۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۶ دي  | اسماعیل بخشی با احزاب کمونیستی خارج از کشور مراوده داشته است | خبرگزاری فارس
نایب رئیس فراکسیون امید مجلس با اشاره به جلسه هیاتی منتخب از این فراکسیون با مسئولان وزارت اطلاعات، گفت: طبق اعترافات و اسناد، اسماعیل بخشی با احزاب کمونیستی در خارج از کشور مراوده داشته است.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۰ دي  | نباید اجازه دهیم فضای مجازی کشورمان از خارج کشور مدیریت و کنترل شود | خبرگزاری فارس
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: ما نباید اجازه دهیم که فضای مجازی‌مان از بیرون از کشور مدیریت و کنترل شود و همانند بسیاری از کشورها همانند چین و کره باید فضای مجازی‌مان را خودمان کنترل کنیم و در این راستا باید حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی را در دستورکار خود قرار دهیم.
۱۳۹۷ سه شنبه ۱۷ مهر  | غلامی: بانک مرکزی نقش واسطه‌ای وزارت علوم در تهیه ارز برای دانشجویان خارج از کشور را برداشت
وزیر علوم گفت: بانک مرکزی فقط در مقطعی تایید وزارت علوم را به عنوان شرط برای تهیه ارز دانشجویان خارج از کشور در نظر گرفته بود ولی اکنون این وزارتخانه دیگر مسئولیتی ندارد.
۱۳۹۷ يکشنبه ۱۵ مهر  | نجفی خوشرودی در گفت‌وگو با فارس: اموال ایرانیان مقیم خارج از کشور مصون‌سازی می‌شود
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: طرح اصلاح ماده 898 قانون مدنی در راستای مصون کردن اموال ایرانیان مقیم خارج از کشور و بهره گیری از ظرفیت و امکانات آنها برای توسعه کشور،پیشنهاد و در دستورکار قرار گرفت.
۱۳۹۷ يکشنبه ۸ مهر  | مازنی در نطق میان‌دستور مطرح کرد لزوم تشکیل کمیته حقیقت‌یاب برای تعیین سهم هر یک از عوامل در شرایط اقتصادی فعلی کشور
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: شورای عالی هماهنگی اقتصادی، کمیته حقیقت‌یابی را برای تعیین سهم هر یک از عوامل داخلی و خارجی در شرایط اقتصادی کنونی کشور تشکیل دهد.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۴ مهر  | روحانی در دیدار نخبگان سیاست خارجی آمریکا: خروج آمریکا از برجام، فرصت‌سوزی بزرگ در تاریخ روابط دو کشور است
رئیس جمهور خروج آمریکا از برجام را فرصت‌سوزی بزرگ در تاریخ روابط دو کشور عنوان کرد و گفت: آمریکا کشوری مهم در جهان و ایران کشوری تأثیرگذار در منطقه حساس خاورمیانه است و می‌توانستیم با ایجاد ارتباط و اعتماد بین دو طرف گام‌های خوبی را برداریم.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۴ شهريور  | در نشست علنی امروز مجلس صورت گرفت تذکر نمایندگان به ظریف برای حمایت از حقوق کارگران ایرانی شاغل در کشورهای حوزه خلیج فارس
تعدادی از نمایندگان در تذکری به وزیر امور خارجه خواستار حمایت از کارگران ایرانی شاغل در کشورهای حوزه خلیج فارس توسط نمایندگان ایران در این کشورها شدند.
۱۳۹۷ سه شنبه ۶ شهريور  | نقوی‌حسینی در سؤال از رئیس‌جمهور: اینقدر مرعوب تحریم نباشیم/ امروز مشکل اشتغال مصیبت کشور است
نماینده مردم ورامین در مجلس گفت‌:‌ما به راحتی می‌توانیم تحریم‌ها را دور بزنیم اینقدر مرعوب تحریم نباشیم.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۷ مرداد  | پاسخ رهبر انقلاب به نگرانی علاقه‌مندان به انقلاب
رهبر انقلاب در پاسخ به نگرانی و علاقه‌مندان به انقلاب گفتند: نسبت به اوضاع ما اصلا نگران نباشند، هیچکس هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، مطمئن باشند، هیچ تردیدی در این جهت وجود ندارد؛ این را به همه بگویید.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۷ مرداد  | بطحایی در جمع خبرنگاران: ماجرای فوت دو دانش‌آموز درخارج از کشور را پیگیری می کنیم/ این سفر بدون اطلاع بوده است
وزیر آموزش و پرورش درخصوص فوت دو تن از دانش‌آموزان در یک سفر ورزشی در خارج از کشور گفت: حتما پيگيري هاي لازم را انجام مي دهيم تا مسببان این واقعه تحت پيگرد قضايي قرار بگيرند.
۱۳۹۷ دوشنبه ۸ مرداد  | لاریجانی در نشست فراکسیون شفاف‌سازی و انضباط مالی: ریشه تلاطم ارزی شخصی خارج از کشور است/دولت در اجرای طرح‌های عمرانی اشتباه کرد
رئیس مجلس از ریشه‌ تلاطم‌ ارزی اخیر در کشور خبر داد و گفت: با توجه به پیگیری‌های انجام شده به این نتیجه رسیدیم شخصی که به صحنه تلاطم ارزی ورود کرد اصل ریشه او در کشور دیگری بود؛‌ او در اصل با ارتباط با آن کشور این کارها را انجام می‌داد.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۳ مرداد  | عثمانی در تذکر شفاهی: چرا برای سپرده گذاری آقازاده‌ها در خارج از کشور ارز فراوان است؟
نماینده مردم بوکان در مجلس گفت: امروز وقتی به مردم گفته می شود با کمبود منابع ارزی مواجهیم، می گویند چرا برای سپرده گذاری برخی آقازاده ها در خارج از کشور ارز فراوان است؟
۱۳۹۷ سه شنبه ۲ مرداد  | جهانگیری در همایش روسای نمایندگی‌های ایران در خارج از کشور: پیش از جنگ اقتصادی در جنگ رسانه‌ای و سیاسی قرار داریم
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه پیش از جنگ اقتصادی در جنگ تمام عیار رسانه‌ای و سیاسی قرار گرفته ایم، گفت: بزودی همه جریانات و شخصیت‌های نمادین کشور کنار هم قرار خواهند گرفت.
۱۳۹۷ يکشنبه ۳۱ تير  | از سوی نمایندگان مجلس مجازات انتقال و فروش خاک به خارج از کشور مشخص شد
نمایندگان مجلس در نشست علنی امروز خانه ملت مجازات انتقال و فروش خاک به خارج از کشور را تعیین کردند.
۱۳۹۷ شنبه ۳۰ تير  | فردا لاریجانی در سمینار سفرای جمهوری اسلامی در خارج از کشور سخنرانی می‌کند
رئیس مجلس شورای اسلامی فردا با حضور در سمینار سفرا و نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور سخنرانی خواهد کرد.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۸ تير  | در دیدار انجمن اسلامی دانشجویان با قاضی‌زاده هاشمی صورت گرفت درخواست از وزیر بهداشت برای رسیدگی به مشکلات دانشجویان خارج کشور
شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان در جمهوری آذربایجان با وزیر بهداشت ایران دیدار کرده و از وی خواستند به مشکلات دانشجویان ایرانی خارج از کشور رسیدگی کند.