۱۳۹۴ يکشنبه ۲۵ بهمن  | توکلی در نشست خبری وزیرِ عضو در ۱۸ هیات مدیره اهلیت وزارت را ندارد/ ملاقات نادران با زنگنه/ دولت به مردم اطلاعات دهد
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به عضویت یکی از وزرای دولت در 18 هیأت مدیره شرکت‌ها، گفت: ایشان مخالفان خود را سوسیالیسم می‌خواند و این فرد اهلیت وزیر بودن ندارد.
۱۳۹۴ شنبه ۲۴ بهمن  | فروزنده در نخستین نشست کاندیداهای ائتلاف اصولگرایان: دولتمردان قول داده بودند در پسابرجام مشکلات اقتصادی را حل کنند/در مسائل اقتصادی دولت باید پاسخگو باشد
کاندیدای اصولگرایان تهران با بیان اینکه امروز مهم‌ترین مساله مردم، معیشت است، گفت:‌ دولتمردان قول داده بودند در پسابرجام مشکلات مردم را حل کنند ولی به عقیده کارشناسان هنوز در رکود هستیم.
۱۳۹۴ شنبه ۲۴ بهمن  | نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس: ریالی از منابع دولتی در جیب نماینده‌ای نیست/برخی با تحریک افکار عمومی دست به بداخلاقی‌های سیاسی می‌زنند
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ یکی دیگر از بهانه‌های سیاه‌نمایی تخریب‌کنندگان اعتبارات ماده 180 است که اظهار می‌کنند نماینده چندین میلیارد پول بیت‌المال را در جیبش گذاشته و هر جایی می‌رود به سلیقه خود هزینه می‌کند که اصلا این‌گونه نیست و ریالی از منابع دولتی در اختیار نماینده‌ای نیست که به میل خود هزینه کند.
۱۳۹۴ شنبه ۲۴ بهمن  | سومین روز نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی/۳ خوش‌چهره: نفوذ دشمن برای تغییر سبک‌ زندگی مردم/ مدیریت اقتصادی کشور از بیرون انحراف است
نماینده سابق مجلس در خصوص نفوذ اقتصادی گفت: اگر قرار است در پسابرجام اقتصاد کشور از طریق اقتصاد بیرونی مدیریت شود دچار انحراف شده‌ایم. دشمن دنبال نفوذ در برنامه‌ریزی‌ها و تغییر سبک زندگی مردم است.
۱۳۹۴ جمعه ۲۳ بهمن  | فارس گزارش می‌دهد اینجا بزرگ‌مرد کوچکی خواسته‌هایش را خاک کرده است/ هانیه 7 ساله در آرزوی یک تلویزیون
در حاشیه تهران خانواده‌ای زندگی می‌کنند که به دلیل اشتباه سرپرست خانواده، باید به تنهایی با مشکلات ریز و درشت زندگی دست و پنجه نرم کنند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۱ بهمن  | رئیس انجمن اورولوژی ایران: اغلب مردان ایرانی به فکر سلامت شان نیستند/ بیماری‌های کلیوی در مردان سه برابر زنان است
رئیس انجمن اورولوژی ایران با تأکید بر اینکه اغلب مردان ایرانی به فکر سلامت شان نیستند گفت: همین امر موجب شده تا بیماری‌های کلیوی در مردان 3 برابر زنان باشد.
۱۳۹۴ سه شنبه ۲۰ بهمن  | بازخوانی و نقد رمان «زنی با کفش های مردانه» کتابی که 15 سال مسکوت ماند
چهاردهمین نشست باشگاه کتاب فرهنگسرای انقلاب اسلامی به بازخوانی و نقد رمان «زنی با کفش های مردانه» نوشته محمد علی گودینی اختصاص یافت.
۱۳۹۴ سه شنبه ۲۰ بهمن  | پاسخ به شبهاتی درباره دیه و قصاص چرا در «قصاص» میان زن و مرد تفاوت وجود دارد
آیات قرآن سخنی از تفاوت زن و مرد در قصاص و دیه به میان نیاورده است، اما میان این دو در احکام اسلامی تفاوت وجود دارد. این موضوع چگونه با آموزه‌های قرآنی سازگاری دارد؟
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | نماینده مردم تهران در کنفرانس نفحات نفت مطرح کرد زنگنه بار قراردادهای جدید را به دوش آیندگان می‌اندازد
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: زنگنه برای آنکه خودش خسارات کرسنت و قراردادهای جدید را پرداخت نکند، قصد دارد این خسارت را به دوش آیندگان بیندازد که لعن ابدی را برای خودش خواهد خرید.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | فارس گزارش می‌دهد مدلینگ و دود سیگار بازیگران زن و مرد؛ دو پدیده فجر سی‌وچهارم
جشنواره‌ها در همه دنیا یک شو و نمایش بزرگ و در عین حال محل تبلیغات کالاها و محصولات فرهنگی و غیرفرهنگی نیز هست و جشنواره فجر سی‌وچهارم اگرچه اسپانسر مشخص دارد اما در حاشیه این اتفاق تبلیغات دیگری نیز در حال رخ دادن است.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | با مرد سال فوتبال لهستان بیشتر آشنا شویم ۱۰ نکته از زندگی ورزشی و خانوادگی روبرت لواندوفسکی
مهاجم نوک حمله و خارجی تیم بایرن مونیخ‌، بازیکنی است که در خانواده‌ای کاملا ورزشی به دنیا آمده و رشدکرده و در پنج سال اخیر حرف و اول فوتبال را درکشورش زده تاجایی که مرد سال لهستان شده است.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | /نیروهای مردمی هنوز در آماده‌باش کامل قرار دارند/ مردم فوعه-کفریا سوریه: آزادسازی «نبل و الزهراء» امید ما را زنده کرد
ساکنان«فوعه» و «کفریا» با وجود آتش‌بس با عناصر تروریستی «جیش الفتح» همچنان با مشکلات بسیاری از جمله کمبود مواد دارویی و خوراکی و سوخت روبرو هستند. آنها می‌گویند آزادسازی «نبل و الزهراء» آنان را امیدوار کرده است.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | رئیس مرکز تحقیقات طب فیزیکی و توانبخشی در گفت‌‌وگو با فارس: زنان خانه‌دار بیشتر از مردان دچار کمردرد می‌شوند/ کمردرد یکی از نشانه‌های ابتلا به سرطان سینه
رئیس مرکز تحقیقات طب فیزیکی و توانبخشی گفت: کمردرد می‌تواند یکی از نشانه‌های ابتلا به انواع سرطان در مراحل پیشرفته آن باشد.
۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن  | پاسخ به شبهاتی درباره دیه و قصاص قرآن می‌گوید زن و مرد مساوی هستند، پس چرا دیه آن‌ها متفاوت است
دین مبین اسلام هرگز برای مردان نسبت به زنان امتیاز حقوقی قائل نشده و اصل مساوات را درباره زن و مرد رعایت کرده است لذا مجموع، حقوقی که برای زن قرار داده ارزش کمتری از آن چه که برای مرد قرار داده، ندارد.
۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن  | /بسته گزارشی روزانه فارس/ مشاور اقتصادی روحانی:باید به مطالبات مردم «مهار» بزنیم!/یک حزب اصلاح‌طلب ۲۹۰ نامزد معرفی می‌کند
ادامه روند پاره کردن برگه‌های تاریخ توسط جریان خاص و یک حزب اصلاح‌طلب ۲۹۰ نامزد معرفی می‌کند از جمله مطالبی هستند که در بسته امروز گزارش تحلیلی خبرگزاری فارس به آنها پرداخته‌ایم.
۱۳۹۴ جمعه ۱۶ بهمن  | نماینده مردم آمل در مجلس: بزرگان فساد مالی از مسیر بانک‌ها عبور کردند
نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت: بزرگان فساد مالی و بانکی که امروزه اسامی آنها را می‌شنویم افرادی هستند که از مسیر بانک‌ها عبور کردند.