۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۸ بهمن  | پارلمان اروپا در حال تدوین طرحی ابتکاری درباره راهبرد اتحادیه اروپا در قبال ایران است
پارلمان اروپا طی گزارشی در وبسایت خود اعلام کرد که در حال تدوین طرحی ابتکاری درباره راهبرد اتحادیه اروپا در قبال ایران است.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۸ بهمن  | پیام دانش آموزان بسیجی ایرانی به دانش آموزان سراسر جهان نظام جمهوری اسلامی ایران پایه‌های تمدن نوین اسلامی را در کشورهای اسلامی مستحکم می‌کند
در پیام دانش آموزان بسیجی ایرانی به دانش آموزان سراسر جهان آمده است: بر این باوریم که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد توانست پایه‌های تمدن نوین اسلامی را نه تنها در ایران بلکه در همه کشورهای اسلامی مستحکم کند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۸ بهمن  | وزیر دفاع انگلیس به جزایر «مالویناس» رفت
رسانه ونزوئلایی «تله‌سور» گزارش داد که وزیر دفاع انگلیس به جزایر مورد مناقشه این کشور با آرژانتین سفر کرده است.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۸ بهمن  | عناوین روزنامه‌های صبح امروز کشور خیرالموجودین اصلاح‌طلبان!/روزگار سیاه تروریست‌ها در عراق/فریدون در کشور چه می‌کند؟
در تورق روزنامه‌های صبح امروز عناوینی چون خیرالموجودین اصلاح طلبان!، روزگار سیاه تروریست‌ها در عراق، فریدون در کشور چه می‌کند؟ و غیره به چشم می‌خورد.
۱۳۹۴ سه شنبه ۲۷ بهمن  | رئیس جمعیت هلال احمر: تدوین برنامه پنج‌ساله استراتژیک جمعیت هلال‌احمر/ کشور و همه دستگاه‌ها به خدمات هلال‌احمر نیازمندند
رئیس جمعیت هلال‌احمر با تأکید بر این‌که در برنامه پنج‌ساله استراتژی جمعیت هلال‌احمر ریز وظایف مشخص شده است، افزود: بخش عمده کار تدوین شده است و با گذراندن مراحل عملیاتی، بودجه 96 جمعیت هلال‌احمر بر اساس این برنامه استراتژیک خواهد بود.
۱۳۹۴ سه شنبه ۲۷ بهمن  | رئیس شورای شهر تهران: عده‌ای می‌گویند شهرداری تهران جز یک خزانه بیشتر ندارد
مهدی چمران در شروع این جلسه بحث مربوط به تبصره یکم را ادامه داد و گفت: عده ای می گویند شهرداری تهران جز یک خزانه بیشتر ندارد و هر درآمدی در شهرداری باید به این خزانه واریز شده و به سازمان ها برگشت داده شود.
۱۳۹۴ سه شنبه ۲۷ بهمن  | «رضا حسین‌زاده» گوینده خبر در بیمارستان بستری شد
«رضا حسین‌زاده» گوینده پیشکسوت خبر به علت سکته در بیمارستان بستری شد.
۱۳۹۴ سه شنبه ۲۷ بهمن  | گزارش فارس از یک تصمیم جدید برای تبلیغات محیطی در مستطیل سبز چراغ سبز فوتبال ایران به شرکت WSG/ ماموریت کانون نوین برای لیگ ایران تمام می‌شود؟
شرکتی که مجری انحصاری حق پخش مسابقات AFC است، ابراز تمایل کرده تا با مقامات کشورمان در مورد خریداری تبلیغات محیطی لیگ فوتبال ایران مذاکره کند.
۱۳۹۴ سه شنبه ۲۷ بهمن  | عناوین روزنامه‌های صبح امروز کشور تیر خلاص دولت به تولید دانه‌های روغنی/سود بانکی 18 درصد شد/محرمانه‌های انگلیسی
در تورق روزنامه‌های امروز عناوینی چون تیر خلاص دولت به تولید دانه‌های روغنی، سود بانکی 18 درصد شد، محرمانه‌های انگلیسی و غیره به چشم می‌خورد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۶ بهمن  | جهانگیری در جلسه فرماندهی اقتصاد مقاومتی: هیچ نهاد یا فردی نمی‌تواند مانع اجرای اقتصاد مقاومتی شود/ دستور معاون اول برای تدوین راهبردهای اقتصادی
معاون اول رییس جمهور با اشاره به اهمیت برون گرایی در موضوع اقتصاد مقاومتی، بر شناسایی موانع صادرات، افزایش همکاری‌های بین المللی به منظور افزایش صادرات غیر نفتی تاکید کرد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۶ بهمن  | در کنفرانس خبری نخست‌وزیران ترکیه و اوکراین اوغلو: الحاق کریمه به روسیه را به رسمیت نمی‌شناسیم/ یاتسنیوک: روس‌ها دروغ می‌گویند
نخست‌وزیران ترکیه و اوکراین ضمن شرکت در نشست خبری مشترک، اظهاراتی علیه روسیه و مواضع مسکو در قبال مسائل مختلف مطرح کردند.
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۶ بهمن  | بوسنی و هرزگوین رسما درخواست عضویت خود در اتحادیه اروپا را ارائه کرد
بوسنی و هرزگوین امروز دوشنبه رسما درخواست عضویت خود در اتحادیه اروپا را به این نهاد ارائه کرد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۶ بهمن  | مدیرعامل بورس کالا عنوان کرد امکان تجهیز نقدینگی خرد جامعه با تأمین مالی از طریق ابزارهای نوین
مدیرعامل بورس کالا در آیین راه‌اندازی معاملات اوراق سلف کنسانتره گل‌گهر، گفت: تأمین مالی بنگاه‌های اقتصادی از طریق ابزارهای سلف موازی در بورس‌های کالایی دنیا، اصلی‌ترین رویکرد نظام‌های مالی دنیای امروز است.
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۶ بهمن  | داوری‌ها به سود یک تیم خاص شده است آذری: داوری‌ها ذوب آهن را هدف گرفته‌اند/ باندی که می‌گویند چه می‌کند که هر بازی ضرر می‌کنیم؟!
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان: از بعد از بازی با پرسپولیس جریان داوری ها در بازی ها ما را نشانه گرفته است و نمی دانیم دلیل این ماجرا چیست؟!
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۶ بهمن  | در حاشیه اعطای جوایز بفتا عنوان شد کیت وینسلت: به من توصیه شده بود که فقط در نقش دختران چاق بازی کنم
«کیت وینسلت»، یکی از کسانی که همواره از شاخص‌های تعریف شده زیبایی برای بازیگران زن هالیوود انتقاد می‌کند، گفت: روزی به من توصیه شده بود که اگر فقط در نقش دختران چاق بازی کنم، احتمالا موفق خواهم شد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۲۶ بهمن  | عناوین روزنامه‌های صبح امروز کشور انگشت داعشیان در آتش سوریه/وزیر کشور: انتخابات در همه حوزه‌ها رقابتی است/سوئیس حافظ منافع ایران و عربستان
در تورق روزنامه‌های امروز عناوینی چون انگشت داعشیان در آتش سوریه، وزیر کشور: انتخابات در همه حوزه‌ها رقابتی است، سوئیس حافظ منافع ایران و عربستان و غیره به چشم می‌خورد.