سعید رشتیان در باره برگزاری جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین و تولید فیلم های دینی عنوان کرد :تاثیر گذاری یک جشنواره بستگی به کیفیت آثاری دارد که در آن حضور دارند و این فیلمها بر آیند سیاست های برگزار کنندگان جشنواره مربوطه هستند. در این جشنواره هم یک موضوع متعالی و ارزشمند با عنوان نماز و نیایش مورد تاکید است و نشان از ارزشمند بودن جشنواره به مخاطب می دهد.
 
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این تهیه کننده با اشاره به دشوارهایی فیلم سازی در حوزه نماز  نیایش افزود : فیلم سازی که قصد فیلم سازی در این حوزه را دارد باید شناخت کاملی از نماز ونیایش و ارتباط معنوی انسانها با خداوند داشته باشد. سیاست گذاری متولیان جشنواره هم باید در حد نام و شانیت جشنواره باشد.
 
رشتیان با تاکید بر پرداختن هنرمندان و فیلم سازان به مقوله نیایش در فیلمهایشان گفت: استفاده از لایه های داستانی و در قالب این طرح موضوع را مطرح کردن، باعث ارتباط بهتر مخاطبان با فیلم می شود. توجه نکردن فیلم سازان به ارائه متفاوت نیایش در ساختار فیلم می تواند باعث شود که فیلم ساخته شده شعاری و کلیشه ای بنظر برسد و این آفت بسیار مهمی در حوزه سینمای دینی است.
 
این تهیه کننده با اشاره به دشوار بودن تولیدو تهیه فیلمهای دینی تصریح کرد: تهیه کنندگانی که به سراغ تولید فیلم دینی می روند باید با دقت در این حوزه کار کنند و از عواملی استفاده کنند که در این حوزه دارای شناخت و معرفت هستند واین رویکرد می تواند منجر به تولید فیلمهای موفقی بشوند.
 
پنجمین جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از 2 تا 5 بهمن ماه در قم برگزار می شود.
 
دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
نماز و نیایش یک موضوع ارزشمند برای برگزاری جشنواره | گفتگو با سعید رشتیان
 
نقش سلبریتی ها رادر انتخابات وتاثیربراذهان عمومی چه میزان میباشد
صددرصد
14%
 
بالای پنجاه درصد
38%
 
پایین پنجاه درصد
14%
 
تاثیری ندارد
32%