۱۳۹۴ دوشنبه ۲۶ بهمن  | طبق نظر‌سنجی‌ها اپوزیسیون ونزوئلا تمایلی به احیای اقتصاد این کشور ندارد
رسانه ونزوئلایی «کورئو دل اورینوکو» گزارش داد که 54 درصد مردم ونزوئلا معتقد هستند که اپوزیسیون این کشور تمایلی به احیای اقتصاد ونزوئلا ندارد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۶ بهمن  | /بسته گزارشی روزانه فارس/ «افکار متضاد» مانع گسترش روابط ما با غرب می‌شود!/ وقتی به فرآیند قانونی می‌گویند «لباس‌فروشی» و «رستوران»!
تلاش جریان سیاسی خاص برای اوکراینیزه کردن ایران و وقتی به فرآیند قانونی می‌گویند «لباس‌فروشی» و «رستوران»! از جمله مفاهیمی است که در بسته امروز گزارش تحلیلی خبرگزاری فارس، آنها را مورد آنالیز قرار داده‌ایم.
۱۳۹۴ يکشنبه ۲۵ بهمن  | وزیر نفت ونزوئلا: ونزوئلا به دنبال اجماع کشورهای عضو و غیر عضو «اوپک» است
رسانه ونزوئلایی «کورئو دل اورینوکو» به نقل از وزیر نفت ونزوئلا نوشت: ونزوئلا به تلاش خود برای حصول اجماع بین کشورهای تولید کننده نفت به منظور پیشبرد اقداماتی مشترک در مسیر ایجاد ثبات در بازار نفت، ادامه خواهد داد.
۱۳۹۴ شنبه ۲۴ بهمن  | رئیس مجلس ملی ونزوئلا خواستار عزل «مادورو» شد
رئیس مجلس ملی ونزوئلا، مقامات دولتی را به تسریع در پیشبرد طرحی به منظور عزل رئیس جمهور این کشور فراخواند.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۲۲ بهمن  | اتوبوس تیم هورکان آرژانتین در ونزوئلا واژگون شد+تصاویر
عده کمی از اعضا تیم فوتبال هورکان آرژانتین در حادثه واژگونی اتوبوس دچار صدمه‌دیدگی شدند.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | درخواست نخست وزیر پیشین اسپانیا از جامعه بین‌الملل اپوزیسیون ونزوئلا را برای سرنگونی دولت «مادورو» حمایت کنید
رسانه ونزوئلایی «دیاریو ال تیمپو» گزارش داد که نخست‌وزیر سابق اسپانیا خواستار کمک‌رسانی جامعه بین‌الملل جهت سرنگونی دولت «نیکلاس مادورو» رئیس‌جمهور ونزوئلا شده است.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | یک مقام آگاه در گفت‌وگو با رویترز خبر داد مخالفت عربستان با درخواست نفتی ونزوئلا برای فشار به ایران
یک مقام آگاه به رویترز گفت: در حالی که وزیر نفت ونزوئلا مذاکره نفتی با عربستان برای کاهش عرضه نفت را سازنده اعلام می‌کند اما این کشور برای فشار به ایران حاضر به کاهش عرضه نفت نخواهد شد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | وزرای نفت ونزوئلا و عربستان درباره بهای نفت رایزنی کردند
رسانه ونزوئلایی «تله سور» گزارش داد که وزیر نفت و معدن ونزوئلا و همتای عربستانی وی به منظور ارزیابی بازار فعلی نفت و در راستای دستیابی به بهای عادلانه نفت دیدار کردند.
۱۳۹۴ يکشنبه ۱۸ بهمن  | با پخش مستندی از دیدار رهبری و خانواده شهید رضایی‌نژاد ویژه‌برنامه‌های «دهه سینمای ایران» در شبکه تلویزیونی ونزوئلا پخش می‌شود
این روزها ویژه‌برنامه‌های «دهه سینمای ایران» در شبکه تلویزیونی Vive ونزوئلا پخش می‌شود که از جمله آثار پخش‌شده، مستندی با عنوان «رهبر و دختر کوچولو» و فیلم سینمایی «ملک سلیمان» بود.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۵ بهمن  | وزیر نفت ونزوئلا خبر داد موافقت ٦ کشور تولیدکننده نفت با برگزاری نشست کشورهای عضو و غیرعضو اوپک
وزیر نفت ونزوئلا از موافقت ٦ کشور تولید کننده نفت از جمله ایران، عراق، عمان، روسیه با برگزاری نشست فوق العاده کشورهای عضو و غیرعضو اوپک خبرداد.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | رئیس مجلس ونزوئلا: اپوزیسیون ونزوئلا «پروژه بزرگ مسکن» را به بخش خصوصی واگذار می‌کند
رئیس مجلس ونزوئلا گفت: هر شخصی که هزینه مسکن ساخته شده از سوی دولت در قالب «پروژه بزرگ مسکن» را پرداخت نکند، خانه وی مصادره شده و مالکیت به بخش خصوصی واگذار می‌شود.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | برای بررسی راهکارهای پیشگیری از شیوع «زیکا» وزرای بهداشت منطقه آمریکای لاتین نشست فوق‌العاده برگزار می‌کنند
رئیس جمهور ونزوئلا گفت: اجلاسی با شرکت وزرای بهداشت و سلامت کشورهای حوزه آمریکایی لاتین به منظور بررسی راهکارهای پیشگیری از شیوع ویروس «زیکا» برگزار می‌شود.