۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | وضعیت آذری ما را شوکه کرد گل محمدی: برای تیم من فوتبال 100 دقیقه است/ در اینستاگرام به من توهین شد
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: دیدار ذوب آهن مقابل پرسپولیس یکی از زیباترین دیدارهای این فصل از رقابتها خواهد بود و همگان از تماشای یک بازی با کلاس لذت بردند.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | امشب روی آنتن شبکه یک می‌رود پخش مشروح سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع فرماندهان نیروی هوایی
مشروح دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش با رهبر معظم انقلاب امشب از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | حجت‌الاسلام قرائتی در تجلیل از خادمان مساجد: مسجد به «خادم افتخاری» نیاز دارد/ مناره مسجد ۲ متر باشد نه ۲۰ متر!
رئیس ستاد اقامه نماز در آیین تجلیل از خادمان مساجد استان تهران گفت: باید موضوع «خادمان افتخاری» را باب کنیم؛ همان‌طور که امام رضا(ع) خادم افتخاری دارد، خداوند هم خادم افتخاری می‌خواهد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | هم‌اندیشی علمی «اسلام و جوان غربی» برگزار می‌شود
هم‌اندیشی علمی «اسلام و جوان غربی: چالش ها و چشم اندازها» (بررسی و بازخوانی دو نامه مقام معظم رهبری به جوانان غربی) برگزار می‌شود.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | با حضور پروفسور اشتنگر نشست «مفاهمه میان فرهنگی» برگزار می‌شود
نشست «مفاهمه میان فرهنگی؛ طرحی اجمالی از مسئله روش و نظام مندی» با حضور پروفسور اشتنگر برگزار می‌شود.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | در گفت‌وگو با فارس عنوان شد وضعیت جسمانی «اجلالی» رو به بهبود است/ انتقال به بخش تا ۳ روز آینده
اجلالی گفت:به امید خدا و رضایت پزشکان تا سه روز آینده از آی سی یو به بخش منتقل می‌شود و تا اوایل هفته آینده نیز از بیمارستان ساری به تهران انتقال پیدا می‌کند.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | توکلی در گفت‌وگو با فارس: مراحل نهایی تدوین «دور دست‌ها» را سپری می‌کنیم/ افزودن سکانس‌های جدید به سریال
تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «دور دست‌ها»‌ گفت: قبل از سکته مغزی آقای اجلالی بخش‌هایی از سکانس‌های ایشان مقابل دوربین رفته بود و بخشی هم که مانده بود را با مهارت کارگردان توانستیم جبران کرده و سکانس‌های جایگزین اضافه کردیم.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | اسامی نامزدهای جایزه‌ «لاک‌پشت پرنده» اعلام شد
اسامی پانزده عنوان کتاب نامزد اولیه جایزه «لاک پشت پرنده» اعلام شد.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | نوش‌آبادی در دیدار با جمعی از شاعران و مولفان افغان: تقویت زبان و ادبیات فارسی اولویت‌ سیاست‌های راهبردی ایران است
تقویت و گسترش زبان و ادبیات فارسی از جمله اولویت‌های جمهوری اسلامی ایران در سیاست های راهبردی داخلی و بین المللی است که این سیاست به همه قوا نیز با هدف گسترش ارتباطات بین المللی ابلاغ شده است.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | داور دومین جشنواره تولید کتاب‌های صوتی: روزگار کتاب کاغذی به سر آمده است
داور دومین جشنواره تولید کتاب‌های صوتی کودکان و نوجوانان با اشاره به این‌که روزگار کتاب کاغذی سرآمده گفت: روزگار این‌نوع کتاب‌ها به سر آمده و کنار گداشتن کتاب‌های کاغذی به حفظ محیط زیست هم کمک می‌کند.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | قره‌شیخلو مطرح کرد اقدامات سازمان دارالقرآن در بیش از ۳ دهه فعالیت/ به عملکردمان نمره ۶ می‌دهم
رئیس سازمان دارالقرآن با اشاره به برنامه‌ها و اقدامات این سازمان در بیش از ۳ دهه فعالیت، گفت: ما به اندازه ظرفیت موجود برنامه‌ریزی نکردیم بر همین اساس به عملکرد خود در سازمان دارالقرآن از ۱۰نمره، ۶ می‌دهم.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | با همکاری فرهنگسرای ارسباران و خبرگزاری فارس میزگرد پژوهشی جریان‌شناسی هنر انقلاب برگزار می‌شود
در این میزگرد، کامبیز روشن روان در رشته موسیقی، محمود اسعدی در رشته ادبیات و رسانه، اردشیر صالح پور رشته تئاتر، اعظم راودراد جامعه‌شناسی هنر، سید عباس میرهاشمی عکس، احمدرضا معتمدی سینما و غلامرضا اسلامی معماری به جریان‌شناسی هنر انقلاب می‌پردازند.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | مرتضی سرهنگی خبر داد راه‌اندازی دفتر «ادبیات اسیران جنگی ایران و عراق» در حوزه هنری
مدیر دفتر ادبیات و هنر مقاومت حوزه هنری گفت: پس از دفتر «ادبیات و هنر مقاومت» و «ادبیات انقلاب اسلامی» قرار است دفتر سومی با نام دفتر «ادبیات اسیران جنگی ایران و عراق» در حوزه هنری راه اندازی شود.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | اطلاعیه دفتر رئیس دولت‌های نهم و دهم به مناسبت 22 بهمن جهان در ۲۲ بهمن نظاره‌گر حضور امواج خروشان ملت ایران خواهد بود/ انقلاب اسلامی ترجمان تحول نوع انسان در عصر حاضر است
در اطلاعیه دفتر رییس دولت‌های نهم و دهم آمده است: موانع و اغواگری‌های پیچیده شیطانیان نتوانسته کوچکترین خدشه‌ای در تداوم کمال جویی جهانی تا نیل به قله آرمانهای انسانی و الهی و حاکمیت جهانی انسان کامل، حضرت مهدی (عج) ایجاد کند.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | جهانگیری در دیدار با نسخت وزیر یونان مطرح کرد حمایت مالی و تسلیحاتی برخی کشورهای منطقه از گروه‌های تروریستی/مناسبات اقتصادی تهران-یونان افزایش می‌یابد
معاون اول رییس جمهور با اشاره به اوضاع منطقه و تهدید جدی گروه های تروریستی برای منطقه و صلح جهانی گفت: این گروه‌ها از سوی برخی کشورهای منطقه حمایت‌های ایدئولوژیک، مالی و تسلیحاتی می‌شوند.
۱۳۹۴ دوشنبه ۱۹ بهمن  | از سوی حزب موتلفه برنامه ائتلاف اصولگرایان برای خروج پایدار از رکود در اقتصاد ایران منتشر شد
دغدغه اصلی اصولگرایان در انتخابات آینده، معیشت مردم و مطالبات اقتصادی اقشار محروم است و از این رو برنامه ائتلاف بزرگ اصولگرایان برای خروج پایدار از رکود در اقتصاد ایران منتشر شد.