۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير  | پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در 26 تیر
اروپایی‌ها روغن ریخته را نذر امام‌زاده کردند و پرسپولیس قهرمان سوپرجام شد؛ از جمله پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير  | در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست روحانی بر ضرورت به سرانجام رساندن لایحه مالکیت معنوی و جلوگیری از سرقت‌های ادبی تاکید شد
شورای عالی انقلاب فرهنگی بر ضرورت پیگیری و به سرانجام رساندن لایحه مالکیت معنوی در راستای جلوگیری از سرقت‌های ادبی، در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير  | سرلشکر باقری از مناطق عملیاتی و مرزی پاکستان و افغانستان بازدید کرد
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با سفر به ایالت خیبر پختونخوا به صورت میدانی از مناطق عملیاتی و مرزی خیبر و تورخم در مرز پاکستان و افغانستان بازدید کرد.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير  | طی حکمی «علیرضا معاف» معاون بررسی و تحلیل بسیج اساتید کشور شد
علیرضا معاف طی حکمی به عنوان معاون بررسی و تحلیل بسیج اساتید کشور منصوب شد.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير  | روحانی در دیدار جانباز دفاع مقدس: روحیه بالای خانواده شهدا و جانبازان برای ما درس و نشان‌دهنده مسیر مستقیم است
رئیس جمهور روحیه بالای خانواده شهدا و جانبازان را بسیار ارزشمند دانست و گفت: این روحیه برای همه ما درس و نشان‌دهنده مسیر مستقیم است.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير  | طی حکمی «عرفان خسرویان» مسئول بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران بزرگ شد
«عرفان خسرویان» طی حکمی به سمت مسئول جدید بسیج اساتید دانشگاههای تهران بزرگ منصوب شد.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير  | در جلسه ای به ریاست روحانی اتخاذ شد سه تصمیم برای تسریع در اجرای برنامه ملی بازآفرینی شهری
در جلسه پیگیری روند اجرای برنامه ملی بازآفرینی شهری امید(نوسازی بافت‌های فرسوده)،سه تصمیم برای تسریع در اجرای برنامه ملی بازآفرینی شهری اتخاذ شد.

۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير  | در بیانیه جبهه جانبازان انقلاب اسلامی مطرح شد پذیرفتن بی‌قید و شرط برجام اروپایی فرصت‌سوزی است
جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با انتقاد از روش مذاکره دولت با اروپایی‌ها برای حفظ توافق برجام، پذیرفتن بدون قید و شرط برجام اروپایی را مصداق فرصت‌سوزی اعلام کرد.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير  | سعیدی در گفت‌وگو با فارس: ۱۰ هزار لیتر شیر بر اثر سوءمدیریت در تایم خاموشی از بین رفت/ مدیریت مصرف برق ضعیف است
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در شهرک صنعتی مبارکه بخاطر سوءمدیریت در تایم روشنایی و خاموشی ۱۰ هزار لیتر شیر ترش شد و از بین رفت.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير  | از سوی مؤسسه انقلاب اسلامی نشست تخصصی بررسی ابعاد پیدا و نهان سند 2030 برگزار می‌شود
نشست تخصصی بررسی ابعاد پیدا و نهان سند 2030، با حضور جمعی از محققان و صاحب نظران، در مؤسسه انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير  | سردار سپهر: کیفیت و کمیت اردوهای راهیان نور و اربعین باید با هم بالا روند
جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: کیفیت و کمیت اردوهای راهیان نور و اربعین باید با هم بالا روند و تسهیلات بیشتری در این زمینه برای دانشجویان در نظر گرفته شود.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير  | محسن مهدیان مهمترین تفاوت "ما" و "آقا"
فکر می کنید مهمترین تفاوت میان ما و رهبرانقلاب چیست؟ بصیرت؟ پیش بینی؟ اطلاعات روز؟ دشمن شناسی؟ همه این ها هست و دهها عنوان دیگر که می شود به آنها اضافه کرد. اما موضوع دیگری وجود دارد که جمع این عناوین است.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير  | آیت الله نوری همدانی در همایش اساتید بسیجی حوزه‌های علمیه: علمای بسیجی باید پیشگام حرکت جامعه به سمت نور بوده و حوزه‌های ما انقلابی باشند
آیت الله نوری همدانی با تاکید بر اینکه علما باید مبارزه با دشمن را با آگاهی و هوشیاری دنبال کنند، گفت: حوزه‌های ما باید انقلابی بوده و در آنها مبانی و ارکان انقلاب تدریس شود.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير  | قربانی در اردوی «بانوی مومن انقلابی» مطرح کرد برگزاری نشست اتحادیه دانشجویان جهان اسلام با حضور ۵۸ کشور در تهران
مدیرکل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد گفت: اولین پیش نشست اتحادیه دانشجویان جهان اسلام برگزار خواهد شد که دانشجویان ۵۸ کشور جهان در این نشست حضور پیدا می‌کنند.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير  | با حضور اصحاب رسانه مستند «خیلی محرمانه» در خبرگزاری فارس رونمایی و اکران شد
مستند «خیلی محرمانه» با حضور اصحاب رسانه در خبرگزاری فارس رونمایی و اکران شد.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير  | کدخدایی به علت مخالفت با مستند «خیلی محرمانه» در نشست خبری حاضر نشد
سخنگوی شورای نگهبان امروز در نشست خبری و آیین رونمایی و اکران مستند «خیلی محرمانه» که با هماهنگی قبلی وی اعلام شده بود، حضور نیافت.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير  | ترکان در گفت‌وگوی مشروح با فارس: «اَرِنج» تیم روحانی باید تغییر کند/ نمی‌دانم چرا دولت نمی‌تواند برای مشکلات تصمیم‌گیری کند
عضو حزب اعتدال و توسعه با بیان اینکه مربیان بزرگ وقتی شرایط بازی تغییر می‌کند، ارنج تیم را تغییر می‌دهند، تصریح کرد: ما باید مردانی که برای مقابله با تحریم‌ها مناسب هستند را به عرصه بفرستیم و برخی‌ها روی نیمکت بروند.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير  | گزارش فارس به بهانه سالروز تشکیل شورا شورایی نگهبان قانون و شرع؛ از تأسیس تا 38 سالگی
امروز 26 تیرماه در حالی 38 سال از سالروز تشکیل شورای نگهبان می‌گذرد که طبق گفته سخنگو، شورای نگهبان در این سال‌ها توانسته برای پاسداری از قانون اساسی و کیان نظام به عنوان دژ محکمی در برابر نفوذ احتمالی افرادی که شایسته نیستند، مقاومت کند.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير  | قائم‌مقام مدیر عامل خبرگزاری فارس در آیین رونمایی از مستند «خیلی محرمانه»: شورای نگهبان همیشه مورد هجمه و خار چشم دشمنان بوده است
قائم‌مقام مدیر عامل خبرگزاری فارس گفت: شورای نگهبان همیشه از بدو انقلاب تا امروز مورد هجمه و خار چشم دشمنان بوده است.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير  | کریمی در گفت‌وگو با فارس: بازدید سرزده بازرسان آژانس از دانشگاه‌ها و تفتیش مراکز علمی خیانت به ملت ایران است
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گفت: بازدید سرزده و تفتیش فضای دانشگاهی کشور توسط بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی خیانتی بزرگ به ملت ایران است و مسببان چنین اقداماتی باید به افکار عمومی پاسخگو باشند.