رئیس جهاد دانشگاهی اعلام کرد: در بحث سلول های بنیادی به مرجعی در مجامع علمی تبدیل شده‌ایم و جهاد دانشگاهی آمادگی دارد تا دستاوردهای خود را در این زمینه در اختیار نیروهای خارجی متقاضی قرار دهد.
 
دکتر محمد حسین یادگاری گفت: جهاد دانشگاهی و پژوهشگاه رویان دوره هایی برگزار می کنند که نیروهای خارجی با استفاده از فرصت مطالعاتی که از کشورهای خود دریافت می کنند در این دوره ‌ها شرکت کرده و از دستاوردهای علمی پژوهشکده رویان در بخش سلول های بنیادی استفاده کنند.
 
دکتر یادگاری ادامه داد: پژوهشگاه رویان در مباحث ژنتیک، تولید مثل، باروی و ناباروری فعالیت کرده و جشنواره های متعددی برگزار کرده است که از طریق این جشنواره ها دستاوردهای خود را مطرح می کند.
 
رئیس جهاد دانشگاهی تصریح کرد: کار خوبی که انجام شده ارایه جایزه دکتر سعید کاظمی آشتیانی بنیانگذار فقید پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی و دانشمند برجسته ایران در حوزه سلول‌های بنیادی، به نفر اولی است که مقاله اش در جشنواره پژوهشگاه رویان پذیرفته شود.
 
رئیس جهاد دانشگاهی ادامه داد: هدف ما از ارایه این جایزه ایجاد برند برای پژوهشکده رویان است به طوریکه این برند بین المللی شود.
 
 
منبع: خبرگزاری مهر
 
دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
ئیس جهاد دانشگاهی: مرجع سلولهای بنیادی در مجامع علمی شدیم/ حضور متخصصان خارجی در رویان
 
به نظر شما دولت یازدهم ودوازدهم چقدر در تحقق دولت الکترونیک موفق بوده است؟
بسیار زیاد
33%
 
تاحدودی
0%
 
بسیارکم
66%