پورتال مناظره و گفتگو - لژیونر ایرانی تیم فوتبال فولهام انگلیس گفت: مارتین یول می‌گوید من در انگلیس سازنده گل‌های بسیاری خواهم شد.
 
اشکان دژاگه که تا ابتدای فصل جاری در تیم ولفسبورگ آلمان توپ می‌زد، اکنون بازیکن فولهام در لیگ برترانگلیس است.
 
وی اظهار داشت: مارتین یول دقیقا می داند من چه قابلیت‌هایی دارم. از نظر او من می‌توانم سازنده‌ گل های بسیاری برای تیمم باشم. ضمن آنکه در یک سوم پایانی زمین، عملکردی متفاوت از خود به جای گذارم.
 
ستاره ای که در بازی ایران با قطر اولین حضورش را با پیراهن ملی کشورمان جشن گرفت، پس از پشت سر گذاشتن چند هفته سخت ابتدای فصل، اکنون بازیکن مورد اعتماد مارتین یول، سرمربی هلندی فولهام است.
 
گفت‌وگوی وی را با سایت این باشگاه می‌خوانیم:
 
*در فولهام شروع سختی داشتید، اینطور نیست؟
 
دقیقا همینطور است. هرچند بیرون از ترکیب نشستن و در کسب نتیجه سهیم شدن، حس خوبی به آدم دست می دهد، اما  باید عنوان کنم شروع بسیار سختی را همراه با فولهام تجربه کردم.
 
*دوره ای که به نظر می رسد پشت سر گذاشته شده؟
 
بله. خوشبختانه توانستم این دوره را پشت سر بگذارم. اکنون خودم را آماده می بینم. هر چند که هنوز مدت زیادی نیست که در اینجا هستم.اما تمام سعی و تلاشم بر این است که هر هفته قوی تر شوم.
 
*مارتین یول ، سرمربی تیم چه باوری نسبت به شما دارد؟
 
او دقیقا می داند چه قابلیتی را می توانم به تیم اضافه کنم. از نظر او من می‌توانم سازنده گل‌های بسیاری برای فولهام باشم. ضمن آنکه در یک سوم پایانی زمین، عملکردی متفاوت از خود به جای گذارم.
 
*خودتان هم چنین باوری دارید؟
 
بله . بدیهی است که می توانم به تیم کمک کرده و به تیم قابلیت بیشتری ببخشم. دوست دارم اگر فرصت شد در گلزنی هم سهیم باشم.
 
*آینده فولهام را در لیگ برتر چگونه پیش بینی می کنید؟
 
در این چند هفته که با تیم هستم، شرایط کلی را خوب دیدم. ما همه روزه در تمرینات فشرده حضور داریم. تمریناتی که واقعا مایه پیشرفت تیم می شوند. فکر می کنم فولهام به تدریج بتواند به جایگاه خوبی در لیگ برتر برسد. اگر به جدول نگاه کنیم، خواهیم دید که فولهام در رده های میانی جدول بسر می‌برد و مسلما با فوتبالی خوب، به گل‌های جدیدی خواهیم رسید و امتیازات دیگری خواهیم گرفت. 
 
*آمادگی کنونی تیم آیا در حدی است که روزهای خوش را برای تیم ایجاد کند؟
 
بله. اکنون از آمادگی و تحرک بسیار خوبی برخورداریم. می خواهیم همین آمادگی را حفظ و حتی تقویت کنیم. خوب می‌دانیم در دیدارهای سخت آینده نیاز است که کاملا آماده باشیم . به نظرم با حفظ این آمادگی می توان به سلامت از چنین موانع سختی عبور کرد.
 
دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 1
ناشناس  | ۱۳۹۲ دوشنبه ۱۸ شهريور
0
0
پاسخ
خیلی دوس دارم بدونم که اگه کیروش مربی تیم ملی نبود آیا کسی که جای کیروش بود واقعا می تونست امثال اشکان دژاگه و .... را متقاعد برای حضور در تیم ملی کند؟؟؟یا اصلا شناسایی می شدن؟؟؟
captcha