۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ شهريور  | طی پیامی سردار پاکپور دریافت نشان فتح را به دریادار سیاری تبریک گفت
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی پیامی به امیر دریادار سیاری دریافت نشان درجه یک فتح از فرمانده معظم کل قوا را به وی تبریک گفت.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ شهريور  | با حکم روحانی ولی‌الله سیف به عنوان «مشاور رئیس جمهور در امور پولی و بانکی» منصوب شد
رئیس جمهور در حکمی ولی‌الله سیف را به عنوان «مشاور رئیس جمهور در امور پولی و بانکی» منصوب کرد.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ شهريور  | پیگیری رئیس مجلس نسبت به وضعیت سلامتی نماینده قائم‌شهر
رئیس مجلس شورای اسلامی، تلفنی وضعیت درمانی عبدالله رضیان، نماینده قائم‌شهر را پیگیری کرد.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ شهريور  | با برگزاری اقدامات مختلف صورت گرفت خدمت‌رسانی دانشجویان بسیجی دانشگاه امیرکبیر به مردم مناطق محروم
دانشجویان جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر در تابستان 97 با برگزاری اقدامات و برنامه های مختلف به روستاهای و نقاط محروم کشور خدمت رسانی کردند.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ شهريور  | طی پیامی لاریجانی درگذشت پدر اقبال محمدیان را تسلیت گفت
رئیس مجلس در پیامی درگذشت پدر اقبال محمدیان نماینده رامهرمز و رامشیر در مجلس را تسلیت گفت.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ شهريور  | پژمان‌فر در گفت‌وگو با فارس: محمود صادقی پیشنهادم برای مناظره درباره FATF را نپذیرفت
عضو هیأت رئیسه فراکسیون روحانیت مجلس گفت: من پیش از این آمادگی خودم را برای مناظره در خصوص FATF با آقای محمود صادقی اعلام کردم اما وی حاضر به این کار نشد.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ شهريور  | حجت‌‌الاسلام پناهیان در هیأت میثاق با شهدا مطرح کرد رابطه میان سبک زندگی «راحت‌طلبانه» و « درس مذاکره» گرفتن از کربلا
نایب‌رئیس قرارگاه عمّار معتقد است این سبک زندگی است که نظرات افراد را شکل می‌دهد و فردی که سبک زندگی‌اش راحت‌طلبی باشد، از کربلا با آن همه حماسه و دلیری، درس مذاکره می‌گیرد.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ شهريور  | در روز عاشورا صورت می گیرد اهدای خون دانشجویان ایرانی در 4 شهر اروپا به صورت همزمان
عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا گفت: اعضای این اتحادیه برای نشان دادن بیشتر چهره واقعی اسلام به جامعه غرب در روز عاشورا با اهدای خون به طور همزمان در چهار شهر اروپایی به کمک بیماران می شتابند.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ شهريور  | حیدر مصلحی جانشین رئیس عقیدتی سیاسی دفتر فرمانده کل قوا شد
جانشین و معاونان جدید دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا منصوب شدند.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ شهريور  | وزیر کشور اعلام کرد تشکیل کمیته ویژه برای کنترل فرآورده‌های سوختی و مقابله با قاچاق
رئیس شورای امنیت کشور با بیان اینکه صادرات از مبادی رسمی برقرار است، گفت: صادرات کالاهای اساسی و ضروری از تمام مرزهای کشور ممنوع است و استانداران، گمرک و دستگاه‌های مسئول موظفند از خروج کالاهای اساسی جلوگیری کنند.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ شهريور  | حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در بالاترین سطح استانداردهای لازم قرار دارند
رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا گفت: امروز نیروهای مسلح، اعم از ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و وزارت دفاع، در بالاترین سطح استانداردهای لازم قرار دارند.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ شهريور  | طی پیامی امیر پوردستان دریافت نشان فتح را به دریادار سیاری تبریک گفت
رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش، دریافت نشان فتح از سوی امیر سیاری را به وی تبریک گفت.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ شهريور  | عزیزی در گفت‌وگو با فارس خبر داد تذکر رهبر معظم انقلاب به رسانه ملی برای عدم تبلیغ کالاهای خارجی
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: رهبر معظم انقلاب ضمن پذیرش انتقاد در خصوص تبلیغ شرکت‌های خارجی در رسانه ملی با تذکر به رئیس سازمان صدا و سیما خواستند دیگر جلوی این موضوع گرفته شود.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ شهريور  | رضایی‌کوچی به فارس خبر داد نشست ویژه بررسی «ارز مسافری» با حضور رئیس مجلس
رئیس کمیسیون عمران مجلس از برگزاری نشست ویژه برای بررسی وضعیت بلیت هواپیماها و صنعت حمل و نقل هوایی،‌ چگونگی تامین ارز در این حوزه با حضور رئیس مجلس خبر داد.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ شهريور  | پورابراهیمی در گفت‌وگو با فارس: پرونده «حقوق‌های نجومی» بسته نشده/ گزارش جامع تخلفات آماده شده است
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: به هیچ عنوان پرونده حقوق‌های نجومی بسته نشده است و به زودی گزارش جامعی در این خصوص منتشر خواهد شد.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ شهريور  | سرلشکر جعفری: موشک‌هایی با برد ۲ هزار کیلومتر توان بی‌نظیری به ایران داده است
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آن‌هایی که در اطراف و در شعاع ۲ هزار کیلومتری خاک مقدس ایران، نیرو، پایگاه و تجهیزات دارند باید بدانند که همه موشک‌های سپاه پاسداران از دقت بالایی برخوردار است.