* سایت باشگاه استقلال از نرفتن شما به تایلند و تعویق سفرتان به این کشور جهت دیدار با بوریرام خبر داده است. دلیلش چیست؟
 
- تهیه نشدن ارز، دلیل تعویق سفرم بود.شاید 10 الی 15 روز سفرمان به خارج از کشور به طول بینجامد. دیشب دیدیم با این مبلغ ارزی که تهیه کرده‌ایم، نمی‌توانیم به مدت طولانی در خارج باشیم، به همین دلیل من در ایران ماندم تا با تهیه ارز مورد نیاز، یکی ، دو روز آینده راهی تایلند شوم. البته آقای نجف نژاد هم مرا در این سفر همراهی می‌کند.
 
* البته عنوان شده بود که شما به دلیل شکایت یکی از بازیکنان سابق استقلال ممنوع الخروج شده اید.
 
- من به تایلند نرفته‌ام، گیریم هم ممنوع الخروج شده باشم، مگر چه شده است؟ ما هر کاری کنیم برایمان از این صحبت‌ها در می‌آید، من واقعیت را به شما گفتم.
 
* شب گذشته در فرودگاه و کنار بازیکنان بودید. فضا چطور بود؟ عزم لازمه را میان آنها دیدید؟
 
- بله. بازیکنان ما توانشان را می‌گذارند تا برنده از میدان خارج شوند. من هم پس فردا به آنها ملحق می شوم، اما فکر نکنید که ما از لحاظ بدنی و ذهنی فرسوده شده‌ایم. بازی‌مان برابر ذوب آهن لغو نشد و داوری هم که اظهر من الشمس بود. ما را به زور بازاندند. بعد هم که می‌گویم مشکوکم، می‌گویند چرا مشکوکی؟ آقای محترم! این شکست ما برابر ذوب آهن را هم در کارنامه‌ات بنویس. سه پنالتی ما را برابر ذوب آهن نگرفته‌اند و حالا هم داریم به مصاف بوریرام می‌رویم.
 
* بگذریم. با نگاه ملی باید به استقلال فعلی نگاه کرد.
 
- درست است. اما چرا هیچ کس به ما کمک نمی‌کند؟ اسماً می‌گویند نگاه ملی به استقلال، اما سوهان دست‌شان گرفته‌اند و اعصاب تیم ما را سوهان می‌کشند. بازیکنان و کادر فنی ما از جان مایه می‌گذراند که در این شرایط کار می‌کنند.
 
* ان‌شاءالله با صعود استقلال از این مرحله، ترجیح می‌دهید با الاهلی عربستان رو به رو شوید یا اف ث سئول کره ؟
 
- برای ما چندان فرقی نمی‌کند، اما فکر می‌کنم نماینده کره بهتر باشد. آنها فوتبال بازی می‌کنند و بازی برابر آنها به مراتب راحت‌تر است، اما عرب‌ها تمارض می‌کنند و از لحاظ روحی و روانی تیم ما را دچار مشکل می‌کنند.
 
* به دعای خیر هواداران اعتقاد دارید؟
 
- حتما. ما تا اینجا هم با دعای آنها به این مرحله رسیده‌ایم و از آنها می‌خواهم ما را فراموش نکنند. به هواداران عزیزمان عرض می‌کنم که ناراحت شکست از ذوب آهن نباشند، دو پنالتی تعیین کننده ما و بحث‌های دیگری که بهتر است به آنها اشاره نکنم در آن بازی موثر بود و ان‌شاءالله با برد بوریرام و با روحیه‌ای بالا، تلخی این شکست هم فراموش شود./تبیان

 

دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
علی فتح‌الله‌زاده، از دلیل تعویق سفرش به تایلند گفت و از پیروزی استقلال برابر بوریرام سخن گفت.
 
باتوجه به اتمام لیگ برتر فوتبال عملکرد سازمان لیگ را چگونه ارزیابی میکنید
خوب
27%
 
متوسط
14%
 
ضعیف
58%