سرمربی تیم ملی فوتبال زیر 22 سال در گفت‌وگویی با بیان اینکه برگزاری بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال زیر 22 سال با تیم ملی کره‌جنوبی در تاریخ های هشتم و سیزدهم دی‌ماه قطعی شده‌ است،‌ گفت: همه سعی و تلاش ما این است که تیم ملی زیر 22 سال در شرایطی آماده شود که نه لیگ آسیب ببیند و نه تیم ملی بزرگسالان و نهایتا مجبور شدیم برای استفاده از ملی‌پوشان برای بازی با کره تصمیمی بگیریم که منافع تیم ملی و باشگاه‌ها تا حدودی در نظر گرفته شود.

 

** تنها بازیکنان تیم‌هایی که 3 ملی پوش در تیم زیر 22 سال دارند را در هفته 21 لیگ آزاد می‌کنیم

 

وی درباره این تصمیم جدید خبر داد: طبق توافقی که با فدراسیون صورت گرفته است تمام ملی‌پوشان تیم زیر 22 سال برای بازی هشتم دی‌ماه مقابل کره‌جنوبی در اختیار ما خواهند بود و برای بازی 13 دی با توجه به همزمانی با مسابقات لیگ، ما تنها بازیکنان تیم‌هایی که 3 یا 4 ملی‌پوش را در تیم ملی زیر 22 سال دارند، آزاد می‌کنیم و بازیکنان تیم‌هایی که یک یا دو بازیکن در تیم ملی دارند، در اردوی ما باقی می‌مانند. بنابراین می‌توانم بگویم برای 13 دی ما بازیکنان تیم‌های پرسپولیس، ذوب‌آهن و نفت تهران را آزاد می‌کنیم و به جای آنها 6 بازیکن جدید را به اردوی‌ کیش اضافه خواهیم کرد.

 

سرمربی تیم ملی زیر 22 سال در پاسخ به اینکه چرا هر سه بازیکن باشگاه‌های دیگر را آزاد می‌کنید و آیا تیمهایی که یکی دو بازیکن دارند، اعتراض نمی‌کنند؟ به ایسنا گفت: خیر. چنین چیزی امکان ندارد چون این قانون فوتبال و فدراسیون است. بازیکنان باشگاه‌هایی که یک یا دو بازیکن در تیم ملی دارند، را می‌توانیم نگه داریم اما در مورد بیش از دو بازیکن باید شرایط باشگاه‌ها را هم در نظر گرفت که ما هر 3 بازیکن را آزاد خواهیم کرد.

 

** بحث انتخاب سرمربی تیم امید مسکوت شود

 

منصوریان در پاسخ به اینکه چه نظری درباره موضوع انتخاب سرمربی جدید تیم المپیک (امید) در این مقطع دارید، اظهار کرد: تیم امید ایران در حال حاضر همین تیمی است که در اختیار من است. به علی کفاشیان هم گفتم بهترین و منطقی‌ترین راه حل این است که در این مقطع زمانی موضوع انتخاب سرمربی تیم امید مطرح نشده و هیچ بحثی درباره المپیک به میان نیاید چون تیم ما آسیب می‌خورد. اصلا تمام اهداف و برنامه‌ریزی‌های ما تحت‌الشعاع قرار می‌گیرد. مطرح شدن تشکیل تیم امید جز ایجاد تنش و ناآرامی در تیم من ثمره‌ دیگری ندارد.

 

** به کفاشیان گفتم از آیت‌اللهی بخواهد فعلا مصاحبه نکند

 

وی با اشاره به صحبت‌های آیت‌اللهی درباره انتخاب سرمربی تیم، به ایسنا گفت: به کفاشیان گفتم که از آیت‌اللهی بخواهد فعلا در این باره مصاحبه نکند. گفتم این همه صبر کردید، در این یکی دو ماه هم به صبرتان ادامه دهید تا تیم ما با آرامش در بازی‌های زیر 22 سال عمان شرکت کند. من اعتقاد دارم دست فدراسیون برای انتخاب سرمربی باید باز باشد اما تنها خواسته‌ام این است که دیگر این مصاحبه‌ها را انجام ندهند تا شان سرمربی و کادر فنی تیم زیر 22 سال حفظ شود، هرچند جایگاه بنده در نزد بازیکنان و سایر اعضای تیمم مشخص و ثابت است.

 

** در گروه مرگ هستیم، نگذارید به تیم ما تنش وارد شود

 

سرمربی تیم زیر 22 سال با بیان اینکه بهتر است موضوع نام سرمربی تیم امید پس از بازی‌های عمان رسانه‌ای شود، افزود: فدراسیون می‌تواند تمام برنامه‌هایش را پیش ببرد و فقط انتخاب و نام سرمربی‌اش را فعلا رسانه‌ای نکند. یادم می‌آید در شب بازی ایران و عراق در سال 2011 اعلام شد فدراسیون به دنبال سرمربی تیم ملی پس از جام ملت‌هاست! باور کنید همین موضوع ناخواسته تنشی را به تیم ما وارد کرد. تیم ملی زیر 22 سال در گروه مرگ قرار گرفته است پس بهتراست هیچ کسی مصاحبه‌ای نکند تا شائبه اتفاقی که سال 2011 برای تیم ملی بزرگسالان افتاد اکنون برای من بوجود نیاید.

 

** آدم بدبرداشتی هستم و نباید در ذهنم شائبه درست کنند!

 

منصوریان با تاکید بر اینکه آوردن نام سرمربی تیم المپیک 2016 در این مقطع یک اقدام غیرحرفه‌ای است، به ایسنا گفت: خیلی راحت می‌گویم من آدم بدبرداشتی هستم. اگر آرامش تیم بخاطر طرح این موضوع‌ها برهم بریزد آن را اعلام خواهم کرد. فدراسیون می‌توانست شش یا هشت ماه پیش دست به این کار بزند و هیچ کسی هم اعتراضی نمی‌کرد. 20 ماه است این خانواده را حفظ کردیم و آرامش در آن حرف اول را می‌زند. اردوهای ما بر پایه موضوعات علمی، فنی، روحی و روانی برگزار می‌شده و اکنون از نظر روانی تهدید می‌شویم. کفاشیان و زیرمجموعه‌اش باید حافظ منافع تیم ما در بازی‌های عمان باشند. پس اقدام‌های آماتوری را از فوتبال جدا کنیم. من حرفم را زدم و قضاوت با مردم است.

 

** آیا می‌توانید الان درباره سرمربی تیم ملی در جام جهانی 2018 صحبت کنید؟

 

وی با بیان اینکه از الان که نباید درباره سرمربی تیم ملی در جام جهانی 2018 روسیه صحبت شود، ادامه داد: الان تیم ملی بزرگسالان ما برای حضور در جام جهانی 2014 برزیل آماده می‌شود و کارلوس کی‌روش سرمربی آن است. آیا درست است از الان درباره سرمربی تیم ملی برای جام جهانی 2018 روسیه صحبت کنیم و بخواهیم سرمربی‌اش را معرفی کنیم؟ آیا این اقدام در آستانه جام جهانی به تیم ملی تنش وارد نمی‌کند؟ آن وقت چطور انتظار داریم کی‌روش با آرامش به کارش ادامه دهد؟ پس مشخص است این اقدام اصلا حرفه‌ای نیست. فکر می کنید اگر از الآن درباره انتخاب سرمربی تیم ملی برای جام جهانی 2018 صحبت کنید کی روش آرام می نشیند و اعتراض نمی کند؟! عین این اتفاق الآن برای من افتاده است اما به خاطر منافع تیم ملی زیر 22 سال سکوت کرده ام و بهتر است مسئولان و مردم در این باره قضاوت کنند.

 

سرمربی تیم ملی زیر 22 سال در واکنش به اینکه شاید موضع‌گیری آیت‌اللهی و فدراسیون به این خاطر است که شما هدایت تیم زیر 22 سال را برعهده دارید و این تیم جایگاهی جداگانه از تیم امید دارد، به ایسنا گفت: تمام بازیکنان تیم ما زیر 22 سال هستند و سن تیم امید زیر 23 سال است. بنابراین من بازیکنان تیم امید را در اختیار دارم و تیم من تیم ملی امید است. صحبت از سرمربی تیمی که قرار است چندین سال دیگر تیم امید شود منطق ندارد و حرفه‌ای نیست.

 

** تیمی با هدف آماده‌سازی برای المپیک 2016 به بازی‌های عمان نمی‌آید

 

منصوریان همچنین در پاسخ به اینکه آیا سایر تیم‌های ملی در بازی‌های عمان با تیم‌هایی که قرار است برای المپیک 2016 آماده شوند به میدان می‌آیند یا تمامی آنها بازیکنان نزدیک به 22 سال دارند، تصریح کرد: شما تیم‌های بازی‌های عمان را دقیق بررسی کنید. ببینید ژاپن با چه بازیکنانی به میدان می‌آید. مطمئن باشید 80 درصد بازیکنان تیم ژاپن در بازی‌های عمان را در جام ملت‌های 2015 استرالیا خواهید دید. یعنی آنها در تیم زیر 22 سال‌شان حضور دارند تا پشتوانه‌ای باشند برای تیم ملی بزرگسالان جام ملت‌ها. بنابراین دیدگاه تیم‌ها به بازی‌های عمان آماده سازی بازیکنان جهت جام ملت‌هاست نه المپیک 2016 ریودوژانیرو!

 

 

منصوریان در پایان با بیان اینکه بازی تیم ملی زیر 22 سال مقابل کره جنوبی در ساعت 17:30 روزهای هشتم و سیزدهم دی ماه در کیش برگزار می شود به ایسنا گفت: جا دارد از علی کفاشیان به خاطر فراهم کردن این مسابقه تدارکاتی تشکر کنم. رئیس فدراسیون با رایزنی هایی که با رئیس فدراسیون کره جوبی انجام داد، توانست از آن ها برای حضور در ایران دعوت کند و رئیس فدراسیون کره جنوبی کمال همکاری را با کفاشیان داشت./ایسنا

دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
علیرضا منصوریان طرح موضوع انتخاب سرمربی تیم امید را اقدامی غیرحرفه‌ای و علیه منافع تیمش دانست و گفت: به کفاشیان گفتم از آیت‌اللهی بخواهد فعلا مصاحبه نکند چون به تیم من تنش وارد می‌کند.
 
باتوجه به اتمام لیگ برتر فوتبال عملکرد سازمان لیگ را چگونه ارزیابی میکنید
خوب
31%
 
متوسط
15%
 
ضعیف
53%
 
منصوریان سرمربی ذوب آهن شد
منصوریان سرمربی ذوب آهن شد
بازدید : ١٠٢
منصوریان: امسال با پرسپولیس در کورس قهرمانی هستیم
منصوریان: امسال با پرسپولیس در کورس قهرمانی هستیم
بازدید : ٣٢٣
منصوریان: اسفنددودکن ها هم سراغ رحمتی را می‌گیرند|نمی‌خواهم تیرم خطا برود!
منصوریان: اسفنددودکن ها هم سراغ رحمتی را می‌گیرند|نمی‌خواهم تیرم خطا برود!
بازدید : ٣١٩
نمی‌دانم چرا استقلالی‌ها به بازیکنان فحاشی می‌کنند! | در گفتگو با علیرضا منصوریان
نمی‌دانم چرا استقلالی‌ها به بازیکنان فحاشی می‌کنند! | در گفتگو با علیرضا منصوریان
بازدید : ٢٩٤٩
قدیم سبیل گرو می‌گذاشتند، امروز زیر امضای خود می‌زنند | گفتگو با یحیی گل محمدی
قدیم سبیل گرو می‌گذاشتند، امروز زیر امضای خود می‌زنند | گفتگو با یحیی گل محمدی
بازدید : ١٩٣٣
موضوع « قیمت تمام شده خدمات درمانی » | در بیست و پنجمین برنامه مناظره
٠٢:٠٦:١٦
موضوع « قیمت تمام شده خدمات درمانی » | در بیست و پنجمین برنامه مناظره
بازدید : ٤٣٧٧
جایگاه طنز در سینما و تلویزیون ایران | گفتگویی اختصاصی با آقای آرش میراحمدی
١٦:٣٠
جایگاه طنز در سینما و تلویزیون ایران | گفتگویی اختصاصی با آقای آرش میراحمدی
بازدید : ٤٣٤١
بادامچیان: شورایاری ها خلاف قانون است! | مناظره آقایان طلایی و بادامچیان
١٣:٢٢
بادامچیان: شورایاری ها خلاف قانون است! | مناظره آقایان طلایی و بادامچیان
بازدید : ٢٧٧٢
در اقتصاد کشور خبری از مقاومت نیست | آقای حسن روحانی چهارمین نفر در اولین مناظره انتخاباتی
٠٩:٠٦
در اقتصاد کشور خبری از مقاومت نیست | آقای حسن روحانی چهارمین نفر در اولین مناظره انتخاباتی
بازدید : ٣٩٧٠
میزگردی با موضوع رای اولی ها | اختصاصی پورتال مناظره و گفتگو
١٣:٣٦
میزگردی با موضوع رای اولی ها | اختصاصی پورتال مناظره و گفتگو
بازدید : ٤٣٣٤
اقتصاد غير نفتي | مناظره جمشيد پژويان و داود دانش جعفري
اقتصاد غير نفتي | مناظره جمشيد پژويان و داود دانش جعفري
بازدید : ٤١١١
دختران و رضایت از جنسیت | گفتگو با خانم دکتر حسینی
دختران و رضایت از جنسیت | گفتگو با خانم دکتر حسینی
بازدید : ٨٠٧٤
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو