۱۳۹۷ شنبه ۱۴ مهر  | حسین شریعتمداری استفاده ابزاری از لُنگ رزمندگان یمن!
مدیرمسئول کیهان نوشت: مخالفان جبهه مقاومت و مخالفان پاکسازی دانشگاه آزاد، از لُنگ رزمندگان یمن برای پنهان کردن چهره خود استفاده کرده‌اند.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۱ مهر  | بسیج دانشجویی واحد تهران دانشگاه آزاد: «FATF » ابزاری برای اعمال تحریم های شدیدتر است
بسیج دانشجویی واحد تهران جنوب دانشگاه آزاد لوایح FATF را استعماری و ابزاری جهت اعمال تحریم های شدید تر و قوی تر و کمک به شناسایی نقاط اقتدار جمهوری اسلامی برای بیگانگان و ناامن سازی داخلی ایران دانستند.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت  | در ششمین نشست فکرآورد عنوان شد کوشکی: قدرت موشکی ما عربستان را از جنگ با ایران بازداشته است/موسوی: آمریکا به عربستان نگاه ابزاری دارد
عضو هیات علمی دانشگاه تهران بن‌سلمان را دارای شباهت‌های زیادی با صدام دانست و گفت: اینکه چرا بن‌سلمان تا حالا اقدام به جنگ نکرده دو علت دارد، یک مجوز قطعی ندادن اروپا به جنگ در منطقه و دوم بازدارندگی قدرت موشکی ما.
۱۳۹۴ شنبه ۱۷ بهمن  | استاد پزشکی اجتماعی دانشگاه شهید بهشتی عنوان کرد طنز ابزاری برای ارتقا سطح سلامت اجتماعی/ پزشکان طنزهای استاندارد را ابزاری برای اصلاح جامعه بدانند
استاد پزشکی اجتماعی دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به اینکه طنز ابزاری برای ارتقاء‌ سطح سلامت اجتماعی است، گفت: جامعه پزشکی باید طنزهای استانداردی که در آنها رعایت اصول شده بپذیرند و آن را ابزاری برای اصلاح جامعه بدانند.
۱۳۹۲ سه شنبه ۲۹ مرداد  | نگاه ابزاری به زن در ایران بعد از گذشت 40 سال از انقلاب اسلامی هنوز هم وجود دارد! | کرسی آزاد اندیشی
پورتال مناظره و گفتگو در گفتگویی پیرامون شرایط و نگاه به زن در اجتماع میزبان مهمانان محترم برنامه خانم ها لیلا اقبالی و ساعده سیما میباشد.