۱۳۹۷ سه شنبه ۲۷ آذر  | وضعیت قراردادی های موقت‌ نیروهای وزارت نفت بررسی شد/حذف قراردادهای پیمانی | خبرگزاری فارس
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از بررسی وضعیت قراردادی های موقت‌ نیروهای وزارت نفت و پیشنهاد حذف قراردادهای پیمانی در دستگاه‌های دولتی در نشست امروز کمیسیون متبوعش خبر داد.
۱۳۹۷ سه شنبه ۱۷ مهر  | اردکانیان:‌ شرایط آبی سال گذشته در سال جاری تکرار می‌شود
وزیر نیرو گفت: پیش بینی ها و برنامه ریزی های وزارت نیرو بر این است که شرایط آبی مشابه سال آبی گذشته خواهد بود که در این شرایط باید به اصلاح مصرف و تشویق گروه های پرمصرف به صرفه جویی گرایش پیدا کرد.
۱۳۹۷ سه شنبه ۱۷ مهر  | در گفت‌وگو با فارس مطرح شد واکنش حسینی به اظهارات برخی رسانه‌ها/ فعالیت‌های جمنا بارها از سوی اعضاء اعلام شده است
عضو شورای مرکزی نیروهای انقلاب با بیان اینکه فعالیت‌های جمنا بارها از سوی اعضاء اعلام شده است، گفت: هر زمان ضرورت داشته باشد، می‌توان گزارش تفصیلی فعالیت‌ها را به وزارت کشور و دیگر مراجع ذی‌ربط ارائه کرد.
۱۳۹۷ يکشنبه ۱۵ مهر  | در صحن مجلس دهمرده به طور مشروط از پاسخ وزیر نیرو قانع شد
نماینده مردم زابل در مجلس از پاسخ وزیر نیرو به طور مشروط قانع شد.
۱۳۹۷ شنبه ۱۴ مهر  | بيانيه وزارت دفاع به مناسبت هفته ناجا وزارت دفاع آمده تجهیز نیروی انتظامی به بهترین محصولات دفاعی است
وزارت دفاع و پشتيبانی نيروهای مسلح آمادگی خود را در تعامل و هم‌افزایی با نيروی انتظامی برای تجهيز اين سازمان به بهترين محصولات دفاعی اعلام می‌دارد.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۲ مهر  | رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع با فرمانده نیروی هوایی ارتش دیدار کرد
امیر دریادار امیر رستگاری با امیر خلبان عزیز نصیرزاده دیدار و گفت‌وگو کرد.
۱۳۹۷ شنبه ۳۱ شهريور  | بیانیه وزارت دفاع به مناسبت هفته دفاع مقدس قدرت بازدارندگی بی‌نظیر ایران مرهون تجربه گرانسنگ 8 سال دفاع مقدس است
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح طی بیانیه‌ای با گرامیداشت 31 شهریورماه و آغاز هفته دفاع مقدس؛ اقتدار دفاعی و قدرت بازدارندگی بی‌نظیر ایران اسلامی را مرهون درس آموزی های هوشمندانه نیروهای مسلح از تجربه گران سنگ 8 سال دفاع مقدس دانست.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۰ شهريور  | جهانگیری: دولت هر چه درآمد حاصل مي شود بايد صرف هزينه هاي جاري كند
معاون اول رئیس جمهور گفت: در حالي كه دولت بايد خود موتور توسعه كشور باشد اما هر چه درآمد حاصل مي شود بايد صرف هزينه هاي جاري كند، باعث مي شود كه توان دولت در توسعه اجرايي و فيزيكي كشور روز به روز ضعيف تر شود.
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۲ مرداد  | با حضور وزیر دفاع نسل جدید موشک‌های نقطه‌زن زمینی و دریایی با نام «مبین» رونمایی شد
موشک فاتح مبین ، نسل جدید موشک‌های نقطه‌زن زمینی و دریایی با سر جستجو گر پیشرفته و هوشمند در آستانه 31 مرداد سالروز صنعت دفاعی با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح رونمایی شد.
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۲ مرداد  | امیر حاتمی: موشک فاتح مبین صددرصد بومی با قابلیت های فراوان است/ مداخلات دشمنان در امور دفاعی ارزش پاسخگویی ندارد
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: موشک فاتح مبین صددرصد داخلیف با قابلیت های فراوان و توسط دانشمندان وزارت دفاع ساخته شده و مراحل طراحی، تولید، زیرساخت ها و آزمایش های آن کاملا بومی است.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۷ مرداد  | انتشار گفته های دو تروریست بازداشتی توسط وزارت اطلاعات+فیلم
متهمان حادثه تروریستی کردستان و خوزستان که اقدامات تروریستی آنها از سوی سربازان گمنان امام زمان (عج) خنثی شد از اهداف و نوع عملیات خود گفتند.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۷ مرداد  | روابط عمومي وزارت دفاع روز خبرنگار را تبريک گفت
روابط عمومي وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح با گراميداشت 17 مرداد ماه روز خبرنگار، اصحاب رسانه را از نقش‌آفرينان اصلي عرصه‌ نمايش قدرت بازدارندگي و اقتدار دفاعي ملت ايران دانست.
۱۳۹۷ يکشنبه ۱۴ مرداد  | سامانی تاکید کرد اهتمام شوراهاى تامين استان‌ها براى كنترل تجمعات اخير با كمترين تنش
سخنگوی وزارت کشور با اشاره به تدابیر اتخاذ شده و درایت شوراهای تامین و نیروی انتظامی تاكيد كرد: نهايت اهتمام براى اينكه اينگونه تجمعات با حداقل تنش و از راه گفتگو کنترل شود به عمل مى آيد.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۰ مرداد  | کارشناس وزارت نیرو در نشست خبری: خاموشی برق در شأن نظام و مردم ایران نیست
کارشناس وزارت نیرو با بیان اینکه خاموشی در خور نظام و مردم ما نیست، گفت:‌ اگر قیمت برق پلکانی افزایش می‌یافت مردم می‌دانست که انرژی ارزان نیست و بهینه مصرف می‌کردند.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۰ مرداد  | بیانیه نشست خبری دولت در سایه: خاموشی‌های اخیر نتیجه ضعف مدیریت در حوزه برق کشور است
اعضای دولت در سایه در نشست خبری امروز خود با صدور بیانیه‌ای عنوان کردند: این خاموشی‌ها که آشکار و غیر قابل انکار است نتیجه ضعف مدیریت در حوزه برق کشور و در قوانین بودجه و تخصیص منابع مالی و خصوصاً نادیده گرفتن نقش بخش خصوصی در این صنعت است.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲ مرداد  | اردکانیان: برنامه ای برای قطع آب در کشور نداریم/دو نیروگاه جدید وارد مدار می شوند
وزیر نیرو گفت: براساس برنامه دو نیروگاه برق جدید وارد مدار می شوند همچنین مشکلات تعدادی از نیروگاه های موجود برطرف شده است.