پیرو انتشار خبری با عنوان«تاکید شهردار مشهد بر حفظ کاربری شهربازی کوهستان پارک شادی» در تاریخ 20/09/98  توسط خبرگزاری فارس با طرح این ادعا که آنچه تحت عنوان کوهستان پارک در دهه 60 از سوی استانداری خراسان به بنیاد شهید واگذار شده در مجاورت موقوفه وکیل اباد است و شهرداری مسئول موقوفه و دادستان مشهد به عنوان ناظر وقف تعیین شدند، روابط عمومی بانک دی جوابیه ای را به منظور ایجاد شفافیت و برطرف نمودن ابهام ذهنی هموطنان عزیز تنظیم نمود. متن این جوابیه بدین شرح می باشد:
1-کوهستان پارک شادی مشهد به صورت شش دانگ با شماره سند 7399 در تاریخ 25/12/1394 از طرف شرکت شاهد خراسان از شرکت های تابعه بنیاد شهید و امور ایثارگران به بانک دی فروخته شده است و این ملک فقط متعلق به بانک دی و سهامدارن آن است که بیشتر آن ها از خانواده معظم شهدا و ایثارگران هستند.
2-بانک دی با در نظر گرفتن منافع سهامداران خود آماده واگذاری پروژه کوهستان پارک شادی مشهد است و اگر شهرداری مشهد (یا هر سرمایه گذار دیگر) بر اساس ضوابط و مقررات موجود و شرایط بانک دی پیشنهادی در این خصوص بدهد، قابل بررسی خواهد بود.
3- ملک کوهستان پارک شادی مشهد طی چندین نوبت برای فروش به مزایده گذاشته شده و تا کنون هیچ خریدار حقیقی و یا حقوقی برای خرید این مجموعه از طریق شرکت در مزایده اقدام ننموده است.
4-بانک دی در حال حاضر مالک قانونی کوهستان پارک شادی مشهد است و هرگونه ادعایی در خصوص این ملک از نظر قانون فاقد اعتبار می باشد.
بانک دی ضمن قدردانی از تمامی رسانه ها و فعالان حوزه رسانه کشور که با رعایت اصول حرفه ای و اخلاق مدارانه در اطلاع رسانی شفاف به هموطنان همت می گمارند از  سایر رسانه ها انتظار دارد با کسب اطلاعات موثق و طبق هماهنگی با اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی نسبت به انتشار اخبار اقدام نمایند.
  
 
انتهای خبر/
روابط عمومی بانک دی
دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
پیرو انتشار خبری با عنوان«تاکید شهردار مشهد بر حفظ کاربری شهربازی کوهستان پارک شادی» در تاریخ 20/09/98 توسط خبرگزاری فارس با طرح این ادعا که آنچه تحت عنوان کوهستان پارک در دهه 60 از سوی استانداری خراسان به بنیاد شهید واگذار شده در مجاورت موقوفه وکیل اباد است و شهرداری مسئول موقوفه و دادستان مشهد به عنوان ناظر وقف تعیین شدند، روابط عمومی بانک دی جوابیه ای را به منظور ایجاد شفافیت و برطرف نمودن ابهام ذهنی هموطنان عزیز تنظیم نمود.
 
بنظر شما تغییر سیستم اقتصادی دولت و حذف افرادی مثل دکتر طیب نیا به چه میزان به تحقق وعده های اقتصادی دولت کمک کرد؟
زیاد
11%
 
متوسط
7%
 
کم
80%