۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن  | گزارش مغرضانه روزنامه سعودی با گاف بزرگ علیه فوتبال ایران
روزنامه الریاضیه در حالی علیه فوتبال ایران گزارش مغرضانه نوشته که هنوز نمی‌داند قرار است که در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا نفت تهران به مصاف الجیش برود، نه تیم نفت آبادان!
۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن  | عناوین روزنامه‌های صبح امروز کشور تداوم پیروزی‌ها در حلب/نوسازی کارگزاران/اختیار پول‌های آزاد شده در دستان کیست؟
در تورق روزنامه های امروز عناوینی چون تداوم پیروزی‌ها در حلب، نوسازی کارگزاران، اختیار پول‌های آزاد شده در دستان کیست؟ و غیره به چشم می‌خورد.
۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن  | روزنامه «پراودا» چاپ مسکو هشدار داد اقتصاد؛ جاده صاف‌کن رخنه عربستان در آسیای مرکزی
روزنامه «پراودا» چاپ مسکو با اشاره به کمک‌های اقتصادی عربستان سعودی به کشورهای آسیای مرکزی نوشت: هدف «ریاض» محدود کردن جای پای ایران، روسیه و چین در منطقه می‌باشد.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۵ بهمن  | اسرائیل بازداشت روزنامه‎نگار فلسطینی را به تعویق انداخت
رژیم صهیونیستی بازداشت اداری «محمد القیق» روزنامه نگار فلسطینی را که دست به اعتصاب غذا زده است، به تعویق انداخت.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۵ بهمن  | رئیس سازمان میراث فرهنگی: آرامگاه تاریخی بایزید بسطامی شبیه دکه روزنامه‌فروشی شده است
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با انتقاد از وضع آرامگاه بایزید بسطامی عارف بزرگ تاریخ ایران گفت: آرامگاه این عارف بزرگ در بسطام بیشتر شبیه دکه روزنامه‌فروشی است.
۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۵ بهمن  | عناوین روزنامه‌های صبح امروز کشور طرح تعطیلی پنج‌شنبه‌ها در هیات دولت/فریاد خبرنگار ایتالیایی بر سر جان‌کری/امکان حذف کامل یارانه‌ها
برخی از روزنامه‌های صبح امروز کشور مهمترین عناوین خود را به موضوعاتی همچون طرح تعطیلی پنج‌شنبه‌ها در هیات دولت، قریاد خبرنگار ایتالیایی بر سر جان‌کری و امکان حذف کامل یارانه‌ها اختصاص دادند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | یک روزنامه لبنانی گزارش داد حلب در انتظار معادله جدید/ اهمیت شکست محاصره شهرک‌های «نبل» و «الزهراء»
در صورت موفقیت شکست محاصره، محاصره‌شدگان به یک نیروی عظیم انسانی برای دولت سوریه تبدیل می‌شوند که در هر جبهه‌ای می‌توانند به کمک ارتش سوریه بیایند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | استقبال روزنامه ترکیه‌ای از سخنان روحانی در زمینه کاهش تنش میان ترکیه-مسکو
روزنامه «تودی زمان» از سخنان رئیس‌جمهور ایران در گفتگوی تلویزیونی سه شنبه شب که در آن بر لزوم تلاش برای کاهش تنش‌ها بین ترکیه و روسیه سخن گفت، استقبال کرد.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | پشت‌پرده تخریب محسن رضایی توسط روزنامه اصلاح‌طلب
بیرون انداختن طیف اکثریت تائید صلاحیت شده جناح اصلاح طلبان، که تعدادشان دو و نیم برابر کل مجلس است، فقط به جهت مظلوم‌نمایی و کسب امتیاز صورت پذیرفته است.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | کرم‌رضا پیریایی پشت‌پرده تخریب محسن رضایی توسط روزنامه آفتاب یزد
تتبع در مطلب روزنامه آفتاب یزد نشان می‌دهد که موضوع آقای رضایی نیست. بلکه واقعیتی است که از زبان ایشان منتشر شده است و آن وجود چند برابری کاندیداهای اصلاح‌طلب برای انتخابات بود.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | عناوین روزنامه‌های صبح امروز کشور اظهارات جنجالی هاشمی صدای اصلاح‌طلبان را هم درآورد/گرفتاری دلارهای آزادشده
در تورق روزنامه های امروز عناوینی چون اظهارات جنجالی هاشمی صدای اصلاح‌طلبان را هم درآورد، گرفتاری دلارهای آزادشده و غیره به چشم می‌خورد.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | اعتصاب سراسری روزنامه‌نگاران و خبرنگاران یونانی در اعتراض به اقدامات ریاضتی دولت
کارمندان بخش رسانه و مطبوعات یونان اعتصاب سراسری 24 ساعته‌ای را امروز چهارشنبه در اعتراض به اجرای اقدامات شدید ریاضتی توسط دولت این کشور آغاز کرده‌اند.