۱۳۹۵ دوشنبه ۲۱ تير  | در دیدار با آیت‌الله نوری‌همدانی صورت گرفت روایت عمار حکیم از تأثیر فتوای آیت‌الله سیستانی در تقویت جبهه مقاومت عراق/ نیاز چالش‌های موجود در عراق به ارائه گزارش و کسب نظر مراجع تقلید
رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق گفت: پس از فتوای آیت‌الله سیستانی بسیاری از خاک عراق باز پس گرفته شد و امروز شرایط عراق بسیار مناسب‌تر از گذشته است.
۱۳۹۵ دوشنبه ۲۱ تير  | آیت‌الله نوری‌همدانی تاکید کرد لزوم وحدت جهان اسلام مقابل دشمنان / جریانات کلی جهان نویدبخش پیروزی مستضعفان بر مستکبران است
یکی از مراجع تقلید با تاکید بر لزوم وحدت جهان اسلام مقابل دشمنان گفت: جریانات کلی جهان نویدبخش پیروزی مستضعفان بر مستکبران است.
۱۳۹۵ سه شنبه ۱۸ خرداد  | آیت‌الله نوری همدانی در دیدار حزب موتلفه: مشکلات اقتصادی، تورم و رکود جدی است/ حرف روی کاغذ پیشرفتی نمی‌کند
آیت‌الله نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: متأسفانه مشکلات اقتصادی و تورم و رکود جدی است و برای راهکارها باید به میدان آمد و حرف زد.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۲ اسفند  | آیت‌الله نوری همدانی: حضور مردم در انتخابات دشمنان را خوار و ذلیل کرد
یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان باشکوه برگزار شد، گفت: این انتخابات نیز به لطف حضور مردم همیشه در صحنه باشکوه برگزار شد و دشمنان را خوار و ذلیل کرد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۳ اسفند  | آیت‌الله نوری همدانی: شرکت در انتخابات بر همه افراد لازم و واجب است/ کاندیداها اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند
یکی از مراجع تقلید گفت: شرکت در انتخابات بر همه افراد لازم و واجب است، همه در این زمینه وظیفه دارند، ولی کاندیداها نیز باید اخلاق انتخابی را رعایت کنند و از تخریب و تهمت به یکدیگر بپرهیزند.
۱۳۹۴ يکشنبه ۲ اسفند  | آیت‌الله نوری همدانی: سوابق انقلابی نامزدها در انتخابات مدنظر قرار گیرد
حضرت آیت الله نوری همدانی از مراجع عظام تقلید تاکید کرد: باید در انتخابات به کسانی رأی داد که سوابق انقلابی آنان مشخص و روشن باشد.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۸ بهمن  | آیت‌الله نوری همدانی: شرکت در انتخابات وظیفه دینی و ملی است
یکی از مراجع تقلید گفت: همه مردم ایران باید در انتخابات شرکت کنند، زیرا شرکت در انتخابات یک وظیفه دینی و ملی است.
۱۳۹۴ شنبه ۲۴ بهمن  | پیام آیت‌الله العظمی نوری‌همدانی به مسابقات قرآن بسیج آشنایی با قرآن برای جوانان بسیجی یک فریضه است
آیت‌الله العظمی نوری همدانی به مسابقات قرآن بسیج پیامی صادر کرد که در بخشی از آن آمده است: «آشنایی با قرآن برای جوانان بسیجی یک فریضه است که بدون این ارتباط معنوی و الهی نمی‌توانند در اهداف خود موفق شوند».
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۱ بهمن  | آیت‌الله نوری همدانی: راهپیمایی 22 بهمن پرشور و دشمن‌شکن برگزار می‌شود
یکی از مراجع تقلید گفت: باید همه در راهپیمایی 22 بهمن حضور پیدا کرده و دیگران را نیز به حضور دعوت کنیم، البته تردیدی نیست راهپیمایی این روز با حضور مردم کامل، با شور و خروش و دشمن‌شکن برگزار می‌شود.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | آیت‌الله نوری همدانی: مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن پایبندی خود به اصول انقلاب را نشان می‌دهند
آیت‌الله نوری همدانی با بیان اینکه شرکت در راهپیمایی 22 بهمن بر زن و مرد لازم است گفت: مردم با حضور خود به جهانیان اعلام کنند که آن اصول انقلاب که امام به ما آموخته و مبارزه با استکبار و صهیونیست همچنان زنده است.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۵ بهمن  | آیت‌الله نوری همدانی: حرکت فقها در مسیر ولایت فقیه باشد / آرمان‌های امام خمینی(ره) کهنه‌شدنی نیست
یکی از مراجع تقلید با اشاره به ویژگی‌های رهبر انقلاب اسلامی گفت: حرکت فقها باید در مسیر ولایت فقیه باشد تا امتداد ولایت فقیه تا ظهور امام زمان(عج) متوقف نشود.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | حضرت آیت‌الله نوری همدانی: مفتیان عربستان بر اساس میل سعودی‌ها فتوا می‌دهند
یکی از مراجع تقلید گفت: در عربستان مفتیانی وجود دارند که بر اساس میل سعودی‌ها فتوا می‌دهند، آل‌السلاطین در هر زمانی افرادی را جمع می‌کردند تا ظلم‌ آنها را توجیه کنند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | آیت‌الله نوری همدانی تاکید کرد نباید اقتصادمان را به پسابرجام گره بزنیم/افزایش سال‌به‌سال قیمت‌ها غلط است/انتقاد از گران بودن کرایه مسافرخانه‌های شهر مشهد
یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه مهم قیمت نهایی کالاهاست نه آمارهای مسئولین گفت: مسئولین هرچقدر که آمارها را بالا و پایین کنند مردم در نهایت به قیمت‌ها نگاه می‌کنند و منتظر تاثیر ملموس آن بر زندگی‌شان هستند.