۱۳۹۷ دوشنبه ۵ شهريور  | در بیانیه‌ جنبش عدالتخواه دانشجویی صورت گرفت درخواست از مسئولان و مردم برای بهبود دیدگاه و رویکرد نسبت به مهاجرین پاکستانی و عراقی
جنبش عدالتخواه دانشجویی با اشاره به تخریب سرپناه مهاجرین پاکستانی و خبر فوت جانباز ایرانی در افغانستان اعلام کرد: از مردم و مسئولین تقاضا داریم با بهبود دیدگاه و رویکرد خود نسبت به مهاجرین، مانع تکرار چنین برخوردهایی شوند.
۱۳۹۷ دوشنبه ۵ شهريور  | حسینی در گفت وگو با فارس: نشست امروز اعضای کمیته های تخصصی جمنا با حضور خبرنگاران برگزار می شود
عضو هیأت رییسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از برگزاری نشست اعضای كميته هاى تخصصى و اقشاري جبهه مردمى امروز درمسجد امام صادق(ع) و با حضور خبرنگاران و نمایندگان رسانه ها خبر داد.
۱۳۹۷ دوشنبه ۵ شهريور  | هاشمی مطرح کرد شبکه‌سازی 400 استاد انقلابی توسط بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی
مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد گفت: بسیج اساتید در دوره جدید خیلی سریع در مسیر اصلی خود قرار گرفت و در این مدت کوتاه توانست 400 استاد انقلابی را شناسایی و شبکه‌سازی کند.
۱۳۹۷ دوشنبه ۵ شهريور  | عباسی در گفت‌وگو با فارس: امید داریم نشست سوال از رئیس جمهور با آرامش و با نتایج و خروجی مثبتی برگزار شود
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: امید داریم که نشست سوال از رئیس جمهور با آرامش و با نتایج و خروجی مثبتی که می‌تواند مصالح و منافع نظام را به همراه داشته باشد برگزار شود.
۱۳۹۷ دوشنبه ۵ شهريور  | مرتضی نجفی قدسی سخنی با نمایندگان فراکسیون امید در حاشیه استیضاح وزیر سابق اقتصاد
روی سخن در اینجا با نمایندگان فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی است که آیا شما باید به هر قیمتی همیشه مؤید همه کارهای دولتی‌ها باشید.
۱۳۹۷ دوشنبه ۵ شهريور  | توضیح سخنگوی ارتش درباره سانحه F-5 در دزفول: جنگنده ارتش سقوط نکرده و فرود سخت داشته است
سخنگوی ارتش درباره سانحه دیروز هواپیمای F-5 نیروی هوایی، گفت: هواپیمای F-5 نیروی هوایی ارتش سقوط نکرده و فرود (نشستن) سخت داشته است.
۱۳۹۷ دوشنبه ۵ شهريور  | امیر حاتمی با فرماندهان محور مقاومت در سوریه دیدار و گفت‌وگو کرد
وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران که در راس یک هیئت دفاعی نظامی به کشور سوریه سفر کرده است در دومین روزسفر خود با فرماندهان محور مقاومت دیدار و گفت وگو کرد.
۱۳۹۷ دوشنبه ۵ شهريور  | سرمست در نشست خبری: انتخابات شورای مرکزی و بازرسین حزب اعتمادملّی مورد تایید قرار نگرفت/ مجمع عمومی باید مجدداً برگزار شود
دبیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب گفت: انتخابات شورای مرکزی و بازرسین حزب اعتمادملّی مورد تایید قرار نگرفت.
۱۳۹۷ شنبه ۳ شهريور  | همزمان با آغاز هفته دولت صورت گرفت تجدید میثاق رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت با آرمان‌های امام خمینی(ره)
حسن روحانی و اعضای هیأت دولت امروز همزمان با هفته دولت با حضور در مرقد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با آرمان‌های امام خمینی(ره) تجدید میثاق کردند.
۱۳۹۷ شنبه ۳ شهريور  | روحانی در حرم مطهر امام راحل: ما به درد و رنج مردم واقف هستیم/ تنها گذاشتن دولت اشتباه محض و نابخشودنی است
رئیس جمهور گفت: ما به درد و رنج مردم واقف هستیم و همه تلاش ما این است که در برطرف کردن آنها گام های مثبت و رو به جلویی برداریم
۱۳۹۷ شنبه ۳ شهريور  | طی پیام‌های جداگانه سرلشکرصفوی انتصاب فرمانده نیروی دریایی و معاون هماهنگ کننده سپاه را تبریک گفت
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در پیام‌های جداگانه‌ای انتصاب فرمانده نیروی دریایی و معاون هماهنگ کننده سپاه را تبریک گفت.
۱۳۹۷ شنبه ۳ شهريور  | نماینده مسیحیان آشوری در مجلس اعیاد قربان و غدیر را به رهبر انقلاب تبریک گفت
نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی ایران در مجلس شورای اسلامی در پیامی فرا رسیدن اعیاد قربان و غدیر را به رهبر انقلاب تبریک گفت.
۱۳۹۷ شنبه ۳ شهريور  | سرلشکر باقری در بیانیه «منزلت نیروهای مسلح» تاکید کرد نیروهای مسلح طبق قانون اساسی تحت فرماندهی رهبری نظام قرار دارد
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران که خون‌نگاشت پاک‌ترین فرزندان این سرزمین الهی است، ضمن به رسمیت شناختن تفکیک قوای سه‌گانه، نیروهای مسلح طبق اصل 110، تحت فرماندهی و زعامتِ رهبریِ نظام قرار داده است.
۱۳۹۷ شنبه ۳ شهريور  | رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به سرداران فدوی و تنگسیری تبریک گفت
حجت الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی با صدور پیام‌های جداگانه‌ای انتصاب معاون هماهنگ کننده سپاه و فرمانده نیروی دریایی سپاه را تبریک گفت.
۱۳۹۷ شنبه ۳ شهريور  | مسئولان دفاتر خواهران انجمن‌های اسلامی دانشجویان: خانم ابتکار! به‌جای کار سیاسی بیشتر به امور زنان و خانواده توجه کنید
جمعی از مسئولان دفاتر خواهران انجمن‌های اسلامی دانشجویان از معاون امور زن و خانواده ریاست جمهوری خواستند تا بیشتر به امور زنان و خانواده توجه کند تا اینکه کار سیاسی انجام دهد.
۱۳۹۷ شنبه ۳ شهريور  | سید حسن خمینی در مراسم تجدید میثاق هیأت دولت با آرمان های امام راحل: من به توانایی دولت، جمهوری اسلامی و رهبر انقلاب بسیار امیدوار هستم
تولیت آستان امام خمینی (ره) گفت: من به توانایی دولت و به قدرت و توانایی جمهوری اسلامی و رهبر انقلاب بسیار امیدوار هستم. مردم ما امیدوار بوده اند، هستند و خواهند بود.