۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۷ مرداد  | سعیدی در گفت‌وگو با فارس: برسی مشکلات کامیون‌داران/ جریانات نوسازی مورد بحث قرار گرفت
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در نشست عصر امروز جریانات نوسازی، مشکلات لاستیک و مسائل مربوط به کامیون‌داران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير  | نامه رئیس کمیسیون عمران به وزیر راه و شهرسازی/ اقدام فوری برای حل مشکلات کامیون‌داران و جلوگیری از تداوم اعتراضات
رئیس کمیسیون عمران و مجلس در نامه‌ خود به وزیر راه و شهرسازی بر ضرورت اقدام فوری برای حل مشکلات کامیون‌داران و جلوگیری از تداوم اعتراضات تأکید کرد.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۴ تير  | دیدار نوبخت با جمعی از اعضای هیأت مدیره کانون‌های کامیون‌داران و رانندگان بار و مسافر کشور
سخنگوی دولت در توئیتی خبر از دیدار خود با جمعی از اعضای هیأت مدیره کانون‌های کامیون‌داران و رانندگان بار و مسافر کشور داد.
۱۳۹۷ شنبه ۱۲ خرداد  | بیانیه جبهه مردمی: شکاف درآمدی نقطه اصلی اعتراضات کامیون‌داران است/ نهادهای مسؤول به چالش‌های کامیون‌داران رسیدگی کنند
در بیانیه جبهه مردمی آمده است: رانندگان کامیون می‌گویند با وجود افزایش قیمت‌ها، دولت تصمیم گرفته هزینه‌های مربوط به خدمات آنها ثابت بماند، این شکاف درآمدی همان نقطه اصلی اعتراضات است.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۹ خرداد  | مسعودی در تذکر شفاهی: چرخ کارخانه‌ها با چرخ کامیون‌داران می‌چرخد/به اعتراض این قشر رسیدگی شود
نماینده مردم نیریز در مجلس گفت: نان مسئولان و مردم مدیون ایثار این رانندگان بوده و چرخ کارخانه‌ها به چرخ کامیون‌داران می‌چرخد.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۹ خرداد  | پوربافرانی در تذکری آیین‌نامه‌ای: عدم حمل بار از سوی کامیون‌داران باعث افزایش بی‌رویه قیمت‌ها شده است
نماینده نایین در مجلس نسبت به افزایش قیمت نهاده‌های دامی انتقاد کرد و گفت:‌ مرغداران امروز با مشکل حمل بار از سوی کامیون‌داران مواجه هستند، لازم است تصمیمات لازم در این زمینه گرفته شود.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۹ خرداد  | لاریجانی در صحن علنی مجلس: شورایعالی امنیت ملی در حال پیگیری مشکلات کامیون‌داران است
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به درخواست نماینده داراب برای از بین بردن تبعیض‌ها با توجه به اعتصاب کامیون‌داران، گفت: شورایعالی امنیت ملی در حال پیگیری مشکلات کامیون‌داران است.
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد  | پیرهادی در گفت‌وگو با فارس: برخورد سیاسی با مشکلات صنفی کامیون‌داران درست نیست
دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت گفت: مشکلات کامیون‌داران صنفی است و نباید برخورد سیاسی با آن داشت.
۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد  | عزیزی در گفت‌وگو با فارس خبر داد تشکیل کمیته برای پیگیری مشکلات کامیون‌داران در مجلس
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از تشکیل کمیته ویژه برای پیگیری مشکل بیمه، سختی کار و کرایه حمل‌ونقل کامیون‌داران در این کمیسیون خبر داد.
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد  | عزیزی در گفت‌وگو با فارس خبر داد: بررسی اتفاقات اخیر کامیون‌داران در کمیسیون اجتماعی مجلس
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی ا تفاقات اخیر کا میون‌دارن در نشست هفته آینده این کمیسیون خبر داد.
۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد  | خجسته در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد: مشکل کامیون‌داران باید هرچه زودتر توسط وزارت راه حل شود/نباید کار به گونه‌ای پیش می‌رفت که شاهد این وضعیت باشیم
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل کامیون‌داران باید هرچه زودتر توسط وزارت راه حل شود و اصلا نباید کار به گونه‌ای پیش می‌رفت که ما شاهد این وضعیت باشیم.