۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن  | زاکربرگ: فیس بوک باید تا سال 2030 پنج میلیارد کاربر داشته باشد
مارک زاکربرگ مدیر عامل فیس بوک اعلام کرده امیدوار است شبکه اجتماعی تحت مدیریت وی تا سال 2030 پنج میلیارد نفر کاربر داشته باشد و از این طریق برتری خود را در دنیا حفظ کند.
۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن  | مدیرعامل بانک مسکن: طرح استفاده آسان زوجین از تسهیلات خرید مسکن ارائه شد/ «لیزینگ مسکن» در شورای پول و اعتبار
مدیرعامل بانک مسکن از ارائه یک طرح استفاده آسان از تسهیلات مسکن و ساختمان برای زوجین به بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار خبر داد و گفت: سیاست بانک مسکن پرداخت تسهیلات تا پوشش 50 درصد قیمت یک واحد مسکونی است.
۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن  | نمایشگاه فصلی بهاره در ۴ نقطه پایتخت برپا می‌شود
نمایشگاه فصلی برای فروش کالاهای مورد نیاز شب عید در 4 نقطه پایتخت برپا می‌شود.
۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن  | شارژ بی سیم خودروهای خودران در آینده نزدیک
طرح های شرکت های مختلف دنیا برای تولید خودروهای خودران و بدون نیاز به راننده در حال پیشرفت است و شارژ بی سیم این خودروها نیز در دستور کار قرار گرفته است.
۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن  | با بلندگوی آمازون تاکسی پیدا کنید
بلندگوی هوشمند شرکت آمازون تا به حال برای سفارش دادن پیتزا یا تقاضای پخش موسیقی اینترنتی قابل استفاده بوده، اما از این به بعد برای یافتن تاکسی هم قابل استفاده است.
۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن  | عضو شورای فقهی بانک مرکزی در گفت‌وگو با فارس: شورای فقهی بانک مرکزی همچنان مشورتی است/ مصوبات شورا لازم‌الاجرا می‌‌شود
عضو شورای فقهی بانک مرکزی با اشاره به توجه رئیس کل بانک مرکزی به شورای فقهی بانک مرکزی، گفت: رئیس کل بانک مرکزی حکم‌هایی برای اعضای شورای فقهی صادر و دستورالعمل عمل آن را ابلاغ کرد، اما جایگاه شورا همچنان مشورتی و مصوبات آن لازم‌الاجرا نیست.
۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن  | معاون وزیر جهاد کشاورزی در پاسخ به فارس: صادرات عسل کاهش یافت/ توافقنامه صادرات محصولات پروتئینی به روسیه نهایی نیست
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه صادرات عسل در سال جاری کاهش یافته است، گفت: صادرات محصولات لبنی به روسیه به زودی انجام می‌شود اما هنوز توافق برای صادرات محصولات پروتئینی به روسیه نهایی نشده است.
۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن  | وزیر صنعت عنوان کرد تردد ۱۷ میلیون خودرو در کشور/ صنعت خودرو متحول شود تا علیه آن جوک نسازند
وزیر صنعت، معدن و تجارت خطاب به خودروسازان ایرانی گفت: باید در همکاری با شرکت‌های خارجی به سالن‌های آنها رسیدگی کنیم و اگر مشکلی در تولید بود، آن مشکل را توسط کارشناسان خود برطرف کنیم.
۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن  | معاون بازرسی دفتر مقام معظم رهبری محدود کردن واردات خودرو به بهانه تولید غیر قابل قبول داخلی، منطقی نیست
معاون بازرسی دفتر مقام معظم رهبری گفت: منطقی نیست که واردات خودروهای خارجی محدود باشد و مردم برای خرید خودروهای داخلی در شرایطی که از آن ناراضی هستند، ناگزیر باشند.
۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن  | مدیرعامل ایران‌خودرو امسال به اندازه ۵ سال برای مردم خودرو عوض کردیم
مدیرعامل ایران‌خودرو با بیان اینکه طی ۱۱ ماه گذشته به اندازه ۵ سال پیش برای مردم خودرو عوض کردیم، گفت: تحویل خودروی معیوب به مشتریان، آنان را نسبت به خودروسازان دل‌چرکین می‌کند.
۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن  | مدیرعامل بانک ملی خبر داد فروش ۸۸۰۰ میلیارد ریال اموال مازاد بانک ملی در ۱۰ ماه
مدیرعامل بانک ملی از فروش ۸۸۰۰ میلیارد ریال اموال مازاد بانک ملی در ۱۰ ماه گذشته خبر داد.
۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن  | استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران تأکید کرد ضرورت توجه جدی به مبانی اخلاقی در کار با حیوانات آزمایشگاهی/ نظارت‌ها بیشتر شود
استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران ضمن ابراز تأسف نسبت به این مسئله که در مواردی شاهد رفتارهایی غیر از در نظر گرفتن مبانی اخلاقی در کار با حیوانات آزمایشگاهی هستیم، گفت: امیدواریم نظارت متولیان امر در این خصوص بیشتر شود.
۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن  | رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران در گفت‌وگو با فارس: 900 تاورکرین در شهر تهران فعال است/ 30 درصد گواهی دارد
رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران گفت: از 1150 دستگاه جرثقیل برجی 900 جرثقیل در شهر تهران فعال است که حدود 30 درصد آنها گواهی‌های لازم را دارند.
۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن  | در حکم هیات همومی دیوان عدالت مطرح شد پاسخ منفی دیوان عدالت به درخواست مدیران اشخاص حقوقی غیردولتی برای استفاده از بیمه بیکاری
هیأت عمومی دیوان عدالت اداری با صدور رأیی مدیران اشخاص حقوقی غیردولتی را از بیمه بیکاری محروم دانست و عنوان کرد: این افراد می‌توانند بیمه اختیاری شده و مشمول قانون تأمین اجتماعی شوند ولی مشمول قانون کار نمی‌شوند.
۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن  | صبح امروز عبور کامیون از روی پژو 405 سه نفر را به کام مرگ کشاند
عبور کامیون از روی پژو 405 در جاده دیوان دره - سقز، 3 سرنشین پژو را به کام مرگ کشاند.
۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن  | بسته ویژه مشاور سلامت علائم ابتلا به بیماری زیکا/ شایع‌ترین علل کمر درد/ راه‌های جدید درمانی برای مقابله با آرتروز
مشاوران سلامت در پاسخ به پرسش‌ شهروندان درباره علائم ابتلا به بیماری زیکا، شایع‌ترین علل کمر درد و راه‌های جدید درمانی برای مقابله با آرتروز سخن گفتند.