خلعتبری: با رحمتی شوخی کردم/ در پرسپولیس غریبه نیستم

بازدید : 2,182
۱۳۹۲ چهارشنبه ۱۳ شهريور
محمدرضا خلعتبری در گفت‌وگویی درباره‌ی پیوستن خود به پرسپولیس، بندهای قرارداد خود با این تیم، اهدافش برای بازگشت به لیگ ایران و دیدار برابر استقلال صحبت کرد.
 
* بالاخره به پرسپولیس پیوستی.
 
باید تشکر ویژه‌ای از رویانیان به خاطر زحماتش داشته باشم. او در این مدت خیلی تلاش کرد که رضایت‌نامه من را بگیرد. هم‌چنین باید از هدایتی تشکر کنم که این کمک را به من و پرسپولیس کرد. قرارداد دو ساله‌ای با این تیم بستم. خوشحالم که به این تیم آمده‌ام و تمام تلاشم را می‌کنم که بهترین بازی‌ها را انجام دهم.
 
* مثل این‌که قراردادت 650 میلیون است.
 
بله همین‌طور است. البته چند آپشن هم دارد. مثلا اگر بالای 10 گل بزنم 100 میلیون می‌گیرم و یا برای پاس گل هم مبلغی از سوی باشگاه تعیین شده است. بالاخره آدم بعضی مواقع باید به خاطر کشورش کاری انجام دهد. اگر پرسپولیس این پول را پرداخت نمی‌کرد من مجبور بودم در عجمان بمانم.
 
* بحث درباره حضورت در داربی، به یکی از موضوعات اصلی فوتبال ایران تبدیل شده. سرانجام می‌توانی جمعه بازی کنی یا نه؟
 
مسوولان باشگاه در حال پی‌گیری صدور ITC من هستند. اگر کارت بازی‌ام صادر شود مشکلی برای حضور در این بازی ندارم. همین جا باید تشکر ویژه‌ای از زمانی مدیر برنامه‌هایم داشته باشم که در مدتی که در دوبی بودم در رفت و آمدم به من کمک می‌کرد و بعد از آن هم برای گرفتن رضایت‌نامه خیلی اذیت شد. هرچند به نظرم خیلی سخت است اما به هر نحوی که شده باید زحمات او را جبران کنم. شاید یکی از دلایلی که باعث شد عجمان راضی شود من را به پرسپولیس بدهد همین آقای زمانی بود.
 
* نخستین تمرینت را با پرسپولیس انجام دادی، آن هم در آستانه‌ی داربی 77.
 
می‌گویند که شرایط داربی با سایر بازی‌ها فرق دارد. تا کنون در این بازی حضور نداشته‌ام. بازیکنانی که بازی کرده‌اند می‌گویند جو آن خیلی سخت است. امیدوارم اگر با تشخیص دایی در زمین حضور پیدا کردم بهترین بازی‌ام را انجام دهم.
 
* مثل این‌که برای رحمتی کری هم خوانده بودی و گفته بودی اگر پنج دقیقه هم بازی کنی گل می‌زنی.
 
مهدی رحمتی یکی از دوستان خیلی خوب من است. البته آن را برای شوخی گفتم اما شک نکنید که اگر بازی کردم با تمام وجودم تلاش می‌کنم؛ چه پنج دقیقه چه 90 دقیقه. می‌خواهم کاری کنم که هواداران پرسپولیس خوشحال شوند.
 
* مصدومیتت رفع شده؟
 
خدا را شکر وضعیت پایم خیلی بهتر است. دیروز هم با پزشک تیم اختصاصی تمرین کردم. فکر می‌کنم تا روز جمعه دیگر مشکلی برای بازی نداشته باشم.
 
* به نظر می‌رسد در پرسپولیس دوستان زیادی داری.
 
بله من در این تیم غریبه نیستم. با ماهینی و صادقیان چند سال همبازی بودم. محسن بنگر و سید جلال حسینی هم رفقای خوب من هستند. علی دایی هم که نخستین فردی بود که من را به تیم ملی دعوت کرد. مطمئن باشید آن‌قدر رفاقت داریم که تا پایان فصل اتحاد خود را حفظ کنیم. تیم وقتی موفق می‌شود که همه پشت هم می‌شوند و به نحو احسن دستورات سرمربی را اجرا کنند. به موفقیت پرسپولیس در این فصل خوشبینم و امیدوارم هواداران هم در هر بازی حمایت خود را از ما دریغ نکنند./ایسنا
دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 2
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۱۸ شهريور
0
0
پاسخ
فقط می تونم بگم درود به شرفت که حاضر نشدی واسه کشوری بازی کنی که نام مجهول خلیج عربی رو واسه لیگ کشورش انتخاب کرده!!!
captcha
ترحمی اصل  | ۱۳۹۲ چهارشنبه ۱۳ شهريور
0
1
پاسخ
سلام و عرض ادب؛ به روزم با نیمه پنهان اعتدال-یک:
آیا اعتدال میانه ای است بین حق و باطل یا وسط در بین افراط و تفریط؟! اگر اعتدال را حد وسط دانسته و چپ و راست آن را افراط و تفریط معرفی کنیم راه به خطا برده ایم! چرا که در این صورت حق را بر روی تعادل استوار کرده ایم، در حالی که این تعادل است که در کنار حق معنی می یابد، به سخن دیگر برای داشتن مَنشی به دور از افراط و تفریط، ابتدا باید حق را شناخته و نقاط افتراقش با باطل را مشخص نمائیم و سپس خط قرمز های آن را تبیین کنیم و بعدا قدم در وادی تعادل نهیم؛ در حالی که آن چه امروز مطرح می شود، دقیقا نقطه مقابل قضیه است، چرا که تعادل را به عنوان یک اصل تعریف می کنند و سپس حق را تنزیل کرده و با افکار مثلا معتدلانۀ خویش هم سطح می سازند، در نتیجه اعمال چنین رویکردی بخش کمی از حق با بخش زیادی از باطل مخلوط گشته و بر مبنای این تفسیر به رأی شیطانی از اعتدال مقوله ای شبیه نفاق مدرن شکل می گیرد...
http://www.tarahomiasl.ir/%D9%86%DB%8C%D9%85%D9%87-%D9%BE%D9%86%D9%87%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D9%84-%DB%8C%DA%A9/
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
مهاجم جدید پرسپولیس می‌گوید مصدومیتش رفع شده و برای بازی در داربی مشکلی ندارد.
 
باتوجه به اتمام لیگ برتر فوتبال عملکرد سازمان لیگ را چگونه ارزیابی میکنید
خوب
27%
 
متوسط
13%
 
ضعیف
59%