۱۳۹۷ شنبه ۲۲ دي  | امنیت عراق را امنیت جمهوری اسلامی ایران و منطقه می‌دانیم | خبرگزاری فارس
دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیرکل امور بین الملل با بیان اینکه روابط تهران - بغداد مستحکم و راهبردی می‌ماند،‌ گفت: امنیت عراق را امنیت جمهوری اسلامی ایران و منطقه دانسته و سیاست‌های مداخله‌گرانه آمریکا را در تضاد با ثبات و امنیت منطقه می‌دانیم.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۲ دي  | دیدار حسین امیرعبداللهیان با سفیر عمان در تهران | خبرگزاری فارس
دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیرکل امور بین الملل با سعود بن احمد البروانی سفیر عمان در تهران دیدار و گفت وگو کرد.
۱۳۹۷ سه شنبه ۱۷ مهر  | لاریجانی در دیدار با رئیس پارلمان عراق: آمریکا به دنبال تسلط اسرائیل بر منطقه است
رئیس مجلس با بیان اینکه آمریکا به دنبال اجرای طرحی در جهت تسلط اسرائیل بر منطقه است، بر ضرورت تحکیم روابط بین ایران و عراق تاکید کرد.
۱۳۹۷ جمعه ۱۳ مهر  | امیرعبداللهیان: قدرت ايران و منطقه برای دفاع از كشورهای اسلامی كفايت می‌كند
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل تصریح کرد: قدرت جمهوری اسلامی ايران و منطقه براي حمايت و دفاع از كشورهاي اسلامي كفايت مي‌كند.
۱۳۹۷ دوشنبه ۹ مهر  | لاریجانی در دیدار آمادو سیلوا: آمریکا در منطقه به دنبال مبارزه با تروریسم نیست و با آن بازی می‌کند
رئیس مجلس در دیدار رئیس گروه دوستی پارلمانی پرتغال – ایران با اشاره به بحران تروریسم در منطقه تصریح کرد: آمریکایی‌ها در عرصه منطقه‌ای با موضوع تروریسم بازی می‌کنند و به دنبال مبارزه با این معضل نیستند.
۱۳۹۷ شنبه ۱۷ شهريور  | روحانی در دیدار رئیس جمهور روسیه: همکاری سه جانبه ایران، روسیه و ترکیه الگوی خوبی برای حل و فصل مشکلات منطقه ای است
رئیس جمهوری اسلامی ایران و رئیس جمهور فدراسیون روسیه در حاشیه اجلاس سه جانبه تهران با یکدیگر دیدار و بر ضرورت توسعه، تعمیق و تحکیم روابط دوجانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی تهران-مسکو تاکید کردند.
۱۳۹۷ يکشنبه ۱۱ شهريور  | شاعری در نطق میان دستور مطرح کرد: دولت برنامه مدونی برای رفع مشکلات اقتصادی ندارد/ امیرآباد باید منطقه آزاد اقتصادی می‌شد
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس با اشاره به اینکه مردم در عذاب ناشی از معضلات اقتصادی به سر می‌برند، از دولت به دلیل نداشتن برنامه مدونی برای رفع مشکلات اقتصادی انتقاد کرد.
۱۳۹۷ يکشنبه ۱۱ شهريور  | لاریجانی در صحن علنی مجلس: پیشنهادات ایجاد منطقه آزاد تجاری در صورت بار مالی قابل رسیدگی نیست
رئیس مجلس گفت: پیشنهادات برای ایجاد منطقه آزاد تجاری که بار مالی برای دولت داشته باشد، قابل رسیدگی نیست.
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۲ مرداد  | دین پرست خبر داد دستور ویژه رئیس جمهور برای پيشرفت روند رفع موانع توليد
معاونت هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منطقه اي وزارت‌كشور، از دستور رئیس جمهور برای پیشرفت روند رفع موانع تولید خبر داد.
۱۳۹۷ سه شنبه ۱۶ مرداد  | لاریجانی در دیدار با سفیر نروژ: اقدامات ترامپ برای امنیت منطقه مضر است/ رفتار رئیس‌جمهور آمریکا بی‌پاسخ نخواهد ماند
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات ترامپ برای امنیت منطقه مضر است و رئیس‌جمهور آمریکا رفتار خصمانه‌ای را دنبال می‌کند که بی‌پاسخ نخواهد ماند.
۱۳۹۷ يکشنبه ۱۴ مرداد  | حجت‌الاسلام محمدحسنی: ریشه تمام مشکلات منطقه غرب آسیا به دلیل حضور نامشروع آمریکا است/ دو قطبی کردن جامعه یعنی بازی در زمین دشمن
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه تمام مشکلات منطقه غرب آسیا ریشه در حضور نامشروع آمریکا دارد، گفت: منطقه غرب آسیا متعلق به مردم این منطقه است و مردم منطقه باید تصمیم‌گیرنده باشند نه دیگران.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۰ مرداد  | امیرعبداللهیان: تروریست ها و صهیونیست ها بازنده اصلی تحولات منطقه هستند
جمعی از مسئولین و مدیران ارشد جمهوری عربی سوریه با امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیرکل امور بین‌الملل دیدار و گفت و گو کردند.
۱۳۹۷ يکشنبه ۳۱ تير  | امیرعبدالهیان در دیدار با سفیر سوئیس در تهران: طرح موسوم به معامله قرن راه به جایی نخواهد برد
دستیار ویژه رئیس مجلس تأکید کرد: طرح موسوم به معامله قرن به دلیل نادیده گرفتن واقعیات فلسطین و اقدامات شتابزده ترامپ و نتانیاهو راه به جایی نخواهد برد.
۱۳۹۷ شنبه ۲ تير  | بروجردی در دیدار با رئیس گروه دوستی پارلمانی گرجستان: حمایت علنی آمریکا از گروه‌های تروریستی سبب تداوم بحران در منطقه شده است
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سیاست های جنگ افروزانه و حمایت علنی آمریکا از گروه های تروریستی و نقض تعهدات بین المللی مورد تأئید سازمان ملل متحد از جمله توافق برجام سبب بی ثباتی و تداوم بحران در منطقه شده است.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۹ خرداد  | در صحن علنی مجلس مطرح شد کواکبیان: رئیس مجلس مأموریت ویژه برای حادثه تلخ مدرسه منطقه 2 تهران بدهد/ لاریجانی: رئیس کمیسیون آموزش پیگیر این موضوع باشد
عضو امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:‌ رئیس مجلس باید مأموریت ویژه‌ای در پی اتفاق بسیار تلخی که در مدرسه منطقه 2 آموزش و پرورش اتفاق افتاده است باشد.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۳ ارديبهشت  | روحانی در نشست خبری با رئیس‌جمهور سریلانکا: ۵ کشور تضمین بدهند توافق باقی می‌ماند/جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه مردم منطقه به‌ویژه فلسطین را محکوم می‌کنیم
رئیس جمهور گفت: اگر 5 کشور دیگر در برجام به طرف ایرانی تضمین بدهند که منافع جمهوری اسلامی ایران با ادامه برجام متحقق خواهد شد این توافق علیرغم میل آمریکا و رژیم صهیونیستی باقی خواهد ماند.