۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | فارس گزارش می دهد مدیر عامل سابق آلومینیوم المهدی عضو جدید هیات مدیره بورس کالا شد
تازه‌ترین اطلاعات دریافتی از بورس کالا نشان می‌دهد مهدی قدمی به نمایندگی از گروه مالی ملت وابسته به بانک ملت در ترکیب هیات مدیره این شرکت نشسته است.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | وزیر راه و شهرسازی: افزایش پروازهای بین ایران و لبنان/ حمل زمینی بار و مسافر بیشتر می‌شود
وزیر راه و شهرسازی گفت: برنامه‌ریزی شده است که در کنار توسعه روابط حمل و نقلی ایران و لبنان، میزان پروازهای بین دو طرف افزایش یابد.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | طلا به بیشترین قیمت 3 ماه گذشته رسید/ احتمال افزایش 30 دلاری در روزهای آینده
قیمت طلا در بازارهای جهانی علی‌رغم روند کاهشی به 1125.80 دلار در هر اونس معامله شد که در صورت شکستن سطح مقاومت 1136 دلار تا 1157 دلار نیز بالا می رود.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | مدیرعامل خبرگزاری فارس: افتتاح فاز ۱۵ و ۱۶ توسط متخصصان ایرانی کمتر از بومی‌سازی انرژی اتمی ایران نبود
مدیرعامل خبرگزاری فارس گفت: تلاش‌های مهندسان جوان ایرانی در سپانیر و قرارگاه خاتم‌الانبیاء برای راه اندازی فازهای 15 و 16 پارس جنوبی در شرایط سخت تحریم به طور قطع کمتر از غنی‌سازی 20 درصدی هسته‌ای نبود.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد افتتاح همزمان ۳۸ مجتمع خدماتی - رفاهی با اعتبار ۱۴۰ میلیارد تومان/ تشکیل کمیته نظارت بر خدمات‌دهی مسافران جاده‌ای
رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: لحظاتی پیش و به صورت همزمان ۳۸ مجتمع خدماتی - رفاهی با اعتبار ۱۴۰ میلیارد تومان در ۱۳ استان کشور به بهره‌برداری رسید.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | مدیرکل دامپزشکی استان تهران خبر داد صادرات ۲۲ هزار تن فرآورده خام دامی از استان تهران
مدیرکل دامپزشکی استان تهران گفت: در ۱۰ ماهه نخست سال ۹۴ بیش از ۲۲ هزار تن انواع فرآورده‌های خام دامی از این استان به کشورهای مقصد صادر شده است.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | رئیس کمیسیون عمران مجلس انحصار غربی‌ها در صنعت نفت و گاز توسط متخصصان داخلی شکسته شد
رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه دوره‌ای صنعت نفت و گاز در اختیار کشورهای غربی و آمریکا بود، تصریح کرد: امروز متخصصان ایرانی این انحصار را شکسته‌اند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | مدیرعامل شرکت سپانیر: درآمد صادرات خدمات فنی و مهندسی کمتر از درآمد صادرات نفت و گاز نیست
مدیرعامل شرکت سپانیر گفت:‌ امیدواریم بتوانیم روزی صادرکننده خدمات فنی و مهندسی شویم، زیرا صادرات این بخش درآمدش کمتر از صادرات نفت خام نیست.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | مدیر برنامه‌ریزی و کنترل طرح‌های شرکت نفت و گاز پارس: مهندسی فاز ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی مبنای مهندسی فازهای بعدی شد/ پیشرفت ۸۰ درصدی فازهای ۱۳، ۲۲ و ۲۴
مدیر برنامه‌ریزی و کنترل طرح‌های شرکت نفت و گاز پارس از پیشرفت ۸۰ درصدی فازهای ۱۳، ۲۲ و ۲۴ پارس جنوبی خبر داد و گفت: فازهای ۱۵ و ۱۶ اولین فازهایی بودند که مهندسی آنها کاملاً ایرانی است و مبنایی برای مهندسی فازهای بعدی شدند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | در محل خبرگزاری فارس؛ تندیس، لوح و تمبر یادبود صف‌شکنان تحریم در فاز ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی رونمایی شد
با حضور نمایندگان مجلس فرماندهان قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء و مدیران صنعت و نفت از تندیس، لوح و تمبر یادبود صف‌شکنان تحریم در فاز ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی رونمایی شد.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | نشست هم اندیشی با سازمان‌های مردم نهاد به منظور برگزاری هفته منابع طبیعی
هفته منابع طبیعی و آبخیزداری امسال نیز همچون سال های گذشته از 15 تا 21 اسفند با شعار مدیریت جامع منابع طبیعی با مشارکت مردم برگزار می شود.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | فرابورس: مرحله چهارم اسناد خزانه اسلامی کشف قیمت شد/ معامله ۱.۵میلیارد ورقه بهادار در فرابورس
در روز جاری ضمن کشف قیمت مرحله چهارم اسناد خزانه اسلامی، یک میلیارد و 570 میلیون ورقه بهادار در بازارهای فرابورس مورد معامله قرار گرفت.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | با حذف دلار ایران و کره جنوبی معاملات تجاری را با «وون»انجام می‌دهند
در راستای دلار زدایی ایران و کره جنوبی معاملات تجاری را با «وون»انجام می‌دهند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | خطر تبدیل مستضعفان به قشر کم برخوردار و مدیران به طبقه ممتاز
یک کارشناس گفت: ادبیات جدیدِ برخی مدیران، خودتطهیری، فرافکنی و بی‌مسئولیتی، اما در عین حال بالانشینی است که از آن روی که اقویا –من جمله خودش- را به خودی خود قوی و ضعفا را به خودی خود ضعیف می‌داند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | در بین ۱۰۰ شرکت برتر معرفی شود بانک مهر اقتصاد در جایگاه سومِ بانک های خصوصی کشور
در هجدهمین همایش رتبه بندی شرکت های برتر ایران که با حضور ۵۰۰ شرکت برتر و بزرگ کشور برگزار شد، بانک مهر اقتصاد بر اساس اطلاعات سال مالی ۱۳۹۳ در جایگاه نوزدهم صد شرکت برتر ایران قرار گرفت.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | بر اساس مصوبه جدید شورای پول و اعتبار مشکلات مدیران تولیدی کاهش یافت
بانک مرکزی به استناد یک‌هزار و دویست و چهاردهمین جلسه 13/11/1394 شورای پول و اعتبار، بخشنامه‌ای به منظور رفع مشکلات مدیران بخش تولید و کاهش محدودیت‌ ایجاد شده برای مدیران واحد‌های تولیدی با اصلاح برخی از مصوبات شورا صادر کرد.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | رئیس انجمن افزودنی‌های غذایی به فارس خبر داد واردات مواد اولیه غذایی با نظارت وزارت بهداشت/فتوایی در مورد حرام یا حلال بودن آنزیم‌ها نداریم
رئیس انجمن افزودنی‌های صنایع غذایی با بیان اینکه واردات مواد اولیه صنایع غذایی و آنزیم‌ها با نظارت وزارت بهداشت صورت می‌گیرد، گفت: فتوای مشخصی در مورد حرام یا حلال بودن آنزیم‌های وارداتی صادر نشده است، هر چند گاهی گفته می‌شود که مکروه هستند.
۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن  | ارائه طرح جمعی از نمایندگان برای توقف اجرای دستورالعمل تاسیس صرافی‌ها
تعدادی از نمایندگان مجلس با ارائه طرحی دو فوریتی، خواستار توقف اجرای دستورالعمل اجرایی تاسیس، فعالیت و نظارت بر صرافی‌ها تا زمان تصویب قانون بانکداری و قانون بانک مرکزی شدند.