احسان عبدی‌پور کارگردان سینما با اشاره به اینکه پخش فیلم سینمایی "تنهای تنهای تنها" برعهده حوزه هنری بوده و در نهایت این نهاد تصمیم خواهد گرفت که فیلم در چه زمانی اکران شود، گفت: ترجیح می‌دهم فیلم سینمایی "تنهای تنهای تنها" در فصل پاییز که از نظر من روشنفکرانه است، اکران شود.
 
عبدی پور با اشاره به اینکه تابستان فصل اکران‌های فراغ‌خاطر است، ادامه داد: "تنهای تنهای تنها" می‌تواند دانش‌آموزان و دانشجویان را بارها و بارها به سمت سالن‌های سینما کشاند.
 
عبدی‌پور در پاسخ به اینکه پروژه جدیدی برای ساخت در دست دارد یا خیر، گفت: فیلمنامه جدیدی را در دست دارم که به دنبال ایجاد شرایط مناسب برای ساخت آن هستم. این فیلم نیز همانند اولین فیلم سینمایی‌ام، در بوشهر خواهد بود.
 
احسان عبدی پور توضیح داد: داستان این فیلم در بوشهر شروع خواهد شد و به یکی از کشورهای اروپایی کشیده خواهد شد، البته زمان تولید آن هنوز مشخص نیست.
 
کارگردان فیلم سینمایی "تنهای، تنهای تنها" در پاسخ به این پرسش که در فیلم جدید خود از بازیگران سرشناس سینمای ایران استفاده خواهد کرد یا خیر، گفت: با توجه به نوع داستان فیلم و این که داستان درباره بومیان استان بوشهر است، بعید می‌دانم از بازیگران سرشناس سینمای ایران استفاده کنم.
 
فیلم "تنهای تنهای تنها" به تهیه‌کنندگی ادریس عبدی‌پور ساخته شده و ساعد نیکزاد فیلمبردار، مهران ملکوتی صدابردار، بهرام دهقانی تدوینگر و فردین خلعتبری آهنگساز این فیلم بوده‌اند.
 
"تنهای تنهای تنها" داستان پسری است که در روستای اطراف نیروگاه اتمی بوشهر (هلیله) با پسر روسی از خانواده مهندسان نیروگاه دوست می‌شود و اتفاقات جدیدی رقم می‌خورد. این فیلم غرور ملی و روحیه صلح طلبی ایرانیان را نشان می‌دهد.
 
این فیلم با وجود اینکه نظر مساعد همه طیف‌های مخاطبان و منتقدان را جلب کرده ولی از جشنواره فیلم فجر هیچ جایزه‌ای نبرد.
 
 
منبع: خبرگزاری مهر
دریافت کد : توجه : شما میتوانید با تغییر مقادیر width و height در کد فوق عرض و ارتفاع دلخواه خود را تنظیم کنید.
نظر شما :
captcha
  • محل تبلیغ شما در پورتال مناظره و گفتگو
احسان عبدی‌پور ابراز تمایل کرد اولین فیلم سینمایی‌اش با نام "تنهای تنهای تنها" در فصل پاییز اکران شود.
 
نقش سلبریتی ها رادر انتخابات وتاثیربراذهان عمومی چه میزان میباشد
صددرصد
19%
 
بالای پنجاه درصد
33%
 
پایین پنجاه درصد
11%
 
تاثیری ندارد
35%