لوران فابیوس دشمن مشترک ایران و فرانسه!

بازدید : 2,917
۱۳۹۲ دوشنبه ۲۰ آبان
لوران فابیوس وزیر خارجه فرانسه ، کیست؟ چرا در مذاکرات هسته ای ایران و گروه 1+5 در ژنو همچون وکیل مدافع رژیم اسرائیل ایفای نقش نمود؟ چرا خواسته های این رژیم را بر منافع ملی فرانسه ترجیح داد؟

 

بیوگرافی

لوران فابیوس متولد ۲۰ اوت ۱۹۴۶ در پاریس است. لوران فابیوس، در یک خانواده عتیقه فروش یهودی به دنیا آمده و پرورش یافته است. تبار خانواده فابیوس به گروه یهودیان اشکنازی می رسد، اشکنازی ها از یهودیان مهاجراروپای شرقی و مرکزی؛ آلمان، لهستان و روسیه می باشند. فابیوس، سی سال پیش به عنوان جوان ترین نخست وزیر فرانسه، در دوران ریاست جمهوری فرانسوا میتران، نخستین رئیس جمهور سوسیالیست فرانسه انتخاب شد .پدر و مادر او آندره فابیوس و مورتیمو که یهودی بودند به دین مسیحیت گرویدند و کاتولیک شدند.

او که از سال ۱۹۷۴ به حزب سوسیالیست فرانسه پیوسته تجربه وزارت و نمایندگی پارلمان فرانسه را هم در کارنامه دارد. و از پستهای کلیدی وی میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

نخست وزیری (۱۹۸۶-۱۹۸۴)

ریاست پارلمان فرانسه (۲۰۰۰-۱۹۸۸)

وزیر اقتصاد (۲۰۰۲-۲۰۰۰)

کاندیدای ریاست جمهوری ۲۰۰۷ در مقابل سگولن رویال و دومینیک استراوس-کان

 

طراح قانون معروف فابیوس گسو در جولای 1990

اگر بخواهیم نمونه ای از خدمات فابیوس به  صهیونیسم را در فرانسه نام ببریم، می توانیم به تصویب قانونی به نام «فابیوس گسو» اشاره کنیم..

- این قانون در سال 1990 در پارلمان فرانسه تصویب شد. در آن زمان «لوران فابیوس» رئیس مجلس بود. «گسو» یک نماینده کمونیست، لایحه ای را برای تصویب این قانون ارائه کرد و چون «لوران فابیوس» برای تصویب این لایحه بسیار تلاش کرد، این قانون را فابیوس گسو می نامند. البته پیشتر زمینه تصویب این قانون را فراهم کرده بودند. به عنوان مثال، بی حرمتی به یک قبرستان یهودیان را در فرانسه مطرح کردند، در حالی که این یک قضیه ساختگی بود و صهیونیستها در پشت آن قرار داشتند. .

به گفته ی روبرت فوریسون مورخ فرانسوی ، فابیوس یک یهودی است و گسو یک کمونیست است. آنها درتدوین این قانون ویژه و تصویب آن در مجمع ملی فرانسه درسال ١٩٩٠ نقش عمده ای را ایفا کردند و براساس این قانون اگر کسی وجود اتاق های گاز و آمار مبالغه آمیز شش میلیون یهودی کشته شده در جنگ جهانی دوم را زیرسؤال ببرد از یک ماه تا یکسال زندان و به پرداخت جریمه نقدی محکوم خواهدشد و کارش را از دست خواهدداد و زندگی را برای وی و فرزندانش و خانواده اش غیرقابل تحمل خواهندکرد.

 

مسئول رسوایی صدور خونهای آلوده به ایران و کشور های دیگر  (۱۹۹۰-۱۹۸۰)

به گفته منتقدان دولت وقت فرانسه ، بیمارانی که نیاز به خون داشتند با این خونهای آلوده صادراتی فرانسه ، به بیماری ایدز و هپاتیت سی هم مبتلا شدند. فرانسوا میتران در سخنرانی اش خواست که همه وزیرانش مسئولیت این اشتباه را بپذیرند و فابیوس از نادر مردان سیاسی بود که میتران خواست مصونیت سیاسی اش نادیده گرفته شده و در دادگاه محاکمه شود.اما  او محاکمه و تبرئه شد در حالی که توسط احزاب رقیب به استناد به این رسوایی همچنان مورد انتقاد واقع می شود.

 

عضو ارشد فرانسوی سازمان مرموز  بیلدربرگ

گروه بیلدربرگ کنفرانسی غیررسمی است که هر ساله به صورت کاملاً خصوصی و محرمانه در نقطه‌ای از جهان برگزار می‌شود. اعضای گروه بیلدربرگ تماما انتصابی هستند و تعداد ایشان قبلا به حدود ۱۳۰ نفر می‌رسید. تمامی اعضا از قدرتمندترین و با نفوذترین افراد در زمینه‌های سیاست، اقتصاد و رسانه هستند. بسیاری از پادشاهان و اعضای خاندان‌های سلطنتی کشورهای غربی از اعضای دائم گروه بیلدربرگ هستند.
اعضای گروه بیلدربرگ در کنفرانس سالیانه خود، در مورد مسایل جاری سیاسی و اقتصادی جهان به صورت محرمانه با یکدیگر تبادل نظر و مشورت می‌کنند.
افرادی در گذشته و یا در زمان حال در گروه بیلدربرگ عضویت داشته و دارند. از این افراد، برخی از اعضای دائم گروه بیلدربرگ هستند و برخی تنها در زمانی خاص در همایش‌های سالیانه گروه بیلدربرگ به عنوان «مهمان» دعوت میشوند که به عنوان عضو ارشد فرانسوی این سازمان مرموز می توان از لوران فابیوس نام برد.

 

مسئول انهدام کشتی صلح سبز

۱۰ ژوییه ۱۹۸۵ کشتی جنگجویان رنگین کمان متعلق به سازمان غیر دولتی صلح سبز که بر علیه آزمایشات اتمی دولت فرانسه اعتراض می کرد توسط سرویس های اطلاعاتی فرانسه منفجر شد که در جریان آن یک عکاس هم به قتل رسید.فابیوس که نخست وزیر بود ابتدا از اجرای این عملیات اظهار بی اطلاعی کرد اما پس از تحقیقات مستقل، مسئولیت این انفجار را پذیرفت و وزیر دفاع فرانسه نیز مجبور به استعفا شد./ آزاد نگار

 

دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 1
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۰ آبان
2
1
پاسخ
او يك صهيونيست كثيف است
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
لوران فابیوس وزیر خارجه فرانسه ، کیست؟ چرا در مذاکرات هسته ای ایران و گروه 1+5 در ژنو همچون وکیل مدافع رژیم اسرائیل ایفای نقش نمود؟ چرا خواسته های این رژیم را بر منافع ملی فرانسه ترجیح داد؟
 
آیا در انتخابات شرکت میکنید؟
حتما شرکت میکنم
60%
 
اصلا شرکت نمیکنم
28%
 
بعداز مناظرات تصمیم میگیرم
11%