۱۳۹۸ يکشنبه ۳ شهريور  | رنجبرزاده:‌ مجلس نمی‌تواند قانون مرخصی جانبازان را اجرا کند | خبرگزاری فارس
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: طبق مصوبه هیأت رئیسه مجلس نمی‌تواند قانون مربوط به مرخصی جانبازان را اجرایی کند چرا که در صورت اجرا تعداد نمایندگان مجلس در صحن از حد نصاب پایین‌تر می‌آید.
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۴ ارديبهشت  | برزگر: وزارت نیرو حق‌آبه روستائیان سلماس را بدهد | خبرگزاری فارس
نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت نیرو باید حق‌آبه روستائیان اطراف رودخانه زولا را بدهد.
۱۳۹۷ يکشنبه ۵ اسفند  | کنوانسیون‌های CFT و پالرمو تکمیل‌کننده پازل تحریم دشمن هستند | خبرگزاری فارس
عضو هیأت رئیسه مجلس با تأکید بر لزوم عدم تصویب لوایح CFT و پالرمو در مجمع تشخیص مصلت نظام گفت:‌ تصویب لوایح پالرمو و CFT در واقع قدرت بخشیدن به دشمن است و باز کردن مسیر برای اقدامات بعدی آنها است.
۱۳۹۷ يکشنبه ۵ اسفند  | کنوانسیون‌های cft و پالرمو تکمیل‌کننده پازل تحریم دشمن هستند. | خبرگزاری فارس
عضو هیأت رئیسه مجلس با تأکید بر لزوم عدم تصویب لوایح cft و پالرمو در مجمع تشخیص مصلت نظام گفت:‌ تصویب لوایح پالرمو و cft در واقع قدرت بخشیدن به دشمن است و باز کردن مسیر برای اقدامات بعدی آنها است.
۱۳۹۷ شنبه ۷ مهر  | رنجبرزاده در گفت‌وگو با فارس: دولت نباید دست روی دست گذاشته و نظاره‌گر مشکلات در کشور باشد
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه دولت نباید دست روی دست گذاشته و نظاره‌گر مشکلات باشد، گفت: نگهداری دلار و سکه در منازل خانه‌های مردم را به انبار باروت تبدیل کرده که خطراتی را متوجه جامعه می‌سازد و ممکن است مجلس به این موضوع ورود پیدا کند.
۱۳۹۷ سه شنبه ۳ مهر  | عضو هیأت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با فارس خبر داد درخواست نمایندگان از هیأت رئیسه برای برگزاری نشست غیرعلنی درباره مسائل روز کشور
عضو هیأت رئیسه مجلس از درخواست نمایندگان از هیأت رئیسه برای برگزاری نشست غیرعلنی درباره مسائل روز کشور در مجلس خبر داد.
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۱ مرداد  | رنجبرزاده در گفت‌وگو با فارس: افراد سست‌اراده و بی‌‌تفاوت نباید در مسئولیت‌های کشور حضور داشته باشند/ دولت تیمی را برای نظارت بر خودش تشکیل دهد
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه افرادی که سست‌اراده، تنبل و بی‌‌تفاوت هستند و از کنار مشکلات اقتصادی و فسادها به راحتی عبور می‌کنند، نباید در مسئولیت‌های کشور حضور داشته باشند، گفت: ، دولت باید تیم خاصی را برای نظارت بر خودش تشکیل دهد.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۵ بهمن  | رنجبرزاده جزئیات نشست مقابله با ریزگردها در خوزستان را تشریح کرد تخصیص ردیف اعتباری برای مقابله با ریزگردها در بودجه/ اتخاذ تصمیم برای رهاسازی 600 میلیون لیتر آب در نهرها
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: بحث مقابله با ریزگردها در نشست امروز رئیس‌مجلس با وزاری دولت مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا 600 میلیون لیتر آب در نهرها برای ایجاد رطوبت در مناطق استان خوزستان رهاسازی شود.
۱۳۹۶ يکشنبه ۱ بهمن  | رنجبرزاده در تشریح جزئیات نشست امروز هیأت رئیسه مجلس: تأکید اعضا بر شفاف‌سازی مالیاتی/ درآمدهای نامرئی باید شفاف و مشمول مالیات شوند
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: اعضای هیأت رئیسه مجلس بر شفاف‌سازی در حوزه مالیات و مرئی ساختن درآمدهای نامرئی و اخذ مالیات از این بخش تأکید کردند.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۹ آذر  | رنجبرزاده در تذکر شفاهی: دولت نسبت به وزارتخانه‌هایی که از قاچاقچیان کالا حمایت می‌کنند حساسیت به خرج دهد
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: دستگاه‌های اجرایی و وزارتخانه‌های مختلفی در کشور هستند که از قاچاقچیان کالا و ارز حمایت می‌کنند لذا دولت باید نسبت به چنین مواردی حساس باشد.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۲ آذر  | نماینده مردم کرج در مجلس: تقسیمات کشوری ملاک محدوده شهر خواهد بود/ وعده سرخرمن آبفا و دریافت 4 میلیون تومان از مردم
نماینده مردم آسارا، اشتهارد، فردیس و کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق تقسیمات کشوری داشلیجه به شهرستان فردیس تعلق دارد، فرمانداران دو شهر کرج و فردیس باید به توافق برسند و این موضوع را برطرف کنند.
۱۳۹۶ يکشنبه ۱۹ آذر  | رنجبرزاده: ترامپ با تصمیم اخیرش، پایان عمر فرزند ناخلفش اسرائیل را امضا کرد
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس‌جمهور آمریکا بداند که با انتقال سفارت جاسوسی به قدس، آتش قهر مسلمانان شعله‌ورتر شده است، وی با این اقدام پایان عمر خود و فرزند ناخلفش را امضا کرد.
۱۳۹۶ پنج شنبه ۸ تير  | رنجبرزاده: دولتمردان به جای اختلاف‌افکنی از ظرفیت سپاه استفاده کنند
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: دولتمردان به جای اینکه در راستای اختلاف‌افکنی حرکت کنند، خود را از ظرفیت‌های موجود در داخل کشور همچون سپاه پاسداران بهره‌مند و از این ظرفیت‌ها استفاده کنند.
۱۳۹۶ جمعه ۱۸ فروردين  | نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس: تحریم و تهدید هیچ تأثیری در روند توسعه‌ای کشور نداشته است/ ترویج فرهنگ خرید کالای ایرانی به صورت اساسی بین مردم نهادینه شود
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم و تهدید هیچ تأثیری در روند توسعه‌ای کشور نداشته است.
۱۳۹۵ دوشنبه ۱۱ بهمن  | رنجبرزاده: کمیته بررسی‌کننده حادثه پلاسکو نمی‌تواند کاری انجام دهد/ مردم متوجه اقدامات صوری و ظاهری دولت می‌شوند
عضو هیأت رئیسه مجلس با تأکید بر اینکه کمیته بررسی‌کننده حادثه پلاسکو نمی‌تواند کاری انجام دهد، گفت: مردم متوجه اقدامات صوری و ظاهری دولت می‌شوند، دولت باید برای جلوگیری از تکرار چنین حوادثی اقدامات اساسی انجام دهد.
۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۳ دي  | رنجبرزاده: انجام هرگونه فعالیت پیش از موعد که شائبه تبلیغات داشته باشد تخلف محسوب می‌شود
عضو هیات‌ئیسه مجلس گفت: طبق اعلام شورای نگهبان هرگونه فعالیت پیش از موعد در بحث انتخابات که شائبه انتخاباتی داشته باشد تخلف است و استفاده از امکانات دولتی در این راستا موضوعی است که می‌تواند قوه قضائیه به آن ورود پیدا کند.