مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به افتتاح 50 درصد از مسکن مهر استان تهران تاپایان سال، گفت: کار اجرایی در سایت آتی شهر پس از تفاهم با شهرداری منطقه 22 شروع می شود.
 
فریبرز واحدی تعداد واحدهای افتتاح شده تاپایان سال را حدود 50 درصد دانست و افزود: تاپایان امسال 327 هزار واحد که 50 درصد از واحدهای مسکن مهر استان تهران است به بهره برداری می رسد و مابقی واحدها هم در نیمه اول سال آینده به متقاضیان تحویل داده می شود.
 
واحدی با اشاره به اینکه ساخت و ساز در مسکن ویژه شهر تهران در حال انجام است، گفت: پیمانکاران در حال اجرای پروژه هستند و تاپایان اسفند یک واحد به عنوان نمونه به متقاضیان مسکن ویژه تهران نشان داده می شود.
 
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در خصوص ساخت مسکن در سایت آتی شهر، اظهار داشت: پیمانکار این سایت انتخاب شده است و در حال تفاهم با شهرداری منطقه 22 برای زمین این سایت هستیم زیرا این زمین برای شهرداری منطقه 22 است و قرار شده که با زمینی که متعلق به وزارت راه و شهرسازی است تعویض شود.
 
واحدی با اشاره به اینکه از 85 هزار و 971 واحد مسکن مهر بیش از 22 هزار واحد به افتتاح رسیده است، بیان کرد: در هفته آینده 18 هزار واحد در پاکدشت به بهره برداری می رسد و مابقی واحدها هم در شهر جدید پرند تا پایان سال با حضور رئیس جمور افتتاح می شود.
 
 
منبع: خبرگزاری مهر
دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
نظرات بینندگان
انتشار یافته : 1
sare  | ۱۳۹۱ سه شنبه ۱ اسفند
2
0
پاسخ
عالیه
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
افتتاح 50 درصد از واحدهای مسکن مهر تهران تاپایان سال | گفتگو با فریبرز واحدی
 
آیا رئیس جمهور بدون تحول نظام بانکی متوانددر اقتصاد تاثیر گذار باشد؟
بله
12%
 
خیر
87%