سرهنگ فریبرز خزایی، فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم گرامیداشت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و هم رزمانش در بانک دی به تداوم راه سرخ این شهیدان والا مقام تاکید کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی، مراسم بزرگداشت مقام شامخ سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همرزمان دلاورش با حضور مدیران و کارکنان بانک دی و سرهنگ فریبرز خزایی، فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در ستاد مرکزی این بانک برگزار شد.

بر اساس این گزارش، سرهنگ خزایی در این مراسم با تاکید بر این که آمریکای شرور باید بداند پیامد حماقتی که مرتکب شده پشیمانی خواهد بود،گفت: افراد بسیاری می گویند اگر پاسخ این حمله وحشیانه آمریکای جنایتکار را بدهیم جنگ آغاز می شود اما من بر این باور هستم که جواب ندادن به این جنایت ننگین سرآغاز جنگ خواهد بود و سکوت در برابر این اقدام آمریکای جنایتکار، دشمنان قسم خورده نظام را گستاخ تر کرده و مجوز هر گونه تجاوز و جنگی را در برابر جمهوری اسلامی ایران به آنان خواهد داد.

وی افزود: حاج قاسم سلیمانی سرباز و سردار اسلام عزیز و انقلاب اسلامی و ملت ایران بود که به آرمان عزت و هویت و تمدن اسلامی اذعان داشت و دربرابر تروریسم ایستاد و از ملت بزرگ عراق و ایران دفاع کرد و در پایان به فوز عظیم شهادت و لقاء الله نائل آمد و دشمنان اسلام و ایران و عراق و امت اسلامی بدانند رفتن سردارانی چون حاج قاسم و ابو مهدی عزیز گرچه سخت و جانکاه است اما راه سرخ آنان با اقتدار و افتخار ادامه خواهد یافت.

خزایی خاطرنشان کرد: جنایت بزدلانه نیروهای تروریست آمریکایی در به شهادت رساندن این شهیدان عزیز بار دیگر ثابت کرد که دشمن از هیچ‌گونه عمل ناجوانمردانه‌ای برای جلوگیری از استقلال و سعادت ملت های منطقه دریغ نمی‌کند.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در بخشی از سخنان خود با خطاب قرار دادن سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی گفت: برادرانت شکست نخواهند خورد و پیروز این جنگ خواهند شد و ما بر سر عهد و پیمان خود هستیم تا در قلب هر کدام از ما یک سلیمانی متولد شود.

وی خاطر یادآور شد: شهادت سپهبد سلیمانی و هم رزمانش موج وحدت و یکپارچگی ملت ایران را در معرض نمایش جهانیان گذاشت تا دشمنان انقلاب و اسلام بدانند مردم انقلابی و قدرشناس ایران در هر شرایطی پای نظام ، اهداف و آرمان‌های انقلاب، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و شهدا ایستاده اند.

دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
سرهنگ فریبرز خزایی، فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم گرامیداشت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و هم رزمانش در بانک دی به تداوم راه سرخ این شهیدان والا مقام تاکید کرد.
 
بنظر شما تغییر سیستم اقتصادی دولت و حذف افرادی مثل دکتر طیب نیا به چه میزان به تحقق وعده های اقتصادی دولت کمک کرد؟
زیاد
11%
 
متوسط
7%
 
کم
80%