۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۵ مرداد  | شبکه المیادین: عملیات سپاه برای انتقام خون شهید حججی آغاز شد+فیلم
شبکه المیادین اعلام کرد، نیروهای سپاه پاسداران عملیاتی برای گرفتن انتقام خون شهید محسن حججی در سوریه آغاز کرده‌اند.
۱۳۹۶ دوشنبه ۱۱ ارديبهشت  | در گفت‌وگو با شبکه خبری «المیادین» میرسلیم: تا آخر در انتخابات باقی می‌مانم/ آمریکا اگر آدم شود مناسبات ایران با آن خوب خواهد شد
آقامیرسلیم از نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در آستانه انتخابات در مصاحبه‌ای با شبکه‌ المیادین گفت: به نفع کسی کناره‌گیری نخواهم کرد.
۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۶ اسفند  | ظریف در گفتگو با المیادین: رژیم صهیونیستی بزرگترین تهدید اتمی برای منطقه و جهان است
وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با یک شبکه عرب زبان گفت: رژیم صهیونیستی بزرگترین تهدید اتمی برای منطقه وجهان است.
۱۳۹۵ يکشنبه ۱ اسفند  | مشروح گفتگوی رئیس مجلس با شبکه المیادین: ایران سناریوهایی برابر اقدامات آمریکا دارد/ بحث دفاعی ایران با برجام متفاوت است/رژیم صهیونیستی با استفاده از حوادث منطقه به دنبال خارج شدن از انزوا است
علی لاریجانی گفت: مقامات آمریکایی گاهی با برجام مخالفت می‌کنند، گاهی از مذاکره سخن می‌گویند و گاهی نیز می‌گویند که به برجام پایبندند که نشان می دهد از یک پختگی دیپلماتیک در حرف زدن برخوردار نیستند.
۱۳۹۵ شنبه ۱ آبان  | حدادعادل در گفت‌و‌گو با شبکه المیادین لبنان: دلخوش‌ها و دلواپسان کنار هم شاهد بدعهدی آمریکا هستند
مشاور عالی رهبر معظم انقلاب با اشاره به موضوع برجام گفت: امروز هم دلخوش‌های دیروز و هم دلواپسان دیروز در یک طرف ایستاده‌اند و شاهد بدعهدی غربیان و آمریکایی‌ها هستند.
۱۳۹۵ جمعه ۱۵ مرداد  | ولایتی در مصاحبه با المیادین: دست ایران در موضوع هسته‌ای بسته نیست/ کلیدداران کعبه به دریوزگی بدترین دشمن اسلام می‌پردازند
رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تفاوتی میان جمهوری خواهان و دمکرات‌ها در موضع گیری علیه کشورمان وجود ندارد، گفت: دست ایران در موضوع هسته‌ای بسته نیست و بر اساس منافع خود عمل خواهد کرد.
۱۳۹۵ شنبه ۱۵ خرداد  | لاریجانی در مصاحبه با شبکه المیادین: آمریکایی‌ها در برجام بدعهدی کردند/ ایران پاسخ مکر آمریکا را خواهد داد/ اولویت مجلس کمک به دولت برای رفع مشکلات اقتصادی است
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر آمریکایی‌ها در موضوع هسته‌ای تخطی کنند ما برای فهماندن راه درست به آنها دست به کار خواهیم شد البته اکنون لازم نیست بگویم چه کاری اما روی راه‌های مختلفی فکر کرده‌ایم.
۱۳۹۵ پنج شنبه ۱۶ ارديبهشت  | ولایتی: آمریکا به گفته‌ها و تعهدات خود در توافق هسته‌ای صادق نیست
رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص توافق هسته‌ای گفت: معتقدیم آمریکایی‌ها در گفته‌ها و تعهدات خود صادق نیستند و ایران به تعهدات خود عمل کرده است.
۱۳۹۴ سه شنبه ۴ اسفند  | «انتخابات بدون تحریم» از نگاه المیادین/7 توافق هسته‌ای و سوریه در میزگرد انتخاباتی المیادین در تهران
بررسی مسائل سیاست خارجی ایران نزد جریان اصلاح‌طلب و اصولگرا به یکی از محورهای پررنگ برنامه‌های انتخاباتی المیادین در تهران شده است.
۱۳۹۴ سه شنبه ۴ اسفند  | «انتخابات بعد از تحریم» پوشش ویژه المیادین/6 میزگرد انتخاباتی المیادین؛ دخالت انگلیس در ایران سابقه تاریخی دارد
میزگرد انتخاباتی المیادین در تهران، با حضور یک نامزد اصلاح‌طلب و یک کارشناس مسائل منطقه، این نکته مهم را در برداشت که «دخالت انگلیس در ایران سابقه تاریخی دارد».
۱۳۹۴ دوشنبه ۳ اسفند  | انتخابات ایران از نگاه و پوشش ویژه شبکه المیادین/5 «صندوق انتخاباتی بزرگ»؛ تهران اینطور به نظر می‌رسد
شبکه خبری المیادین در یکی از گزارش‌های ویژه خود، حال و هوای رقابت داغ انتخاباتی در ایران را اینگونه توصیف کرد که «تهران صندوق انتخاباتی بزرگی شده است».
۱۳۹۴ دوشنبه ۳ اسفند  | «انتخابات بدون تحریم» از نگاه المیادین /4 سفیر فلسطین در تهران: چرا برخی عرب‌ها ایران را دشمن می‌دانند؟
سفیر فلسطین که به استودیو انتخابات ایران در شبکه المیادین در تهران دعوت شده بود، آنقدر دل پُر دردی داشت که خطاب به دولت‌های عربی با صدای بلند گفت، ایران دشمن عرب‌ها نیست چرا برخی ایران را دشمن جلوه می‌دهند.
۱۳۹۴ يکشنبه ۲ اسفند  | «انتخابات بدون تحریم»؛ پوشش ویژه المیادین/2 شهرهای بزرگ ایران در دوربین انتخاباتی «المیادین»
چند شهر مهم و بزرگ ایران در چند روز مانده به انتخابات مهم ایران، مورد توجه دوربین شبکه لبنانی المیادین قرار گرفته است.
۱۳۹۴ يکشنبه ۲ اسفند  | «انتخابات بدون تحریم» از نگاه شبکه المیادین/ بخش 3 «دخالت بیگانگان» و «پرونده اقتصادی» دو محور مهم انتخابات ایران
پرونده اقتصادی و دخالت بیگانگان در انتخابات ایران دو محوری است که شبکه المیادین در استودیوی ویژه انتخاباتی خود در تهران، گفت‌وگوی «محمد نبی حبیبی» رئیس حزب مؤتلفه و صادق زیباکلام (استاد دانشگاه تهران) را به مناظره تبدیل کرد.
۱۳۹۴ شنبه ۱ اسفند  | «انتخابات بدون تحریم»/ بر خلاف موج «BBC»/ بخش اول پوشش «فوق‌العاده ویژه» شبکه المیادین از انتخابات ایران
پوشش بسیار متنوع، متفاوت، فشرده و واقعی شبکه منطقه‌ای المیادین از انتخابات ایران، کاملا در تضاد با رویکرد سلطه رسانه‌ای سعودی در منطقه است. از استدیو ویژه در تهران تا اعزام تیم بزرگ از بیروت و گزارش از سیستان تا تبریز.
۱۳۹۴ شنبه ۲۴ بهمن  | المیادین: ده‌ها نفر از مخالفان مسلح در حمص به ارتش سوریه پیوستند
ده‌ها نفر از شبه نظامیان مخالف دولت سوریه در حمص به نیورهای ارتش ملحق شدند.