف شود.