۱۳۹۴ دوشنبه ۲۴ اسفند  | عثمانی در موافقت با دو فوریت لایحه دو دوازدهم بودجه 95: نسبت دادن همه امور کشور به «برجام» درست نیست
نماینده بوکان در مجلس با بیان اینکه نسبت دادن همه امور کشور به «برجام» درست نیست، گفت: با توجه به تأخیر دولت در ارائه بودجه 95، لذا بررسی این لایحه تا پایان سال به اتمام نمی‌رسد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۴ اسفند  | قوامی در موافقت با دو فوریت لایحه دو دوازدهم بودجه 95: عدم تصویب لایحه دو دوازدهم بودجه خساراتی را به کشور وارد می‌کند
نماینده اسفراین در مجلس با بیان اینکه عدم تصویب لایحه دو دوازدهم بودجه خساراتی را به کشور وارد می‌کند، گفت: در صورت تصویب نشدن این لایحه، دولت حق ندارد حتی یک ریال از خزانه برداشت و هزینه‌های جاری عمرانی را پرداخت کند.
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۴ اسفند  | عبدی در مخالفت با دوفوریت لایحه دو دوازدهم بودجه 95: لایحه دو دوازدهم بودجه مبنای عملکردی ندارد
نماینده خرم آباد در مجلس با بیان اینکه لایحه دو دوازدهم بودجه مبنای عملکردی ندارد، گفت: اگر بودجه تا پایان فروردین ماه 95 به تصویب برسد، دیگر نیازی به تصویب بودجه دو دوازدهم نیست.
۱۳۹۴ يکشنبه ۲۳ اسفند  | فرهنگی در گفت‌وگو با فارس: دو فوریت لایحه دو دوازدهم بودجه در نشست علنی فردای مجلس بررسی می‌شود
عضو هیأت رئیسه مجلس از بررسی دو فوریت لایحه دو دوازدهم بودجه در نشست علنی فردای پارلمان خبر داد و گفت: در صورت تصویب دوفوریت، این لایحه برای رسیدگی کارشناسی به کمیسیون برنامه و بودجه ارسال می‌شود.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۹ اسفند  | با تصویب هیأت وزیران لایحه دو دوازدهم بودجه سال ۹۵ با قید دوفوریت تقدیم مجلس می‌شود/تعرفه‌های سال ۹۵ تصویب شد
تصویب لایحه دو دوازدهم بودجه سال ۹۵ از مصوبات هیأت وزیران در جلسه امروز بود که با قید دوفوریت تقدیم مجلس شورای اسلامی خواهد شد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۷ اسفند  | در صحن علنی مجلس صورت گرفت مخالفت نمایندگان با دو فوریت طرح اصلاح آئین‌نامه داخلی مجلس
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز دوشنبه پارلمان با درخواست دو فوریت طرح اصلاح موادی از آیین‌نامه داخلی مجلس مخالفت کردند.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۷ اسفند  | حاجی‌دلیگانی در تذکری شفاهی در صحن علنی مجلس: هیأت‌رئیسه حق ندارد طرح‌های فوریت‌دار در نوبت دستور را حذف کند
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس از عملکرد خلاف سوگند هیأت رئیسه مجلس در حذف طرح‌های فوریت‌دار سخن گفت و اظهار داشت: هیأت رئیسه حق ندارد طرح‌های فوریت‌دار در دستور را حذف کند.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۷ اسفند  | ابوترابی‌فرد در پاسخ به تذکرات حاجی‌دلیگانی و نادران: آئین‌نامه مجلس مجال تعیین تقدم طرح‌های فوریت‌دار را به هیأت رئیسه داده است
نائب‌رئیس مجلس با اشاره به سکوت آئین‌نامه مجلس درباره اولویت طرح‌های فوریت‌دار گفت: این مجال برای هیأت رئیسه گذاشته شده که در میان طرح‌های فوریت‌دار تقدم را تعیین کند.
۱۳۹۴ يکشنبه ۱۶ اسفند  | با ۱۵۹ رأی مثبت نمایندگان صورت گرفت موافقت مجلس با دوفوریت طرح تمدید قانون برنامه پنجم توسعه
نمایندگان مجلس دوفوریت طرح تمدید مهلت اجرای قانون برنامه پنجم توسعه را پس از بررسی، به تصویب رساندند که در صورت تصویب نهایی این طرح، قانون برنامه پنجم توسعه به مدت یک سال دیگر تمدید و تا پایان سال ۹۵ اجرایی می‌شود.
۱۳۹۴ يکشنبه ۱۶ اسفند  | موافقان دوفوریت تمدید یک ساله برنامه پنجم توسعه: بودجه‌نویسی بدون برنامه پنج‌ساله بی‌معنی و هدر دادن منابع است
موافقان دوفوریتی شدن طرح تمدید یک ساله برنامه پنجم توسعه، دلایلی چون مبنا بودن برنامه پنج‌ساله برای تنظیم بودجه سال 95، بی‌معنی بودن بودجه‌نویسی بدون برنامه پنج ساله و کم‌تجربه بودن دو سوم مجلس آینده جهت تدوین برنامه را مطرح کردند.
۱۳۹۴ يکشنبه ۱۶ اسفند  | نظر مخالفان دوفوریت تمدید برنامه پنجم میرمحمدی: شاخص‌های کلان نحوه بودجه‌نویسی در سند چشم‌انداز آمده است
مخالفان دوفوریت طرح تمدید اجرای قانون برنامه پنجم توسعه معتقدند که شاخص‌های کلان نحوه بودجه‌نویسی در سند چشم‌انداز آمده است و نیازی به تمدید برنامه پنجم نیست.
۱۳۹۴ سه شنبه ۴ اسفند  | در همایش صدای ملت مطرح شد غفوری‌فرد: مطالبه مردم از مجلس دهم حل گرانی و معیشت است/ زمانی: باید هزینه‌کرد مردم در بخش درمان را به زیر 20 درصد برسانیم
در همایش انتخاباتی صدای ملت که در سالن شهید شیرودی تهران برگزار شد اعضای این لیست در سخنان کوتاهی مواضع خود را اعلام کردند.
۱۳۹۴ سه شنبه ۴ اسفند  | معارض بحرینی در گفت‌وگو با فارس: نهادهای بین‌المللی برای نجات ملت بحرین دخالت فوری کنند
معارض بحرینی با تاکید بر اینکه ادامه شکنجه‌های وحشیانه افراد بی‌گناه در زندا‌ن‌های بحرین نشانه جدی نبودن آل خلیفه برای ایجاد اصلاحات است، گفت: نهادهای بین‌المللی برای نجات جان ملت بحرین مداخله کنند.
۱۳۹۴ دوشنبه ۳ اسفند  | واشنگتن از توافق برای آغاز آتش‌بس در سوریه از ۲۷ فوریه خبر داد
وزیر خارجه آمریکا در بیانیه‌ای روز دوشنبه توافق برای اجرای آتش‌بس در سوریه از روز ۲۷ فوریه را تأیید کرد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۳ اسفند  | غفوری‌فرد در دانشگاه تربیت مدرس: مشکل بزرگ امروز مملکت رکود و اشتغال است/ هزینه‌های 3 میلیاردی برخی کاندیداها برای انتخابات
رئیس هیأت نظارت و بازرسی شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه مشکل امروز مملکت رکود و اشتغال است، گفت: ما ظرفیت‌های فراوانی داریم که باید از آنها استفاده کرد، نمایندگانی هم که قرار است به مجلس وارد شوند باید با مشکلات و مسائل آشنایی داشته باشند.
۱۳۹۴ يکشنبه ۲ اسفند  | غفوری‌فرد در نشست خبری صدای ملت: تکثر لیست‌های انتخاباتی سطح مشارکت مردم را بالا می‌برد
کاندیدای انتخابات مجلس دهم با بیان اینکه در انتخابات نباید خود را به قطب‌بندی‌ها محدود کنیم، گفت: تکثر لیست‌ها و کاندیداها سطح مشارکت عمومی را بالا می‌برد.