حسین کنعانی‌مقدم کارشناس مسائل غرب آسیا با بیان اینکه حوادثی که در سال گذشته اتفاق افتاد نشان داد که مقاومت، حماسه و جهاد بر علیه غده سرطانی رژیم  صهیونیستی واقعیتی است که به ثمر می‌نشیند، گفت: با عکس‌العمل‌های دشمن به این نتیجه رسیدیم که روز جهانی قدس نقطه بسیار مهم و حساسی برای مقابله با دشمن صهیونیستی و استکبار است.

 

وی افزود: رویکرد امام خمینی در تعیین روز قدس مبتنی بر این بود که اسلام، مبارزه و جهاد و مقاومت تنها راه آزادی قدس است و سازش، فلسطین را آزاد نخواهد کرد.

 

کنعانی مقدم ادامه داد: اجتماع مردم در جمعه آخر سال نشان‌دهنده این است که امید به ظهور حضرت حجت(عج) یکی از مبانی ایدئولوژیکی و خط مشی مبارزه با صهیونیسم و اشغالگران خواهد بود.

 

کارشناس مسائل غرب آسیا با تاکید بر اینکه حوادثی مانند شهادت حاج قاسم سلیمانی که از سوی مردم فلسطین با عنوان «شهید قدس» نامیده شد، نشان داد که دشمن از اقدامات مقاومت در منطقه به تنگ آمده و حاضر است تا با هرگونه انتحار سیاسی و اقدامات ضد بشری و تروریستی آبروی خود را در گرو اقدامات علیه مقاومت قرار دهد، اظهار داشت: پیشروی جبهه مقاومت از مدیترانه تا شرق آسیا حاکی از این است که اکنون دیگر هسته‌های مقاومت تبدیل به جنبش مقاومت در کل منطقه شده‌اند که مردم در آن نقش اساسی دارند و در تشییع پیکر پاک حاج قاسم سلیمانی ما شاهد این ظهور و بروز حضور جنبش مردمی مقاومت بودیم.

 

کنعانی مقدم با بیان اینکه اقداماتی مثل اشغال بخشی از اراضی کرانه باختری که آمریکایی‌ها جولان را ضمیمه خاک رژیم صهیونیستی کردند و یا یهودی‌سازی قدس شریف و پایتختی قدس برای رژیم صهیونیستی همگی نشان دهنده این است که طرف مقابل جبهه مقاومت زور آخر خود را می‌زند و از همه امکاناتش استفاده می کند، تصریح کرد: در روز قدس، ضمن پاسداشت مقاومت و شهدای مقاومت در کل منطقه، هم خود فلسطینی‌ها و هم مبارزان ما اعلام کردند که تنها راه نجات، مبارزه و جهاد است و در این مسیر حرکت خواهند کرد.

 

انتهای پیام/

فارس

 

دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
کارشناس مسائل غرب آسیا تاکید کرد: رویکرد امام خمینی در تعیین روز قدس مبتنی بر این بود که اسلام، مبارزه و جهاد و مقاومت تنها راه آزادی قدس است و سازش، فلسطین را آزاد نخواهد کرد.
 
بنظر شما حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو محصول کدامیک ازرفتارهای زیر از سوی مسئولین است؟
صداقت و مطابقت گفتار ورفتار
37%
 
رعایت ارزشها در تعاملات سیاسی
15%
 
خدمتگزاری موثر و حصول نتایج عملی در حوزه وظایف
47%