۱۳۹۵ يکشنبه ۱۲ ارديبهشت  | با نظر نمایندگان مجلس دو فوریت طرح اصلاح قانون سنجش و پذیرش دانشجو تصویب شد
نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دو فوریت طرح اصلاحیه اجرای قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراکز عالی کشور مصوب سال 92 برای اجرا در سال 95 رای موافق دادند.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۱ ارديبهشت  | توسط شورای نگهبان لایحه دوفوریتی تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری رد شد
شورای نگهبان نظر خود را در مورد لایحه دوفوریتی تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری اعلام کرد و به این لایحه ایراد گرفت.
۱۳۹۵ يکشنبه ۲۹ فروردين  | با 131 رأی مثبت نمایندگان صورت گرفت موافقت مجلس با دوفوریت لایحه تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری
نمایندگان مجلس با اکثریت آراء دو فوریت لایحه تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری را به تصویب رساندند.
۱۳۹۵ جمعه ۲۷ فروردين  | رحمانی‌فضلی در نامه‌ای به رئیس سازمان مدیریت بحران: نسبت به جبران خسارات سیل اخیر اقدام موثر و فوری صورت گیرد/لزوم برآورد دقیق از خسارات
وزیر کشور در نامه‌ای به رئیس سازمان مدیریت بحران تاکید کرد که در اسرع وقت برآورد دقیقی از خسارات پیش آمده تهیه و ارائه شده و با پیگیری مداوم نسبت به جبران خسارات اقدام موثر و فوری صورت گیرد.
۱۳۹۵ جمعه ۲۷ فروردين  | در تماسی تلفنی با جهانگیری صادر شد دستور روحانی برای بکارگیری همه امکانات جهت رفع فوری مشکلات سیل زدگان
رئیس جمهور کشورمان در تماس تلفنی با معاون اول خود دستورات لازم را برای بکارگیری همه امکانات جهت رفع فوری مشکلات سیل زدگان و روستاهای درگیر سیل، صادر کرد.
۱۳۹۵ جمعه ۲۷ فروردين  | پیگیری‌های دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برای کمک رسانی فوری به مردم مناطق سیل‌زده
در پی بارندگی‌های بی سابقه در استان‌های جنوب غربی کشور، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن پیگیری این موضوع درتماس با استانداران و فرماندهان سپاه‌ سه استان لرستان، خوزستان و ایلام خواستار انجام اقدامات فوری برای مهار سیلاب ها و تسریع کمک رسانی به مردم شد.
۱۳۹۵ جمعه ۲۷ فروردين  | لاریجانی در تماس تلفنی با وزیر کشور: کمک رسانی به سیل زدگان باید با فوریت و سرعت قابل قبول انجام شود
رئیس مجلس شورای اسلامی در تماس تلفنی با وزیر کشور ضمن اطلاع از وضعیت سیل‌زدگان استان های غربی کشور نسبت به تسریع در امدادرسانی به آن‌ها تاکید کرد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۴ اسفند  | عثمانی در موافقت با دو فوریت لایحه دو دوازدهم بودجه 95: نسبت دادن همه امور کشور به «برجام» درست نیست
نماینده بوکان در مجلس با بیان اینکه نسبت دادن همه امور کشور به «برجام» درست نیست، گفت: با توجه به تأخیر دولت در ارائه بودجه 95، لذا بررسی این لایحه تا پایان سال به اتمام نمی‌رسد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۴ اسفند  | قوامی در موافقت با دو فوریت لایحه دو دوازدهم بودجه 95: عدم تصویب لایحه دو دوازدهم بودجه خساراتی را به کشور وارد می‌کند
نماینده اسفراین در مجلس با بیان اینکه عدم تصویب لایحه دو دوازدهم بودجه خساراتی را به کشور وارد می‌کند، گفت: در صورت تصویب نشدن این لایحه، دولت حق ندارد حتی یک ریال از خزانه برداشت و هزینه‌های جاری عمرانی را پرداخت کند.
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۴ اسفند  | عبدی در مخالفت با دوفوریت لایحه دو دوازدهم بودجه 95: لایحه دو دوازدهم بودجه مبنای عملکردی ندارد
نماینده خرم آباد در مجلس با بیان اینکه لایحه دو دوازدهم بودجه مبنای عملکردی ندارد، گفت: اگر بودجه تا پایان فروردین ماه 95 به تصویب برسد، دیگر نیازی به تصویب بودجه دو دوازدهم نیست.
۱۳۹۴ يکشنبه ۲۳ اسفند  | فرهنگی در گفت‌وگو با فارس: دو فوریت لایحه دو دوازدهم بودجه در نشست علنی فردای مجلس بررسی می‌شود
عضو هیأت رئیسه مجلس از بررسی دو فوریت لایحه دو دوازدهم بودجه در نشست علنی فردای پارلمان خبر داد و گفت: در صورت تصویب دوفوریت، این لایحه برای رسیدگی کارشناسی به کمیسیون برنامه و بودجه ارسال می‌شود.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۹ اسفند  | با تصویب هیأت وزیران لایحه دو دوازدهم بودجه سال ۹۵ با قید دوفوریت تقدیم مجلس می‌شود/تعرفه‌های سال ۹۵ تصویب شد
تصویب لایحه دو دوازدهم بودجه سال ۹۵ از مصوبات هیأت وزیران در جلسه امروز بود که با قید دوفوریت تقدیم مجلس شورای اسلامی خواهد شد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۷ اسفند  | در صحن علنی مجلس صورت گرفت مخالفت نمایندگان با دو فوریت طرح اصلاح آئین‌نامه داخلی مجلس
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز دوشنبه پارلمان با درخواست دو فوریت طرح اصلاح موادی از آیین‌نامه داخلی مجلس مخالفت کردند.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۷ اسفند  | حاجی‌دلیگانی در تذکری شفاهی در صحن علنی مجلس: هیأت‌رئیسه حق ندارد طرح‌های فوریت‌دار در نوبت دستور را حذف کند
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس از عملکرد خلاف سوگند هیأت رئیسه مجلس در حذف طرح‌های فوریت‌دار سخن گفت و اظهار داشت: هیأت رئیسه حق ندارد طرح‌های فوریت‌دار در دستور را حذف کند.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۷ اسفند  | ابوترابی‌فرد در پاسخ به تذکرات حاجی‌دلیگانی و نادران: آئین‌نامه مجلس مجال تعیین تقدم طرح‌های فوریت‌دار را به هیأت رئیسه داده است
نائب‌رئیس مجلس با اشاره به سکوت آئین‌نامه مجلس درباره اولویت طرح‌های فوریت‌دار گفت: این مجال برای هیأت رئیسه گذاشته شده که در میان طرح‌های فوریت‌دار تقدم را تعیین کند.
۱۳۹۴ يکشنبه ۱۶ اسفند  | با ۱۵۹ رأی مثبت نمایندگان صورت گرفت موافقت مجلس با دوفوریت طرح تمدید قانون برنامه پنجم توسعه
نمایندگان مجلس دوفوریت طرح تمدید مهلت اجرای قانون برنامه پنجم توسعه را پس از بررسی، به تصویب رساندند که در صورت تصویب نهایی این طرح، قانون برنامه پنجم توسعه به مدت یک سال دیگر تمدید و تا پایان سال ۹۵ اجرایی می‌شود.