روز پنجشنبه گزارش شد که آمریکا از صدور رواید برای یکی از سه نماینده روسیه برای حضور در جلسه کمیته نخست سازمان ملل درباره موضوعات خلع سلاح خودداری کرده است.

 

به گزارش خبرگزاری تاس،‌«استفانی دوجاریک» سخنگوی دبیر کل سازمان ملل روز جمعه در کنفرانس خبری گفت که سازمان ملل همچنان در ارتباط با مقامات آمریکا و روسیه درباره عدم صدور روادید توسط آمریکا برای نمایندگان روسیه برای حضور در رویدادهای سازمان ملل است.

 

دوجاریک گفت که روسیه به سازمان ملل موضوع عدم صدور روادید را اعلام کرد و سازمان ملل به صورت فعال در حال کار با نمایندگان روسیه و آمریکا برای حل این شرایط است.

 

«دیمیتری پولیانسکی» از اعضای نمایندگی روسیه دز سازمان ملل اعلام کرد که روسیه پیشنهاد انتقال جلسات کمیته نخست سازمان ملل به وین یا ژنو را در سال 2020 داده است.

 

دوجاریک در پاسخ به سوالی درباره پیشنهاد روسیه گفت که اعضای سازمان ملل خودشان درباره مکان برگزاری این نشست تصمیم گیری می‌کنند و دبیرخانه سازمان ملل در حل این موضوعات مداخله‌ای نمی‌کند.

 

انتهای پیام/.

فارس

دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
در پی اقدام آمریکا در عدم صدور روادید برای یکی از دیپلمات‌های روسیه برای حضور در یکی از نشست‌های سازمان ملل، این نهاد بین‌المللی اعلام کرد که برای حل این موضوع با مقامات آمریکایی رایزنی خواهد کرد.
 
بنظر شما حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو محصول کدامیک ازرفتارهای زیر از سوی مسئولین است؟
صداقت و مطابقت گفتار ورفتار
38%
 
رعایت ارزشها در تعاملات سیاسی
14%
 
خدمتگزاری موثر و حصول نتایج عملی در حوزه وظایف
46%