اسلاملو مستندساز، فیلمساز و کارشناس سینما در باره تاثیرات برگزاری جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین عنوان کرد: سینما رسانه ای فراگیر و موثر در انتقال تمام مفاهیم و موضوعات است. عصر حاضر عصر تاثیر گذاری مدیوم سینما است که نباید از آن غافل بود.
 
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوان، سازنده جعبه سیاه با تاکید بر مظهر تمدن امروز بودن سینما افزود: سینما در حال حاضر تعاریف جدیدی برای تمدن ارائه می کند و یک دنیای مجازی است که مردم همچون در یک آئینه خودشان را می بینند ومی توانند در آن حضور هم داشته باشند. بنابراین ابزار سینما و قدرتش بی نظیر است و باید در انتقال مفاهیم دینی و نیایش از آن بهره برداری کرد.
 
اسلاملو در ادامه سخنانش با اشاره به استفاده از راهکارهایی مناسب و اثر گذار در انتقال مفاهیم دینی در قاب تصویر خاطر نشان کرد: هنوز تا تصویر کردن ایده ال مفاهیم دینی و نیایشی فاصله زیادی داریم و باید مسئولین در این راه گام بردارند و تلاش کنند راههای جدید را بیازمایند و از فیلم سازانی که در این حوزه فعالیت می کنند حمایت های لازم را انجام بدهند.
 
این مستند ساز با تاکید بر اهمیت مقوله دین، دین باوری، تقویت ایمان و سایر امور متعالی افزود: برگزاری جشنواره نماز و نیایش قطعا با هدف گذاری درست و با برنامه می تواند در این راه گامهای موثری بردارد.
 
پنجمین جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین از 2 تا 5 بهمن ماه توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در سه بخش فیلم كوتاه، فیلمنامه و عكس در قم برگزار می شود.
 
 
 
 
 

 

دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 1
ناشناس  | ۱۳۹۱ دوشنبه ۲۰ آذر
2
0
پاسخ
متاسفانه خیلی کوتاه بود
captcha
پاسخها
admin  | ۱۳۹۱ جمعه ۲۴ آذر
با تشکر و استقبال از نظر دهی شما دوست گرامی، بنظر این حقیر کوتاه بودن مطالب در فضای اینترنت بیشتر یک حسن محسوب می شود و چه خوب است که به مفاهیم در عمق انها توجه نماییم. خوشحال خواهیم شد اگر در کامنت ها به تحلیل و چالش مطالب مطرح شده پرداخته تا احیانا به مناظرات بعدی منجر گردد.
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
قدرت سینما در انتقال مفاهیم دینی غیر قابل انکار است | گفتگو با محمد رضا اسلاملو
 
نقش سلبریتی ها رادر انتخابات وتاثیربراذهان عمومی چه میزان میباشد
صددرصد
16%
 
بالای پنجاه درصد
38%
 
پایین پنجاه درصد
18%
 
تاثیری ندارد
26%